Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže - skupina B

1. kolo
Kavčí Hory-Tábor
Plzeň B-Hlincovka
Třebín-Benešovská
Příští kolo
Kavčí Hory-TáborSO21.9.15:00
Plzeň B-HlincovkaSO21.9.14:00
Třebín-BenešovskáSO21.9.12:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Třebín 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Benešovská 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Hlincovka 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Plzeň B 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Tábor 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Kavčí Hory 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 11:00 Kavčí Hory - Tábor .
2 21. 9. 2019, 10:00 Plzeň B - Hlincovka .
3 21. 9. 2019, 09:00 Třebín - Benešovská .
2. kolo
4 21. 9. 2019, 15:00 Kavčí Hory - Tábor .
5 21. 9. 2019, 14:00 Plzeň B - Hlincovka .
6 21. 9. 2019, 12:30 Třebín - Benešovská .
3. kolo
7 28. 9. 2019, 10:00 Tábor - Benešovská .
8 28. 9. 2019, 10:00 Hlincovka - Třebín .
9 28. 9. 2019, 11:00 Kavčí Hory - Plzeň B .
4. kolo
10 28. 9. 2019, 14:00 Tábor - Benešovská .
11 28. 9. 2019, 14:00 Hlincovka - Třebín .
12 28. 9. 2019, 15:00 Kavčí Hory - Plzeň B .
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Plzeň B - Tábor .
14 5. 10. 2019, 09:00 Třebín - Kavčí Hory .
15 5. 10. 2019, 10:00 Benešovská - Hlincovka .
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Plzeň B - Tábor .
17 5. 10. 2019, 12:30 Třebín - Kavčí Hory .
18 5. 10. 2019, 14:00 Benešovská - Hlincovka .
7. kolo
19 12. 10. 2019, 10:00 Tábor - Hlincovka .
20 12. 10. 2019, 09:00 Kavčí Hory - Benešovská .
21 12. 10. 2019, 10:00 Plzeň B - Třebín .
8. kolo
22 12. 10. 2019, 14:00 Tábor - Hlincovka .
23 12. 10. 2019, 13:00 Kavčí Hory - Benešovská .
24 12. 10. 2019, 14:00 Plzeň B - Třebín .
9. kolo
25 2. 11. 2019, 09:00 Třebín - Tábor .
26 2. 11. 2019, 10:00 Benešovská - Plzeň B .
27 2. 11. 2019, 13:00 Hlincovka - Kavčí Hory .
10. kolo
28 2. 11. 2019, 12:30 Třebín - Tábor .
29 2. 11. 2019, 14:00 Benešovská - Plzeň B .
30 2. 11. 2019, 15:00 Hlincovka - Kavčí Hory .
11. kolo
31 9. 11. 2019, 10:00 Tábor - Kavčí Hory .
32 9. 11. 2019, 13:00 Hlincovka - Plzeň B .
33 9. 11. 2019, 10:00 Benešovská - Třebín .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Tábor - Kavčí Hory .
35 9. 11. 2019, 15:00 Hlincovka - Plzeň B .
36 9. 11. 2019, 14:00 Benešovská - Třebín .
13. kolo
37 30. 11. 2019, 10:00 Benešovská - Tábor .
38 30. 11. 2019, 10:00 Třebín - Hlincovka .
39 30. 11. 2019, 10:00 Plzeň B - Kavčí Hory .
14. kolo
40 30. 11. 2019, 14:00 Benešovská - Tábor .
41 30. 11. 2019, 14:00 Třebín - Hlincovka .
42 30. 11. 2019, 14:00 Plzeň B - Kavčí Hory .
15. kolo
43 7. 12. 2019, 10:00 Tábor - Plzeň B .
44 24. 11. 2019, 11:00 Kavčí Hory - Třebín .
45 7. 12. 2019, 11:00 Hlincovka - Benešovská .
16. kolo
46 7. 12. 2019, 14:00 Tábor - Plzeň B .
47 24. 11. 2019, 15:00 Kavčí Hory - Třebín .
48 7. 12. 2019, 15:00 Hlincovka - Benešovská .
17. kolo
49 11. 1. 2020, 10:00 Hlincovka - Tábor .
50 11. 1. 2020, 10:00 Benešovská - Kavčí Hory .
51 12. 1. 2020, 09:00 Třebín - Plzeň B .
18. kolo
52 11. 1. 2020, 14:00 Hlincovka - Tábor .
53 11. 1. 2020, 14:00 Benešovská - Kavčí Hory .
54 12. 1. 2020, 13:00 Třebín - Plzeň B .
19. kolo
55 19. 1. 2020, 10:00 Tábor - Třebín .
56 19. 1. 2020, 10:00 Plzeň B - Benešovská .
57 19. 1. 2020, 11:00 Kavčí Hory - Hlincovka .
20. kolo
58 19. 1. 2020, 14:00 Tábor - Třebín .
59 19. 1. 2020, 14:00 Plzeň B - Benešovská .
60 19. 1. 2020, 15:00 Kavčí Hory - Hlincovka .
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 776 822 216, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018