Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina

1. část soutěže - skupina C

1. kolo
Žatec-Klatovy
Plzeň B-K. Vary
Kladno-Kometa
Příští kolo
Žatec-KlatovySO12.9.15:00
Plzeň B-K. VarySO12.9.15:00
Kladno-KometaSO12.9.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Volejbal Klatovy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Volejbal Plzeň B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VK Sever Žatec, 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 SK Kometa Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 VK Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Kladno volejbal cz 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 9. 2020, 11:00 Žatec - Klatovy .
2 12. 9. 2020, 11:00 Plzeň B - K. Vary .
3 12. 9. 2020, 10:00 Kladno - Kometa .
2. kolo
4 12. 9. 2020, 15:00 Žatec - Klatovy .
5 12. 9. 2020, 15:00 Plzeň B - K. Vary .
6 12. 9. 2020, 14:00 Kladno - Kometa .
3. kolo
7 28. 11. 2020, 10:00 Klatovy - Kometa .
8 19. 9. 2020, 10:00 K. Vary - Kladno Západní 1824 Karlovy Vary .
9 19. 9. 2020, 09:00 Žatec - Plzeň B .
4. kolo
10 28. 11. 2020, 14:00 Klatovy - Kometa .
11 19. 9. 2020, 14:00 K. Vary - Kladno Západní 1824 Karlovy Vary .
12 19. 9. 2020, 13:00 Žatec - Plzeň B .
5. kolo
13 3. 10. 2020, 11:00 Plzeň B - Klatovy .
14 3. 10. 2020, 09:00 Kladno - Žatec .
15 3. 10. 2020, 10:00 Kometa - K. Vary .
6. kolo
16 3. 10. 2020, 15:00 Plzeň B - Klatovy .
17 3. 10. 2020, 13:00 Kladno - Žatec .
18 3. 10. 2020, 14:00 Kometa - K. Vary .
7. kolo
19 10. 10. 2020, 10:00 Klatovy - K. Vary .
20 10. 10. 2020, 11:00 Žatec - Kometa .
21 10. 10. 2020, 10:00 Plzeň B - Kladno .
8. kolo
22 10. 10. 2020, 14:00 Klatovy - K. Vary .
23 10. 10. 2020, 15:00 Žatec - Kometa .
24 10. 10. 2020, 14:00 Plzeň B - Kladno .
9. kolo
25 24. 10. 2020, 11:00 Kladno - Klatovy .
26 24. 10. 2020, 10:00 Kometa - Plzeň B .
27 24. 10. 2020, 10:00 K. Vary - Žatec Západní 1824 Karlovy Vary .
10. kolo
28 24. 10. 2020, 15:00 Kladno - Klatovy .
29 24. 10. 2020, 14:00 Kometa - Plzeň B .
30 24. 10. 2020, 14:00 K. Vary - Žatec Západní 1824 Karlovy Vary .
11. kolo
31 7. 11. 2020, 10:00 Klatovy - Žatec .
32 7. 11. 2020, 10:00 K. Vary - Plzeň B Západní 1824 Karlovy Vary .
33 8. 11. 2020, 10:00 Kometa - Kladno .
12. kolo
34 7. 11. 2020, 14:00 Klatovy - Žatec .
35 7. 11. 2020, 14:00 K. Vary - Plzeň B Západní 1824 Karlovy Vary .
36 8. 11. 2020, 14:00 Kometa - Kladno .
13. kolo
37 19. 9. 2020, 10:00 Kometa - Klatovy .
38 28. 11. 2020, 11:00 Kladno - K. Vary .
39 28. 11. 2020, 10:00 Plzeň B - Žatec .
14. kolo
40 19. 9. 2020, 14:00 Kometa - Klatovy .
41 28. 11. 2020, 15:00 Kladno - K. Vary .
42 28. 11. 2020, 14:00 Plzeň B - Žatec .
15. kolo
43 12. 12. 2020, 10:00 Klatovy - Plzeň B .
44 6. 12. 2020, 10:00 Žatec - Kladno .
45 5. 12. 2020, 10:00 K. Vary - Kometa Západní 1824 Karlovy Vary .
16. kolo
46 12. 12. 2020, 14:00 Klatovy - Plzeň B .
47 6. 12. 2020, 14:00 Žatec - Kladno .
48 5. 12. 2020, 14:00 K. Vary - Kometa Západní 1824 Karlovy Vary .
17. kolo
49 9. 1. 2021, 10:00 K. Vary - Klatovy .
50 9. 1. 2021, 10:00 Kometa - Žatec .
51 9. 1. 2021, 09:00 Kladno - Plzeň B .
18. kolo
52 9. 1. 2021, 14:00 K. Vary - Klatovy .
53 9. 1. 2021, 14:00 Kometa - Žatec .
54 9. 1. 2021, 13:00 Kladno - Plzeň B .
19. kolo
55 24. 1. 2021, 10:00 Klatovy - Kladno .
56 23. 1. 2021, 10:00 Plzeň B - Kometa .
57 24. 1. 2021, 10:00 Žatec - K. Vary .
20. kolo
58 24. 1. 2021, 14:00 Klatovy - Kladno .
59 23. 1. 2021, 14:00 Plzeň B - Kometa .
60 24. 1. 2021, 14:00 Žatec - K. Vary .
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018