Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

1. část soutěže - skupina C

8. kolo
Nymburk3:0Kometa Praha(13, 23, 21)
Střešovice3:2Nové Veselí(-25, 24, -24, 21, 9)
Bedřichov1:3Jihlava(21, -22, -13, -17)
Příští kolo
Jihlava1:3NymburkSO2.11.12:00
Nové Veselí3:1BedřichovSO2.11.11:00
Kometa Praha0:3StřešoviceNE3.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Střešovice 20 14 5 0 1 58:15 1716:1358 52
2 Nové Veselí 20 15 2 3 0 57:20 1794:1483 52
3 Bedřichov 20 7 3 1 9 38:38 1582:1651 28
4 Nymburk 20 6 1 3 10 29:43 1473:1578 23
5 Jihlava 20 4 1 3 12 26:50 1569:1711 17
6 Kometa Praha 20 0 2 4 14 16:58 1372:1725 8
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 12:00 Střešovice - Nymburk 3:0 (10,14,17)
2 21. 9. 2019, 10:00 Bedřichov - Kometa Praha 3:2 (21,-22,-10,20,12)
3 21. 9. 2019, 10:00 Jihlava - Nové Veselí 0:3 (-24,-23,-18)
2. kolo
4 21. 9. 2019, 15:00 Střešovice - Nymburk 3:0 (13,17,8)
5 21. 9. 2019, 14:00 Bedřichov - Kometa Praha 3:0 (23,18,23)
6 21. 9. 2019, 14:00 Jihlava - Nové Veselí 0:3 (-17,-25,-19)
3. kolo
7 28. 9. 2019, 11:00 Nymburk - Nové Veselí 2:3 (18,-10,22,-19,-6)
8 19. 10. 2019, 10:00 Kometa Praha - Jihlava 0:3 (-22,-11,-24)
9 28. 9. 2019, 11:00 Střešovice - Bedřichov 3:1 (14,-22,18,16)
4. kolo
10 28. 9. 2019, 15:00 Nymburk - Nové Veselí 0:3 (-18,-18,-23)
11 19. 10. 2019, 14:00 Kometa Praha - Jihlava 3:2 (19,22,-16,-24,9)
12 28. 9. 2019, 14:00 Střešovice - Bedřichov 3:0 (17,21,17)
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Bedřichov - Nymburk 3:2 (-14,21,21,-20,10)
14 5. 10. 2019, 10:00 Jihlava - Střešovice 0:3 (-23,-20,-20)
15 5. 10. 2019, 11:00 Nové Veselí - Kometa Praha 3:0 (19,19,18)
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Bedřichov - Nymburk 3:0 (23,23,20)
17 5. 10. 2019, 14:00 Jihlava - Střešovice 0:3 (-22,-22,-22)
18 5. 10. 2019, 15:00 Nové Veselí - Kometa Praha 3:2 (-22,-23,14,22,9)
7. kolo
19 12. 10. 2019, 10:00 Nymburk - Kometa Praha 3:0 (18,13,14)
20 13. 10. 2019, 10:00 Střešovice - Nové Veselí 1:3 (-24,-17,18,-9)
21 12. 10. 2019, 10:00 Bedřichov - Jihlava 3:2 (18,13,-21,-15,13)
8. kolo
22 12. 10. 2019, 14:00 Nymburk - Kometa Praha 3:0 (13,23,21)
23 13. 10. 2019, 13:00 Střešovice - Nové Veselí 3:2 (-25,24,-24,21,9)
24 12. 10. 2019, 14:00 Bedřichov - Jihlava 1:3 (21,-22,-13,-17)
9. kolo
25 2. 11. 2019, 12:00 Jihlava - Nymburk 1:3 (19,-18,-21,-19)
26 2. 11. 2019, 11:00 Nové Veselí - Bedřichov 3:1 (14,-23,16,18)
27 3. 11. 2019, 10:00 Kometa Praha - Střešovice 0:3 (-17,-9,-17)
10. kolo
28 2. 11. 2019, 16:00 Jihlava - Nymburk 3:2 (13,-23,20,-22,9)
29 2. 11. 2019, 15:00 Nové Veselí - Bedřichov 3:1 (16,-25,18,11)
30 3. 11. 2019, 14:00 Kometa Praha - Střešovice 0:3 (-13,-16,-21)
11. kolo
31 9. 11. 2019, 10:00 Nymburk - Střešovice 0:3 (-21,-15,-19)
32 10. 11. 2019, 11:00 Kometa Praha - Bedřichov 0:3 (-6,-21,-15)
33 9. 11. 2019, 11:00 Nové Veselí - Jihlava 3:1 (-19,14,21,16)
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Nymburk - Střešovice 0:3 (-20,-15,-21)
35 10. 11. 2019, 15:00 Kometa Praha - Bedřichov 1:3 (-23,-12,17,-16)
36 9. 11. 2019, 15:00 Nové Veselí - Jihlava 3:0 (20,12,16)
13. kolo
37 30. 11. 2019, 11:00 Nové Veselí - Nymburk 3:1 (-20,17,19,17)
38 30. 11. 2019, 12:00 Jihlava - Kometa Praha 3:1 (20,17,-22,20)
39 1. 12. 2019, 10:00 Bedřichov - Střešovice 0:3 (-16,-20,-21)
14. kolo
40 30. 11. 2019, 15:00 Nové Veselí - Nymburk 3:1 (22,-17,21,12)
41 30. 11. 2019, 16:00 Jihlava - Kometa Praha 2:3 (17,20,-22,-24,-11)
42 1. 12. 2019, 14:00 Bedřichov - Střešovice 2:3 (22,-23,23,-19,-5)
15. kolo
43 7. 12. 2019, 11:00 Nymburk - Bedřichov 0:3 (-22,-17,-21)
44 7. 12. 2019, 12:00 Střešovice - Jihlava 3:1 (15,12,-22,18)
45 8. 12. 2019, 12:00 Kometa Praha - Nové Veselí 0:3 (-13,-15,-20)
16. kolo
46 7. 12. 2019, 15:00 Nymburk - Bedřichov 0:3 (-19,-20,-18)
47 7. 12. 2019, 15:00 Střešovice - Jihlava 3:0 (17,16,14)
48 8. 12. 2019, 16:00 Kometa Praha - Nové Veselí 0:3 (-22,-19,-11)
17. kolo
49 11. 1. 2020, 10:00 Kometa Praha - Nymburk 0:3 (-12,-22,-17)
50 11. 1. 2020, 10:00 Nové Veselí - Střešovice 2:3 (-22,15,-26,23,-9)
51 11. 1. 2020, 10:00 Jihlava - Bedřichov 3:1 (15,-18,23,22)
18. kolo
52 11. 1. 2020, 14:00 Kometa Praha - Nymburk 2:3 (22,-20,-21,23,-12)
53 11. 1. 2020, 14:00 Nové Veselí - Střešovice 2:3 (-12,-24,16,24,-12)
54 11. 1. 2020, 14:00 Jihlava - Bedřichov 1:3 (21,-17,-18,-18)
19. kolo
55 18. 1. 2020, 09:00 Nymburk - Jihlava 3:1 (-23,20,22,10)
56 19. 1. 2020, 10:00 Bedřichov - Nové Veselí 0:3 (-19,-17,-21)
57 19. 1. 2020, 11:00 Střešovice - Kometa Praha 3:0 (14,13,14)
20. kolo
58 18. 1. 2020, 13:00 Nymburk - Jihlava 3:0 (17,25,19)
59 19. 1. 2020, 14:00 Bedřichov - Nové Veselí 1:3 (15,-12,-22,-17)
60 19. 1. 2020, 15:00 Střešovice - Kometa Praha 3:2 (18,-22,19,-23,12)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 776 822 216, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018