Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina A

6. kolo
Teplice-Děčín
Kladno-Chodov
Kralupy-K. Vary
Příští kolo
Děčín-K. VarySO20.10.10:30
Chodov-KralupyNE28.10.10:00
Teplice-KladnoSO13.10.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Chodov00000 0:00
2 Teplice00000 0:00
3 Kladno00000 0:00
4 Kralupy00000 0:00
5 K. Vary00000 0:00
6 Děčín00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina A
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Chodov - Děčín .
2 10. 11. 2018, 10:00 Teplice - K. Vary .
3 22. 9. 2018, 11:00 Kladno - Kralupy .
2. kolo
4 22. 9. 2018, 14:00 Chodov - Děčín .
5 10. 11. 2018, 13:00 Teplice - K. Vary .
6 22. 9. 2018, 15:00 Kladno - Kralupy .
3. kolo
7 29. 9. 2018, 10:00 Děčín - Kralupy .
8 29. 9. 2018, 10:00 K. Vary - Kladno .
9 29. 9. 2018, 10:00 Chodov - Teplice .
4. kolo
10 29. 9. 2018, 14:00 Děčín - Kralupy .
11 29. 9. 2018, 13:00 K. Vary - Kladno .
12 29. 9. 2018, 14:00 Chodov - Teplice .
5. kolo
13 6. 10. 2018, 10:00 Teplice - Děčín .
14 7. 10. 2018, 11:00 Kladno - Chodov .
15 6. 10. 2018, 10:00 Kralupy - K. Vary .
6. kolo
16 6. 10. 2018, 14:00 Teplice - Děčín .
17 7. 10. 2018, 15:00 Kladno - Chodov .
18 6. 10. 2018, 14:00 Kralupy - K. Vary .
7. kolo
19 20. 10. 2018, 10:30 Děčín - K. Vary .
20 28. 10. 2018, 10:00 Chodov - Kralupy .
21 13. 10. 2018, 10:00 Teplice - Kladno .
8. kolo
22 20. 10. 2018, 14:00 Děčín - K. Vary .
23 28. 10. 2018, 14:00 Chodov - Kralupy .
24 13. 10. 2018, 14:00 Teplice - Kladno .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 10:00 Kladno - Děčín .
26 3. 11. 2018, 10:00 Kralupy - Teplice .
27 3. 11. 2018, 10:00 K. Vary - Chodov .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 14:00 Kladno - Děčín .
29 3. 11. 2018, 14:00 Kralupy - Teplice .
30 3. 11. 2018, 13:00 K. Vary - Chodov .
11. kolo
31 10. 11. 2018, 10:00 Děčín - Chodov .
32 22. 9. 2018, 10:00 K. Vary - Teplice .
33 10. 11. 2018, 10:00 Kralupy - Kladno .
12. kolo
34 10. 11. 2018, 14:00 Děčín - Chodov .
35 22. 9. 2018, 13:00 K. Vary - Teplice .
36 10. 11. 2018, 14:00 Kralupy - Kladno .
13. kolo
37 1. 12. 2018, 10:00 Kralupy - Děčín .
38 1. 12. 2018, 09:00 Kladno - K. Vary .
39 1. 12. 2018, 10:00 Teplice - Chodov .
14. kolo
40 1. 12. 2018, 14:00 Kralupy - Děčín .
41 1. 12. 2018, 13:00 Kladno - K. Vary .
42 1. 12. 2018, 14:00 Teplice - Chodov .
15. kolo
43 8. 12. 2018, 10:00 Děčín - Teplice .
44 9. 12. 2018, 10:00 Chodov - Kladno .
45 23. 9. 2018, 10:00 K. Vary - Kralupy .
16. kolo
46 8. 12. 2018, 14:00 Děčín - Teplice .
47 9. 12. 2018, 14:00 Chodov - Kladno .
48 23. 9. 2018, 13:00 K. Vary - Kralupy .
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 K. Vary - Děčín .
50 13. 1. 2019, 10:00 Kralupy - Chodov .
51 12. 1. 2019, 11:00 Kladno - Teplice .
18. kolo
52 12. 1. 2019, 13:00 K. Vary - Děčín .
53 13. 1. 2019, 14:00 Kralupy - Chodov .
54 12. 1. 2019, 15:00 Kladno - Teplice .
19. kolo
55 20. 1. 2019, 10:00 Děčín - Kladno .
56 20. 1. 2019, 10:00 Teplice - Kralupy .
57 19. 1. 2019, 10:00 Chodov - K. Vary .
20. kolo
58 20. 1. 2019, 14:00 Děčín - Kladno .
59 20. 1. 2019, 14:00 Teplice - Kralupy .
60 19. 1. 2019, 14:00 Chodov - K. Vary .
© ČVS 2015-2018