Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina E

19. kolo
Ostrava B-U. Hradiště
Val. Meziříčí-Bílovec
Orlová-Opava
Příští kolo
Ostrava B-U. HradištěNE20.1.14:00
Val. Meziříčí-BílovecNE20.1.14:00
Orlová-OpavaNE20.1.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Orlová00000 0:00
2 Val. Meziříčí00000 0:00
3 U. Hradiště00000 0:00
4 Bílovec00000 0:00
5 Opava00000 0:00
6 Ostrava B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina E
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Orlová - Ostrava B .
2 22. 9. 2018, 10:00 Val. Meziříčí - Opava .
3 22. 9. 2018, 10:00 U. Hradiště - Bílovec .
2. kolo
4 22. 9. 2018, 14:00 Orlová - Ostrava B .
5 22. 9. 2018, 14:00 Val. Meziříčí - Opava .
6 22. 9. 2018, 14:00 U. Hradiště - Bílovec .
3. kolo
7 29. 9. 2018, 10:00 Ostrava B - Bílovec .
8 29. 9. 2018, 10:00 Opava - U. Hradiště .
9 29. 9. 2018, 10:00 Orlová - Val. Meziříčí .
4. kolo
10 29. 9. 2018, 14:00 Ostrava B - Bílovec .
11 29. 9. 2018, 14:00 Opava - U. Hradiště .
12 29. 9. 2018, 14:00 Orlová - Val. Meziříčí .
5. kolo
13 6. 10. 2018, 10:00 Val. Meziříčí - Ostrava B .
14 6. 10. 2018, 10:00 U. Hradiště - Orlová .
15 6. 10. 2018, 11:00 Bílovec - Opava .
6. kolo
16 6. 10. 2018, 14:00 Val. Meziříčí - Ostrava B .
17 6. 10. 2018, 14:00 U. Hradiště - Orlová .
18 6. 10. 2018, 15:00 Bílovec - Opava .
7. kolo
19 27. 10. 2018, 10:00 Ostrava B - Opava .
20 27. 10. 2018, 10:00 Orlová - Bílovec .
21 27. 10. 2018, 10:00 Val. Meziříčí - U. Hradiště .
8. kolo
22 27. 10. 2018, 14:00 Ostrava B - Opava .
23 27. 10. 2018, 14:00 Orlová - Bílovec .
24 27. 10. 2018, 14:00 Val. Meziříčí - U. Hradiště .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 10:00 U. Hradiště - Ostrava B .
26 3. 11. 2018, 10:00 Bílovec - Val. Meziříčí .
27 3. 11. 2018, 10:00 Opava - Orlová .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 14:00 U. Hradiště - Ostrava B .
29 3. 11. 2018, 14:00 Bílovec - Val. Meziříčí .
30 3. 11. 2018, 14:00 Opava - Orlová .
11. kolo
31 10. 11. 2018, 10:00 Ostrava B - Orlová .
32 10. 11. 2018, 10:00 Opava - Val. Meziříčí .
33 10. 11. 2018, 11:00 Bílovec - U. Hradiště .
12. kolo
34 10. 11. 2018, 14:00 Ostrava B - Orlová .
35 10. 11. 2018, 14:00 Opava - Val. Meziříčí .
36 10. 11. 2018, 15:00 Bílovec - U. Hradiště .
13. kolo
37 1. 12. 2018, 11:00 Bílovec - Ostrava B .
38 1. 12. 2018, 10:00 U. Hradiště - Opava .
39 1. 12. 2018, 10:00 Val. Meziříčí - Orlová .
14. kolo
40 1. 12. 2018, 15:00 Bílovec - Ostrava B .
41 1. 12. 2018, 14:00 U. Hradiště - Opava .
42 1. 12. 2018, 14:00 Val. Meziříčí - Orlová .
15. kolo
43 8. 12. 2018, 10:00 Ostrava B - Val. Meziříčí .
44 8. 12. 2018, 10:00 Orlová - U. Hradiště .
45 8. 12. 2018, 10:00 Opava - Bílovec .
16. kolo
46 8. 12. 2018, 14:00 Ostrava B - Val. Meziříčí .
47 8. 12. 2018, 14:00 Orlová - U. Hradiště .
48 8. 12. 2018, 14:00 Opava - Bílovec .
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 Opava - Ostrava B .
50 12. 1. 2019, 10:00 Bílovec - Orlová .
51 12. 1. 2019, 10:00 U. Hradiště - Val. Meziříčí .
18. kolo
52 12. 1. 2019, 14:00 Opava - Ostrava B .
53 12. 1. 2019, 14:00 Bílovec - Orlová .
54 12. 1. 2019, 14:00 U. Hradiště - Val. Meziříčí .
19. kolo
55 20. 1. 2019, 10:00 Ostrava B - U. Hradiště .
56 20. 1. 2019, 10:00 Val. Meziříčí - Bílovec .
57 20. 1. 2019, 10:00 Orlová - Opava .
20. kolo
58 20. 1. 2019, 14:00 Ostrava B - U. Hradiště .
59 20. 1. 2019, 14:00 Val. Meziříčí - Bílovec .
60 20. 1. 2019, 14:00 Orlová - Opava .
© ČVS 2015-2018