Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina N - o 7. - 12. místo (A+B)

12. kolo
Benešovská3:1Kladno(16, -12, 22, 21)
Plzeň B3:0Děčín(12, 24, 19)
Klatovy1:3K. Vary(17, -23, -21, -18)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kladno2012322 51:2643
2 K. Vary2010307 42:3436
3 Plzeň B209218 38:3432
4 Benešovská208129 35:4128
5 Děčín208048 37:4128
6 Klatovy2031115 23:5012
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina N - o 7. - 12. místo (A+B)
1. kolo
1 3. 2. 2019, 10:00 Kladno - Klatovy NH2 3:0 (13,9,19)
2 2. 2. 2019, 11:00 K. Vary - Plzeň B 0:3 (-23,-25,-22)
3 2. 2. 2019, 10:00 Děčín - Benešovská 3:1 (19,15,-17,22)
2. kolo
4 3. 2. 2019, 14:00 Kladno - Klatovy NH2 3:0 (24,18,16)
5 2. 2. 2019, 15:00 K. Vary - Plzeň B 1:3 (-20,17,-21,-27)
6 2. 2. 2019, 14:00 Děčín - Benešovská 1:3 (-11,-21,18,-17)
3. kolo
7 9. 2. 2019, 11:00 Benešovská - K. Vary 0:3 (-20,-12,-18)
8 9. 2. 2019, 10:00 Plzeň B - Kladno 0:3 (-18,-21,-21)
9 10. 2. 2019, 11:00 Klatovy - Děčín 1:3 (-21,21,-16,-21)
4. kolo
10 9. 2. 2019, 14:00 Benešovská - K. Vary 0:3 (-16,-22,-18)
11 9. 2. 2019, 14:00 Plzeň B - Kladno 3:2 (15,23,-18,-17,9)
12 10. 2. 2019, 14:00 Klatovy - Děčín 0:3 (-18,-18,-13)
5. kolo
13 24. 2. 2019, 10:00 Kladno - Benešovská 3:0 (22,19,18)
14 24. 2. 2019, 12:00 K. Vary - Klatovy 3:1 (21,20,-22,21)
15 23. 2. 2019, 10:00 Děčín - Plzeň B 0:3 (-16,-23,-24)
6. kolo
16 24. 2. 2019, 14:00 Kladno - Benešovská 3:2 (13,-22,-21,23,10)
17 24. 2. 2019, 16:00 K. Vary - Klatovy 3:1 (-18,16,26,25)
18 23. 2. 2019, 14:00 Děčín - Plzeň B 3:1 (21,-15,24,14)
7. kolo
19 2. 3. 2019, 10:00 Benešovská - Děčín 1:3 (14,-25,-20,-21)
20 2. 3. 2019, 10:00 Plzeň B - K. Vary 3:1 (22,-19,14,17)
21 2. 3. 2019, 11:00 Klatovy - Kladno 1:3 (-20,-23,23,-24)
8. kolo
22 2. 3. 2019, 14:00 Benešovská - Děčín 0:3 (-19,-17,-16)
23 2. 3. 2019, 14:00 Plzeň B - K. Vary 3:0 (20,22,22)
24 2. 3. 2019, 14:00 Klatovy - Kladno 0:3 (-11,-15,-21)
9. kolo
25 16. 3. 2019, 10:00 Kladno - Plzeň B 3:0 (25,17,16)
26 16. 3. 2019, 11:00 K. Vary - Benešovská 3:1 (-21,21,27,15)
27 16. 3. 2019, 11:00 Děčín - Klatovy 3:1 (-17,21,16,21)
10. kolo
28 16. 3. 2019, 14:00 Kladno - Plzeň B 3:1 (-17,22,23,24)
29 16. 3. 2019, 15:00 K. Vary - Benešovská 0:3 (-14,-17,-18)
30 16. 3. 2019, 14:00 Děčín - Klatovy 3:0 (22,13,15)
11. kolo
31 24. 3. 2019, 10:00 Benešovská - Kladno 1:3 (-16,21,-21,-17)
32 24. 3. 2019, 10:00 Plzeň B - Děčín 3:1 (22,-21,24,17)
33 23. 3. 2019, 10:00 Klatovy - K. Vary 3:0 (23,16,15)
12. kolo
34 24. 3. 2019, 14:00 Benešovská - Kladno 3:1 (16,-12,22,21)
35 24. 3. 2019, 14:00 Plzeň B - Děčín 3:0 (12,24,19)
36 23. 3. 2019, 13:00 Klatovy - K. Vary 1:3 (17,-23,-21,-18)
© ČVS 2015-2018