Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Skupina B

21. kolo
SK Volejbal Kolín, z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-Volleyball Nymburk z.s.
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-AERO Odolena Voda
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s.-Prosek B
Příští kolo
SK Volejbal Kolín, z.s.-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.SO26.10.14:00
SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-Volleyball Nymburk z.s.SO25.1.14:00
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-AERO Odolena VodaSO25.1.14:00
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s.-Prosek BSO25.1.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 AERO Odolena Voda 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Prosek B 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Volleyball Nymburk z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
7 SK Volejbal Kolín, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 9. 2019, 10:00 AERO Odolena Voda - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
2 14. 9. 2019, 10:00 Prosek B - Volleyball Nymburk z.s. .
3 14. 9. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
4 14. 9. 2019, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
2. kolo
5 14. 9. 2019, 14:00 AERO Odolena Voda - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
6 14. 9. 2019, 14:00 Prosek B - Volleyball Nymburk z.s. .
7 14. 9. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
8 14. 9. 2019, 14:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
3. kolo
9 28. 9. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
10 28. 9. 2019, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
11 28. 9. 2019, 09:00 Volleyball Nymburk z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
12 28. 9. 2019, 09:00 AERO Odolena Voda - Prosek B .
4. kolo
13 28. 9. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
14 28. 9. 2019, 14:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
15 28. 9. 2019, 13:00 Volleyball Nymburk z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
16 28. 9. 2019, 13:00 AERO Odolena Voda - Prosek B .
5. kolo
17 19. 10. 2019, 10:00 Prosek B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
18 19. 10. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - AERO Odolena Voda .
19 19. 10. 2019, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
20 19. 10. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
6. kolo
21 19. 10. 2019, 14:00 Prosek B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
22 19. 10. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - AERO Odolena Voda .
23 19. 10. 2019, 14:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
24 19. 10. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
7. kolo
25 15. 2. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
26 26. 10. 2019, 10:00 Volleyball Nymburk z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
27 26. 10. 2019, 10:00 AERO Odolena Voda - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
28 26. 10. 2019, 10:00 Prosek B - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
8. kolo
29 15. 2. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
30 26. 10. 2019, 14:00 Volleyball Nymburk z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
31 26. 10. 2019, 14:00 AERO Odolena Voda - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
32 26. 10. 2019, 14:00 Prosek B - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
9. kolo
33 16. 11. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
34 16. 11. 2019, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Prosek B .
35 16. 11. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - AERO Odolena Voda .
36 16. 11. 2019, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
10. kolo
37 16. 11. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
38 16. 11. 2019, 14:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Prosek B .
39 16. 11. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - AERO Odolena Voda .
40 16. 11. 2019, 14:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
11. kolo
41 23. 11. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
42 23. 11. 2019, 10:00 AERO Odolena Voda - SK Volejbal Kolín, z.s. .
43 23. 11. 2019, 10:00 Prosek B - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
44 23. 11. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
12. kolo
45 23. 11. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
46 23. 11. 2019, 14:00 AERO Odolena Voda - SK Volejbal Kolín, z.s. .
47 23. 11. 2019, 14:00 Prosek B - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
48 23. 11. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
13. kolo
49 7. 12. 2019, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
50 7. 12. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
51 7. 12. 2019, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Prosek B .
52 7. 12. 2019, 09:00 Volleyball Nymburk z.s. - AERO Odolena Voda .
14. kolo
53 7. 12. 2019, 14:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
54 7. 12. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
55 7. 12. 2019, 14:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Prosek B .
56 7. 12. 2019, 13:00 Volleyball Nymburk z.s. - AERO Odolena Voda .
15. kolo
57 14. 12. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - AERO Odolena Voda .
58 14. 12. 2019, 10:00 Volleyball Nymburk z.s. - Prosek B .
59 14. 12. 2019, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
60 14. 12. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
16. kolo
61 14. 12. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - AERO Odolena Voda .
62 14. 12. 2019, 14:00 Volleyball Nymburk z.s. - Prosek B .
63 14. 12. 2019, 14:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
64 14. 12. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
17. kolo
65 11. 1. 2020, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
66 11. 1. 2020, 12:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
67 11. 1. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
68 11. 1. 2020, 10:00 Prosek B - AERO Odolena Voda .
18. kolo
69 11. 1. 2020, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
70 11. 1. 2020, 16:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
71 11. 1. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
72 11. 1. 2020, 14:00 Prosek B - AERO Odolena Voda .
19. kolo
73 18. 1. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Prosek B .
74 18. 1. 2020, 10:00 AERO Odolena Voda - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
75 18. 1. 2020, 11:00 Volleyball Nymburk z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
76 18. 1. 2020, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
20. kolo
77 18. 1. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Prosek B .
78 18. 1. 2020, 14:00 AERO Odolena Voda - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
79 18. 1. 2020, 15:00 Volleyball Nymburk z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
80 18. 1. 2020, 14:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
21. kolo
81 26. 10. 2019, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
82 25. 1. 2020, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
83 25. 1. 2020, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - AERO Odolena Voda .
84 25. 1. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Prosek B .
22. kolo
85 26. 10. 2019, 14:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
86 25. 1. 2020, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volleyball Nymburk z.s. .
87 25. 1. 2020, 14:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - AERO Odolena Voda .
88 25. 1. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Prosek B .
23. kolo
89 22. 2. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
90 22. 2. 2020, 10:00 Prosek B - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
91 22. 2. 2020, 10:00 AERO Odolena Voda - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
92 22. 2. 2020, 10:00 Volleyball Nymburk z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
24. kolo
93 22. 2. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
94 22. 2. 2020, 14:00 Prosek B - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
95 22. 2. 2020, 14:00 AERO Odolena Voda - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
96 22. 2. 2020, 14:00 Volleyball Nymburk z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. .
25. kolo
97 29. 2. 2020, 10:00 Volleyball Nymburk z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
98 29. 2. 2020, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - AERO Odolena Voda .
99 29. 2. 2020, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Prosek B .
100 29. 2. 2020, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
26. kolo
101 29. 2. 2020, 14:00 Volleyball Nymburk z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
102 29. 2. 2020, 14:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - AERO Odolena Voda .
103 29. 2. 2020, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Prosek B .
104 29. 2. 2020, 14:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. .
27. kolo
105 14. 3. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
106 14. 3. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
107 14. 3. 2020, 10:00 Prosek B - SK Volejbal Kolín, z.s. .
108 14. 3. 2020, 10:00 AERO Odolena Voda - Volleyball Nymburk z.s. .
28. kolo
109 14. 3. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
110 14. 3. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
111 14. 3. 2020, 14:00 Prosek B - SK Volejbal Kolín, z.s. .
112 14. 3. 2020, 14:00 AERO Odolena Voda - Volleyball Nymburk z.s. .
© ČVS 2015-2018