Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

1. liga junioři - skupina B

12. kolo
Ústí n. L.-Č. Lípa
Prosek B-Benátky n. J.
Liberec-Havlíčkův Brod
Kolín-O. Voda
Příští kolo
O. Voda-Ústí n. L.SO8.12.10:00
Havlíčkův Brod-KolínSO8.12.10:00
Benátky n. J.-LiberecSO8.12.9:00
Č. Lípa-Prosek BSO8.12.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Prosek B00000 0:00
2 Liberec00000 0:00
3 Kolín00000 0:00
4 O. Voda00000 0:00
5 Havlíčkův Brod00000 0:00
6 Benátky n. J.00000 0:00
7 Č. Lípa00000 0:00
8 Ústí n. L.00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga junioři - skupina B
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Prosek B - Ústí n. L. .
2 22. 9. 2018, 10:00 Liberec - Č. Lípa .
3 22. 9. 2018, 10:00 Kolín - Benátky n. J. .
4 22. 9. 2018, 10:00 O. Voda - Havlíčkův Brod .
2. kolo
5 22. 9. 2018, 14:00 Prosek B - Ústí n. L. .
6 22. 9. 2018, 14:00 Liberec - Č. Lípa .
7 22. 9. 2018, 14:00 Kolín - Benátky n. J. .
8 22. 9. 2018, 14:00 O. Voda - Havlíčkův Brod .
3. kolo
9 29. 9. 2018, 10:00 Ústí n. L. - Havlíčkův Brod .
10 29. 9. 2018, 10:00 Benátky n. J. - O. Voda .
11 29. 9. 2018, 10:00 Č. Lípa - Kolín .
12 29. 9. 2018, 10:00 Prosek B - Liberec .
4. kolo
13 29. 9. 2018, 14:00 Ústí n. L. - Havlíčkův Brod .
14 29. 9. 2018, 14:00 Benátky n. J. - O. Voda .
15 29. 9. 2018, 14:00 Č. Lípa - Kolín .
16 29. 9. 2018, 14:00 Prosek B - Liberec .
5. kolo
17 13. 10. 2018, 10:00 Liberec - Ústí n. L. .
18 13. 10. 2018, 10:00 Kolín - Prosek B .
19 13. 10. 2018, 10:00 O. Voda - Č. Lípa .
20 13. 10. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Benátky n. J. .
6. kolo
21 13. 10. 2018, 14:00 Liberec - Ústí n. L. .
22 13. 10. 2018, 14:00 Kolín - Prosek B .
23 13. 10. 2018, 14:00 O. Voda - Č. Lípa .
24 13. 10. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Benátky n. J. .
7. kolo
25 27. 10. 2018, 10:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. .
26 27. 10. 2018, 10:00 Č. Lípa - Havlíčkův Brod .
27 27. 10. 2018, 10:00 Prosek B - O. Voda .
28 27. 10. 2018, 10:00 Liberec - Kolín .
8. kolo
29 27. 10. 2018, 14:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. .
30 27. 10. 2018, 14:00 Č. Lípa - Havlíčkův Brod .
31 27. 10. 2018, 14:00 Prosek B - O. Voda .
32 27. 10. 2018, 14:00 Liberec - Kolín .
9. kolo
33 10. 11. 2018, 10:00 Kolín - Ústí n. L. .
34 10. 11. 2018, 10:00 O. Voda - Liberec .
35 10. 11. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Prosek B .
36 10. 11. 2018, 10:00 Benátky n. J. - Č. Lípa .
10. kolo
37 10. 11. 2018, 14:00 Kolín - Ústí n. L. .
38 10. 11. 2018, 14:00 O. Voda - Liberec .
39 10. 11. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Prosek B .
40 10. 11. 2018, 14:00 Benátky n. J. - Č. Lípa .
11. kolo
41 24. 11. 2018, 10:00 Ústí n. L. - Č. Lípa .
42 24. 11. 2018, 10:00 Prosek B - Benátky n. J. .
43 24. 11. 2018, 10:00 Liberec - Havlíčkův Brod .
44 24. 11. 2018, 10:00 Kolín - O. Voda .
12. kolo
45 24. 11. 2018, 14:00 Ústí n. L. - Č. Lípa .
46 24. 11. 2018, 14:00 Prosek B - Benátky n. J. .
47 24. 11. 2018, 14:00 Liberec - Havlíčkův Brod .
48 24. 11. 2018, 14:00 Kolín - O. Voda .
13. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 O. Voda - Ústí n. L. .
50 8. 12. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Kolín .
51 8. 12. 2018, 09:00 Benátky n. J. - Liberec .
52 8. 12. 2018, 10:00 Č. Lípa - Prosek B .
14. kolo
53 8. 12. 2018, 14:00 O. Voda - Ústí n. L. .
54 8. 12. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Kolín .
55 8. 12. 2018, 13:00 Benátky n. J. - Liberec .
56 8. 12. 2018, 14:00 Č. Lípa - Prosek B .
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Prosek B .
58 12. 1. 2019, 09:00 Č. Lípa - Liberec .
59 12. 1. 2019, 10:00 Benátky n. J. - Kolín .
60 12. 1. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - O. Voda .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Prosek B .
62 12. 1. 2019, 13:00 Č. Lípa - Liberec .
63 12. 1. 2019, 14:00 Benátky n. J. - Kolín .
64 12. 1. 2019, 14:00 Havlíčkův Brod - O. Voda .
17. kolo
65 19. 1. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Ústí n. L. .
66 19. 1. 2019, 10:00 O. Voda - Benátky n. J. .
67 19. 1. 2019, 10:00 Kolín - Č. Lípa .
68 19. 1. 2019, 10:00 Liberec - Prosek B .
18. kolo
69 19. 1. 2019, 14:00 Havlíčkův Brod - Ústí n. L. .
70 19. 1. 2019, 14:00 O. Voda - Benátky n. J. .
71 19. 1. 2019, 14:00 Kolín - Č. Lípa .
72 19. 1. 2019, 14:00 Liberec - Prosek B .
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Liberec .
74 26. 1. 2019, 10:00 Prosek B - Kolín .
75 26. 1. 2019, 09:00 Č. Lípa - O. Voda .
76 26. 1. 2019, 10:00 Benátky n. J. - Havlíčkův Brod .
20. kolo
77 26. 1. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Liberec .
78 26. 1. 2019, 14:00 Prosek B - Kolín .
79 26. 1. 2019, 13:00 Č. Lípa - O. Voda .
80 26. 1. 2019, 14:00 Benátky n. J. - Havlíčkův Brod .
21. kolo
81 16. 2. 2019, 10:00 Benátky n. J. - Ústí n. L. .
82 16. 2. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Č. Lípa .
83 16. 2. 2019, 10:00 O. Voda - Prosek B .
84 16. 2. 2019, 10:00 Kolín - Liberec .
22. kolo
85 16. 2. 2019, 14:00 Benátky n. J. - Ústí n. L. .
86 16. 2. 2019, 14:00 Havlíčkův Brod - Č. Lípa .
87 16. 2. 2019, 14:00 O. Voda - Prosek B .
88 16. 2. 2019, 14:00 Kolín - Liberec .
23. kolo
89 23. 2. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Kolín .
90 23. 2. 2019, 10:00 Liberec - O. Voda .
91 23. 2. 2019, 10:00 Prosek B - Havlíčkův Brod .
92 23. 2. 2019, 09:00 Č. Lípa - Benátky n. J. .
24. kolo
93 23. 2. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Kolín .
94 23. 2. 2019, 14:00 Liberec - O. Voda .
95 23. 2. 2019, 14:00 Prosek B - Havlíčkův Brod .
96 23. 2. 2019, 13:00 Č. Lípa - Benátky n. J. .
25. kolo
97 16. 3. 2019, 09:00 Č. Lípa - Ústí n. L. .
98 16. 3. 2019, 10:00 Benátky n. J. - Prosek B .
99 16. 3. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Liberec .
100 16. 3. 2019, 10:00 O. Voda - Kolín .
26. kolo
101 16. 3. 2019, 13:00 Č. Lípa - Ústí n. L. .
102 16. 3. 2019, 14:00 Benátky n. J. - Prosek B .
103 16. 3. 2019, 14:00 Havlíčkův Brod - Liberec .
104 16. 3. 2019, 14:00 O. Voda - Kolín .
27. kolo
105 23. 3. 2019, 10:00 Ústí n. L. - O. Voda .
106 23. 3. 2019, 10:00 Kolín - Havlíčkův Brod .
107 23. 3. 2019, 10:00 Liberec - Benátky n. J. .
108 23. 3. 2019, 10:00 Prosek B - Č. Lípa .
28. kolo
109 23. 3. 2019, 14:00 Ústí n. L. - O. Voda .
110 23. 3. 2019, 14:00 Kolín - Havlíčkův Brod .
111 23. 3. 2019, 14:00 Liberec - Benátky n. J. .
112 23. 3. 2019, 14:00 Prosek B - Č. Lípa .
© ČVS 2015-2018