Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina III - o 1. - 6. místo (E+F)

12. kolo
VSC Zlín3:0U. Hradiště(22, 13, 11)
Královo Pole B3:0Bílovec(14, 23, 19)
Lanškroun3:0Val. Meziříčí(15, 23, 17)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VSC Zlín2019100 60:859
2 Lanškroun2010118 41:3333
3 Val. Meziříčí2091010 34:3629
4 U. Hradiště206239 33:4525
5 Královo Pole B2051212 27:4819
6 Bílovec2041114 24:4915
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina III - o 1. - 6. místo (E+F)
1. kolo
1 2. 2. 2019, 10:00 U. Hradiště - Lanškroun 2:3 (-20,-11,18,23,-8)
2 2. 2. 2019, 09:00 Val. Meziříčí - Královo Pole B 3:0 (19,12,20)
3 2. 2. 2019, 10:00 Bílovec - VSC Zlín 0:3 (-11,-9,-19)
2. kolo
4 2. 2. 2019, 14:00 U. Hradiště - Lanškroun 3:1 (23,25,-16,17)
5 2. 2. 2019, 12:00 Val. Meziříčí - Královo Pole B 3:0 (15,14,22)
6 2. 2. 2019, 14:00 Bílovec - VSC Zlín 0:3 (-10,-15,-9)
3. kolo
7 9. 2. 2019, 09:00 VSC Zlín - Val. Meziříčí 3:0 (20,12,14)
8 9. 2. 2019, 11:00 Královo Pole B - U. Hradiště 2:3 (19,-10,12,-22,-10)
9 9. 2. 2019, 10:00 Lanškroun - Bílovec 3:1 (21,-22,23,23)
4. kolo
10 9. 2. 2019, 11:00 VSC Zlín - Val. Meziříčí 3:0 (19,22,23)
11 9. 2. 2019, 15:00 Královo Pole B - U. Hradiště 1:3 (-21,-21,23,-22)
12 9. 2. 2019, 14:00 Lanškroun - Bílovec 3:1 (17,-17,15,27)
5. kolo
13 19. 2. 2019, 16:00 U. Hradiště - VSC Zlín 1:3 (-12,21,-22,-21)
14 23. 2. 2019, 11:00 Val. Meziříčí - Lanškroun 0:3 (-16,-17,-22)
15 3. 2. 2019, 09:30 Bílovec - Královo Pole B 3:0 (20,16,21)
6. kolo
16 19. 2. 2019, 20:00 U. Hradiště - VSC Zlín 0:3 (-17,-22,-18)
17 23. 2. 2019, 15:00 Val. Meziříčí - Lanškroun 1:3 (-17,23,-19,-12)
18 3. 2. 2019, 12:30 Bílovec - Královo Pole B 3:0 (19,23,18)
7. kolo
19 2. 3. 2019, 09:30 VSC Zlín - Bílovec NH2 3:0 (20,5,19)
20 2. 3. 2019, 10:00 Královo Pole B - Val. Meziříčí 0:3 (-24,-24,-16)
21 10. 3. 2019, 10:00 Lanškroun - U. Hradiště 3:0 (16,16,24)
8. kolo
22 2. 3. 2019, 13:30 VSC Zlín - Bílovec NH2 3:0 (8,13,16)
23 2. 3. 2019, 14:00 Královo Pole B - Val. Meziříčí 1:3 (11,-22,-21,-23)
24 10. 3. 2019, 14:00 Lanškroun - U. Hradiště 3:0 (12,11,21)
9. kolo
25 12. 3. 2019, 16:00 U. Hradiště - Královo Pole B 3:2 (-16,21,18,-21,13)
26 16. 3. 2019, 09:00 Val. Meziříčí - VSC Zlín 1:3 (-13,-11,23,-19)
27 16. 3. 2019, 10:00 Bílovec - Lanškroun 1:3 (15,-20,-14,-17)
10. kolo
28 12. 3. 2019, 19:00 U. Hradiště - Královo Pole B 2:3 (20,22,-29,-21,-8)
29 16. 3. 2019, 13:00 Val. Meziříčí - VSC Zlín 1:3 (-16,19,-24,-19)
30 16. 3. 2019, 14:00 Bílovec - Lanškroun 0:3 (-16,-14,-16)
11. kolo
31 24. 3. 2019, 09:00 VSC Zlín - U. Hradiště NH2 3:0 (18,22,16)
32 24. 3. 2019, 09:00 Královo Pole B - Bílovec 1:3 (24,-16,-22,-18)
33 24. 3. 2019, 11:00 Lanškroun - Val. Meziříčí 3:0 (19,22,13)
12. kolo
34 24. 3. 2019, 13:00 VSC Zlín - U. Hradiště NH2 3:0 (22,13,11)
35 24. 3. 2019, 12:00 Královo Pole B - Bílovec 3:0 (14,23,19)
36 24. 3. 2019, 14:00 Lanškroun - Val. Meziříčí 3:0 (15,23,17)
© ČVS 2015-2018