Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže - skupina A

15. kolo
Kladno-Teplice
Kralupy-Mikulova
Karlovy Vary-Liberec
Příští kolo
Kladno-TepliceSO14.12.14:00
Kralupy-MikulovaSO7.12.13:00
Karlovy Vary-LiberecNE8.12.13:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Mikulova 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Liberec 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Karlovy Vary 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Teplice 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Kladno 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Kralupy 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 11:00 Kralupy - Kladno .
2 22. 9. 2019, 09:30 Teplice - Karlovy Vary .
3 22. 9. 2019, 10:00 Mikulova - Liberec .
2. kolo
4 21. 9. 2019, 15:00 Kralupy - Kladno .
5 22. 9. 2019, 13:00 Teplice - Karlovy Vary .
6 22. 9. 2019, 13:00 Mikulova - Liberec .
3. kolo
7 27. 9. 2019, 15:00 Kladno - Liberec .
8 29. 9. 2019, 10:00 Karlovy Vary - Mikulova .
9 28. 9. 2019, 10:00 Kralupy - Teplice .
4. kolo
10 27. 9. 2019, 17:00 Kladno - Liberec .
11 29. 9. 2019, 13:00 Karlovy Vary - Mikulova .
12 28. 9. 2019, 14:00 Kralupy - Teplice .
5. kolo
13 19. 10. 2019, 10:00 Teplice - Kladno .
14 6. 10. 2019, 10:00 Mikulova - Kralupy .
15 6. 10. 2019, 10:30 Liberec - Karlovy Vary .
6. kolo
16 19. 10. 2019, 14:00 Teplice - Kladno .
17 6. 10. 2019, 13:00 Mikulova - Kralupy .
18 6. 10. 2019, 13:00 Liberec - Karlovy Vary .
7. kolo
19 12. 10. 2019, 11:00 Kladno - Karlovy Vary .
20 12. 10. 2019, 09:00 Kralupy - Liberec .
21 12. 10. 2019, 10:00 Teplice - Mikulova .
8. kolo
22 12. 10. 2019, 15:00 Kladno - Karlovy Vary .
23 12. 10. 2019, 13:00 Kralupy - Liberec .
24 12. 10. 2019, 14:00 Teplice - Mikulova .
9. kolo
25 3. 11. 2019, 10:00 Mikulova - Kladno .
26 2. 11. 2019, 10:00 Liberec - Teplice .
27 2. 11. 2019, 11:00 Karlovy Vary - Kralupy .
10. kolo
28 3. 11. 2019, 13:00 Mikulova - Kladno .
29 2. 11. 2019, 14:00 Liberec - Teplice .
30 2. 11. 2019, 15:00 Karlovy Vary - Kralupy .
11. kolo
31 9. 11. 2019, 11:00 Kladno - Kralupy .
32 10. 11. 2019, 09:30 Karlovy Vary - Teplice .
33 10. 11. 2019, 10:00 Liberec - Mikulova .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 15:00 Kladno - Kralupy .
35 10. 11. 2019, 12:30 Karlovy Vary - Teplice .
36 10. 11. 2019, 14:00 Liberec - Mikulova .
13. kolo
37 1. 12. 2019, 10:00 Liberec - Kladno .
38 1. 12. 2019, 10:00 Mikulova - Karlovy Vary .
39 30. 11. 2019, 10:00 Teplice - Kralupy .
14. kolo
40 1. 12. 2019, 14:00 Liberec - Kladno .
41 1. 12. 2019, 13:00 Mikulova - Karlovy Vary .
42 30. 11. 2019, 14:00 Teplice - Kralupy .
15. kolo
43 14. 12. 2019, 10:00 Kladno - Teplice .
44 7. 12. 2019, 09:00 Kralupy - Mikulova .
45 8. 12. 2019, 10:30 Karlovy Vary - Liberec .
16. kolo
46 14. 12. 2019, 14:00 Kladno - Teplice .
47 7. 12. 2019, 13:00 Kralupy - Mikulova .
48 8. 12. 2019, 13:30 Karlovy Vary - Liberec .
17. kolo
49 11. 1. 2020, 11:00 Karlovy Vary - Kladno .
50 12. 1. 2020, 10:00 Liberec - Kralupy .
51 11. 1. 2020, 09:00 Mikulova - Teplice .
18. kolo
52 11. 1. 2020, 15:00 Karlovy Vary - Kladno .
53 12. 1. 2020, 14:00 Liberec - Kralupy .
54 11. 1. 2020, 13:00 Mikulova - Teplice .
19. kolo
55 19. 1. 2020, 10:00 Kladno - Mikulova .
56 19. 1. 2020, 10:00 Teplice - Liberec .
57 19. 1. 2020, 10:00 Kralupy - Karlovy Vary .
20. kolo
58 19. 1. 2020, 14:00 Kladno - Mikulova .
59 19. 1. 2020, 14:00 Teplice - Liberec .
60 19. 1. 2020, 14:00 Kralupy - Karlovy Vary .
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 776 822 216, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018