Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina C

10. kolo
Nymburk-Č. Kostelec
Střešovice-Benátky n. J.
H. Králové-Trutnov
Příští kolo
Č. Kostelec-TrutnovSO17.11.10:00
H. Králové-Benátky n. J.SO10.11.10:00
Střešovice-NymburkSO10.11.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Trutnov00000 0:00
2 Benátky n. J.00000 0:00
3 Nymburk00000 0:00
4 Střešovice00000 0:00
5 H. Králové00000 0:00
6 Č. Kostelec00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina C
1. kolo
1 23. 9. 2018, 10:00 Trutnov - Č. Kostelec .
2 22. 9. 2018, 10:00 Benátky n. J. - H. Králové .
3 22. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Střešovice .
2. kolo
4 23. 9. 2018, 14:00 Trutnov - Č. Kostelec .
5 22. 9. 2018, 14:00 Benátky n. J. - H. Králové .
6 22. 9. 2018, 14:00 Nymburk - Střešovice .
3. kolo
7 20. 10. 2018, 09:00 Č. Kostelec - Střešovice .
8 29. 9. 2018, 10:00 H. Králové - Nymburk .
9 28. 9. 2018, 10:00 Trutnov - Benátky n. J. .
4. kolo
10 20. 10. 2018, 13:00 Č. Kostelec - Střešovice .
11 29. 9. 2018, 14:00 H. Králové - Nymburk .
12 28. 9. 2018, 14:00 Trutnov - Benátky n. J. .
5. kolo
13 24. 11. 2018, 11:00 Č. Kostelec - Benátky n. J. .
14 6. 10. 2018, 10:00 Nymburk - Trutnov .
15 7. 10. 2018, 11:00 Střešovice - H. Králové .
6. kolo
16 24. 11. 2018, 15:00 Č. Kostelec - Benátky n. J. .
17 6. 10. 2018, 14:00 Nymburk - Trutnov .
18 7. 10. 2018, 15:00 Střešovice - H. Králové .
7. kolo
19 27. 10. 2018, 11:00 Č. Kostelec - H. Králové .
20 28. 10. 2018, 11:00 Trutnov - Střešovice .
21 27. 10. 2018, 10:00 Benátky n. J. - Nymburk .
8. kolo
22 27. 10. 2018, 15:00 Č. Kostelec - H. Králové .
23 28. 10. 2018, 14:00 Trutnov - Střešovice .
24 27. 10. 2018, 14:00 Benátky n. J. - Nymburk .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 10:00 Nymburk - Č. Kostelec .
26 3. 11. 2018, 09:00 Střešovice - Benátky n. J. .
27 3. 11. 2018, 10:00 H. Králové - Trutnov .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 14:00 Nymburk - Č. Kostelec .
29 3. 11. 2018, 13:00 Střešovice - Benátky n. J. .
30 3. 11. 2018, 14:00 H. Králové - Trutnov .
11. kolo
31 17. 11. 2018, 10:00 Č. Kostelec - Trutnov .
32 10. 11. 2018, 10:00 H. Králové - Benátky n. J. .
33 10. 11. 2018, 10:00 Střešovice - Nymburk .
12. kolo
34 17. 11. 2018, 14:00 Č. Kostelec - Trutnov .
35 10. 11. 2018, 14:00 H. Králové - Benátky n. J. .
36 10. 11. 2018, 14:00 Střešovice - Nymburk .
13. kolo
37 1. 12. 2018, 12:00 Střešovice - Č. Kostelec .
38 1. 12. 2018, 10:00 Nymburk - H. Králové .
39 2. 12. 2018, 10:00 Benátky n. J. - Trutnov .
14. kolo
40 1. 12. 2018, 16:00 Střešovice - Č. Kostelec .
41 1. 12. 2018, 14:00 Nymburk - H. Králové .
42 2. 12. 2018, 14:00 Benátky n. J. - Trutnov .
15. kolo
43 8. 12. 2018, 11:00 Benátky n. J. - Č. Kostelec .
44 8. 12. 2018, 10:00 Trutnov - Nymburk .
45 8. 12. 2018, 10:00 H. Králové - Střešovice .
16. kolo
46 8. 12. 2018, 15:00 Benátky n. J. - Č. Kostelec .
47 8. 12. 2018, 14:00 Trutnov - Nymburk .
48 8. 12. 2018, 14:00 H. Králové - Střešovice .
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 H. Králové - Č. Kostelec .
50 12. 1. 2019, 11:00 Střešovice - Trutnov .
51 12. 1. 2019, 10:00 Nymburk - Benátky n. J. .
18. kolo
52 12. 1. 2019, 14:00 H. Králové - Č. Kostelec .
53 12. 1. 2019, 15:00 Střešovice - Trutnov .
54 12. 1. 2019, 14:00 Nymburk - Benátky n. J. .
19. kolo
55 20. 1. 2019, 10:00 Č. Kostelec - Nymburk .
56 19. 1. 2019, 11:00 Benátky n. J. - Střešovice .
57 20. 1. 2019, 10:00 Trutnov - H. Králové .
20. kolo
58 20. 1. 2019, 14:00 Č. Kostelec - Nymburk .
59 19. 1. 2019, 15:00 Benátky n. J. - Střešovice .
60 20. 1. 2019, 14:00 Trutnov - H. Králové .
© ČVS 2015-2018