1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina I - o 1. - 6. místo (A+B)

4. kolo
Hlincovka-Kralupy
Mikulova-Chodov
Teplice3:1Tábor(16, 24, -23, 19)
Příští kolo
Chodov-HlincovkaNE24.2.9:00
Kralupy-TáborSO23.2.11:00
Teplice-MikulovaNE10.3.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Hlincovka1411300 42:839
2 Chodov1010000 30:130
3 Mikulova104141 23:2018
4 Kralupy122217 16:2811
5 Teplice1421110 13:369
6 Tábor1200111 5:361
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina I - o 1. - 6. místo (A+B)
1. kolo
1 2. 2. 2019, 10:00 Chodov - Tábor 3:0 (21,15,24)
2 2. 2. 2019, 10:00 Mikulova - Kralupy 3:1 (22,20,-21,13)
3 2. 2. 2019, 11:00 Hlincovka - Teplice 3:0 (18,11,11)
2. kolo
4 2. 2. 2019, 14:00 Chodov - Tábor 3:0 (14,17,17)
5 2. 2. 2019, 13:00 Mikulova - Kralupy 2:3 (-17,-29,22,23,-10)
6 2. 2. 2019, 15:00 Hlincovka - Teplice 3:0 (12,12,12)
3. kolo
7 16. 3. 2019, 13:00 Hlincovka - Kralupy Janoušek V.
8 17. 3. 2019, 11:00 Mikulova - Chodov Farář P.
9 9. 2. 2019, 10:00 Teplice - Tábor 3:0 (28,10,15)
4. kolo
10 16. 3. 2019, 17:00 Hlincovka - Kralupy Petrovič M.
11 17. 3. 2019, 15:00 Mikulova - Chodov Farář P.
12 9. 2. 2019, 14:00 Teplice - Tábor 3:1 (16,24,-23,19)
5. kolo
13 24. 2. 2019, 09:00 Chodov - Hlincovka Hráno v NH Hlincovky - Lišov! Novotný M.
14 23. 2. 2019, 11:00 Kralupy - Tábor Pejpal A.
15 10. 3. 2019, 10:00 Teplice - Mikulova Zahradník R.
6. kolo
16 24. 2. 2019, 13:00 Chodov - Hlincovka Hráno v NH Hlincovky - Lišov! Novotný M.
17 23. 2. 2019, 15:00 Kralupy - Tábor Pejpal A.
18 10. 3. 2019, 13:00 Teplice - Mikulova Zahradník R.
7. kolo
19 16. 2. 2019, 11:00 Teplice - Hlincovka 0:3 (-14,-9,-11)
20 3. 3. 2019, 10:00 Kralupy - Mikulova Šedá V.
21 10. 3. 2019, 11:00 Tábor - Chodov Baudis A.
8. kolo
22 16. 2. 2019, 15:00 Teplice - Hlincovka 1:3 (-21,-12,23,-12)
23 3. 3. 2019, 13:00 Kralupy - Mikulova Šedá V.
24 10. 3. 2019, 14:00 Tábor - Chodov Baudis A.
9. kolo
25 9. 3. 2019, 11:00 Chodov - Mikulova Janouch B.
26 9. 2. 2019, 14:00 Kralupy - Hlincovka 0:3 (-20,-13,-19)
27 16. 3. 2019, 10:00 Tábor - Teplice Černý J.
10. kolo
28 9. 3. 2019, 14:00 Chodov - Mikulova Janouch B.
29 9. 2. 2019, 16:00 Kralupy - Hlincovka 1:3 (-14,21,-14,-22)
30 16. 3. 2019, 14:00 Tábor - Teplice Černý J.
11. kolo
31 23. 2. 2019, 13:00 Hlincovka - Chodov Peller F.
32 23. 3. 2019, 12:00 Mikulova - Teplice Černý J.
33 23. 3. 2019, 10:00 Tábor - Kralupy Hanzlík V.
12. kolo
34 23. 2. 2019, 17:00 Hlincovka - Chodov Černý J.
35 23. 3. 2019, 16:00 Mikulova - Teplice Jusič A.
36 23. 3. 2019, 14:00 Tábor - Kralupy Hanzlík V.
© ČVS 2015-2018