Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže - skupina D

8. kolo
Trutnov-Náchod
Česká Třebová II-Hradec Králové
Rychnov nad Kněžnou-Lanškroun
Příští kolo
Lanškroun-TrutnovSO2.11.10:00
Hradec Králové-Rychnov nad KněžnouSO2.11.10:00
Náchod-Česká Třebová IISO2.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Rychnov nad Kněžnou 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Lanškroun 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Hradec Králové 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Česká Třebová II 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Náchod 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Trutnov 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Trutnov .
2 21. 9. 2019, 10:00 Rychnov nad Kněžnou - Náchod .
3 21. 9. 2019, 10:00 Lanškroun - Hradec Králové .
2. kolo
4 21. 9. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Trutnov .
5 21. 9. 2019, 14:00 Rychnov nad Kněžnou - Náchod .
6 21. 9. 2019, 14:00 Lanškroun - Hradec Králové .
3. kolo
7 28. 9. 2019, 10:00 Trutnov - Hradec Králové .
8 28. 9. 2019, 10:00 Náchod - Lanškroun .
9 28. 9. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Rychnov nad Kněžnou .
4. kolo
10 28. 9. 2019, 14:00 Trutnov - Hradec Králové .
11 28. 9. 2019, 14:00 Náchod - Lanškroun .
12 28. 9. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Rychnov nad Kněžnou .
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Rychnov nad Kněžnou - Trutnov .
14 5. 10. 2019, 10:00 Lanškroun - Česká Třebová II .
15 5. 10. 2019, 10:00 Hradec Králové - Náchod .
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Rychnov nad Kněžnou - Trutnov .
17 5. 10. 2019, 14:00 Lanškroun - Česká Třebová II .
18 5. 10. 2019, 14:00 Hradec Králové - Náchod .
7. kolo
19 13. 10. 2019, 10:00 Trutnov - Náchod .
20 12. 10. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Hradec Králové .
21 12. 10. 2019, 10:00 Rychnov nad Kněžnou - Lanškroun .
8. kolo
22 13. 10. 2019, 14:00 Trutnov - Náchod .
23 12. 10. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Hradec Králové .
24 12. 10. 2019, 14:00 Rychnov nad Kněžnou - Lanškroun .
9. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 Lanškroun - Trutnov .
26 2. 11. 2019, 10:00 Hradec Králové - Rychnov nad Kněžnou .
27 2. 11. 2019, 10:00 Náchod - Česká Třebová II .
10. kolo
28 2. 11. 2019, 14:00 Lanškroun - Trutnov .
29 2. 11. 2019, 14:00 Hradec Králové - Rychnov nad Kněžnou .
30 2. 11. 2019, 14:00 Náchod - Česká Třebová II .
11. kolo
31 9. 11. 2019, 10:00 Trutnov - Česká Třebová II .
32 10. 11. 2019, 10:00 Náchod - Rychnov nad Kněžnou .
33 9. 11. 2019, 10:00 Hradec Králové - Lanškroun .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Trutnov - Česká Třebová II .
35 10. 11. 2019, 14:00 Náchod - Rychnov nad Kněžnou .
36 9. 11. 2019, 14:00 Hradec Králové - Lanškroun .
13. kolo
37 30. 11. 2019, 10:00 Hradec Králové - Trutnov .
38 19. 10. 2019, 10:00 Lanškroun - Náchod .
39 30. 11. 2019, 10:00 Rychnov nad Kněžnou - Česká Třebová II .
14. kolo
40 30. 11. 2019, 14:00 Hradec Králové - Trutnov .
41 19. 10. 2019, 14:00 Lanškroun - Náchod .
42 30. 11. 2019, 14:00 Rychnov nad Kněžnou - Česká Třebová II .
15. kolo
43 7. 12. 2019, 10:00 Trutnov - Rychnov nad Kněžnou .
44 7. 12. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Lanškroun .
45 8. 12. 2019, 10:00 Náchod - Hradec Králové .
16. kolo
46 7. 12. 2019, 14:00 Trutnov - Rychnov nad Kněžnou .
47 7. 12. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Lanškroun .
48 8. 12. 2019, 14:00 Náchod - Hradec Králové .
17. kolo
49 11. 1. 2020, 10:00 Náchod - Trutnov .
50 11. 1. 2020, 10:00 Hradec Králové - Česká Třebová II .
51 11. 1. 2020, 10:00 Lanškroun - Rychnov nad Kněžnou .
18. kolo
52 11. 1. 2020, 14:00 Náchod - Trutnov .
53 11. 1. 2020, 14:00 Hradec Králové - Česká Třebová II .
54 11. 1. 2020, 14:00 Lanškroun - Rychnov nad Kněžnou .
19. kolo
55 19. 1. 2020, 10:00 Trutnov - Lanškroun .
56 19. 1. 2020, 10:00 Rychnov nad Kněžnou - Hradec Králové .
57 19. 1. 2020, 10:00 Česká Třebová II - Náchod .
20. kolo
58 19. 1. 2020, 14:00 Trutnov - Lanškroun .
59 19. 1. 2020, 14:00 Rychnov nad Kněžnou - Hradec Králové .
60 19. 1. 2020, 14:00 Česká Třebová II - Náchod .
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 776 822 216, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018