Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina O - o 7. - 12. místo (C+D)

9. kolo
Č. Kostelec3:1Kavčí Hory(-19, 9, 27, 21)
Nymburk0:3Bedřichov(-24, -21, -22)
Benátky n. J.0:3Dansport(-19, -21, -14)
Příští kolo
Č. Kostelec3:2Kavčí HoryNE10.3.14:00
Nymburk0:3BedřichovSO16.3.14:00
Benátky n. J.3:2DansportSO16.3.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Č. Kostelec2011333 49:2842
2 Bedřichov209623 50:3041
3 Nymburk2012035 43:2939
4 Kavčí Hory209236 43:3334
5 Benátky n. J.2023213 25:5314
6 Dansport2021215 17:5410
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina O - o 7. - 12. místo (C+D)
1. kolo
1 2. 2. 2019, 10:00 Č. Kostelec - Dansport 3:0 (9,15,20)
2 2. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Kavčí Hory 3:1 (-16,22,15,24)
3 2. 2. 2019, 10:00 Benátky n. J. - Bedřichov 3:1 (32,-19,21,24)
2. kolo
4 2. 2. 2019, 14:00 Č. Kostelec - Dansport 3:0 (20,15,10)
5 2. 2. 2019, 14:00 Nymburk - Kavčí Hory 2:3 (-14,19,19,-23,-9)
6 2. 2. 2019, 14:00 Benátky n. J. - Bedřichov 3:2 (24,-26,23,-18,13)
3. kolo
7 9. 2. 2019, 10:00 Bedřichov - Nymburk 3:2 (-21,-20,20,16,7)
8 9. 2. 2019, 11:00 Kavčí Hory - Č. Kostelec 3:0 (16,16,16)
9 9. 2. 2019, 10:00 Dansport - Benátky n. J. 1:3 (-20,-17,13,-18)
4. kolo
10 9. 2. 2019, 14:00 Bedřichov - Nymburk 3:2 (-24,23,-18,23,12)
11 9. 2. 2019, 15:00 Kavčí Hory - Č. Kostelec 1:3 (-25,25,-23,-23)
12 9. 2. 2019, 14:00 Dansport - Benátky n. J. 2:3 (-17,23,23,-27,-10)
5. kolo
13 23. 2. 2019, 09:00 Č. Kostelec - Bedřichov 2:3 (21,-22,18,-25,-10)
14 23. 3. 2019, 10:00 Nymburk - Dansport 3:0 (22,21,21)
15 23. 2. 2019, 11:00 Benátky n. J. - Kavčí Hory 0:3 (-21,-11,-20)
6. kolo
16 23. 2. 2019, 13:00 Č. Kostelec - Bedřichov 2:3 (-17,-15,17,18,-15)
17 23. 3. 2019, 14:00 Nymburk - Dansport 3:0 (22,25,20)
18 23. 2. 2019, 15:00 Benátky n. J. - Kavčí Hory 2:3 (-20,22,22,-17,-10)
7. kolo
19 2. 3. 2019, 10:00 Bedřichov - Benátky n. J. 3:0 (21,12,21)
20 2. 3. 2019, 10:00 Kavčí Hory - Nymburk Hráno v Nymburku! 0:3 (-22,-11,-12)
21 2. 3. 2019, 10:00 Dansport - Č. Kostelec 3:2 (21,-23,17,-20,9)
8. kolo
22 2. 3. 2019, 14:00 Bedřichov - Benátky n. J. 3:1 (17,18,-17,18)
23 2. 3. 2019, 14:00 Kavčí Hory - Nymburk Hráno v Nymburku! 0:3 (-16,-15,-20)
24 2. 3. 2019, 14:00 Dansport - Č. Kostelec 3:1 (16,-21,24,24)
9. kolo
25 10. 3. 2019, 10:00 Č. Kostelec - Kavčí Hory 3:1 (-19,9,27,21)
26 16. 3. 2019, 10:00 Nymburk - Bedřichov 0:3 (-24,-21,-22)
27 16. 3. 2019, 10:00 Benátky n. J. - Dansport NH 0:3 (-19,-21,-14)
10. kolo
28 10. 3. 2019, 14:00 Č. Kostelec - Kavčí Hory 3:2 (-25,23,-17,20,9)
29 16. 3. 2019, 14:00 Nymburk - Bedřichov 0:3 (-18,-19,-23)
30 16. 3. 2019, 14:00 Benátky n. J. - Dansport 3:2 (19,14,-23,-17,8)
11. kolo
31 24. 3. 2019, 10:00 Bedřichov - Č. Kostelec 0:3 (-13,-21,-20)
32 24. 3. 2019, 10:00 Kavčí Hory - Benátky n. J. 3:0 (17,16,15)
33 24. 3. 2019, 10:00 Dansport - Nymburk 0:3 (-10,-19,-23)
12. kolo
34 24. 3. 2019, 14:00 Bedřichov - Č. Kostelec 2:3 (19,-15,19,-20,-11)
35 24. 3. 2019, 14:00 Kavčí Hory - Benátky n. J. 3:0 (11,19,21)
36 24. 3. 2019, 14:00 Dansport - Nymburk 0:3 (-16,-20,-20)
© ČVS 2015-2018