Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Skupina B

26. kolo
Nymburk0:3Havlíčkův Brod(-10, -22, -19)
Kolín3:0AERO Odolena Voda(13, 12, 14)
Ústí n. L.3:0Prosek B(9, 11, 20)
Jihlava3:1Liberec(15, 22, -20, 18)
Příští kolo
Havlíčkův Brod3:0JihlavaSO7.3.11:00
Liberec0:3Ústí n. L.SO7.3.10:00
Prosek B-KolínSO14.3.10:00
AERO Odolena Voda-NymburkSO14.3.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kolín 26 24 2 0 0 78:6 2069:1343 76
2 Ústí n. L. 28 23 1 2 2 77:15 2186:1646 73
3 Liberec 28 10 3 4 11 51:55 2260:2335 40
4 Havlíčkův Brod 28 9 3 1 15 39:57 1962:2171 34
5 Prosek B 26 7 3 4 12 38:58 2010:2168 31
6 Jihlava 28 8 2 2 16 38:59 1977:2256 30
7 AERO Odolena Voda 26 6 2 2 16 32:62 1855:2103 24
8 Nymburk 26 1 4 5 16 30:71 2024:2321 16
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 9. 2019, 10:00 AERO Odolena Voda - Havlíčkův Brod 3:0 (20,14,15)
2 14. 9. 2019, 10:00 Prosek B - Nymburk 3:1 (20,-21,18,22)
3 14. 9. 2019, 10:00 Liberec - Kolín 1:3 (-22,-10,22,-13)
4 14. 9. 2019, 10:00 Jihlava - Ústí n. L. 0:3 (-19,-19,-17)
2. kolo
5 14. 9. 2019, 14:00 AERO Odolena Voda - Havlíčkův Brod 3:0 (20,18,19)
6 14. 9. 2019, 14:00 Prosek B - Nymburk 2:3 (22,-16,-24,19,-13)
7 14. 9. 2019, 14:00 Liberec - Kolín 0:3 (-15,-16,-16)
8 14. 9. 2019, 14:00 Jihlava - Ústí n. L. 0:3 (-20,-13,-11)
3. kolo
9 28. 9. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Ústí n. L. 0:3 (-18,-14,-20)
10 28. 9. 2019, 11:00 Kolín - Jihlava 3:0 (21,14,11)
11 28. 9. 2019, 09:00 Nymburk - Liberec 2:3 (-16,-20,19,18,-16)
12 28. 9. 2019, 09:00 AERO Odolena Voda - Prosek B 1:3 (13,-25,-19,-23)
4. kolo
13 28. 9. 2019, 13:00 Havlíčkův Brod - Ústí n. L. 0:3 (-16,-17,-16)
14 28. 9. 2019, 15:00 Kolín - Jihlava 3:0 (11,9,19)
15 28. 9. 2019, 13:00 Nymburk - Liberec 1:3 (-23,-22,17,-12)
16 28. 9. 2019, 13:00 AERO Odolena Voda - Prosek B 3:2 (-23,19,-22,22,8)
5. kolo
17 19. 10. 2019, 10:00 Prosek B - Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-26,-18)
18 12. 10. 2019, 10:00 Liberec - AERO Odolena Voda 3:1 (14,-19,21,20)
19 19. 10. 2019, 11:00 Jihlava - Nymburk 2:3 (14,20,-25,-21,-13)
20 19. 10. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Kolín 2:3 (23,23,-20,-15,-13)
6. kolo
21 19. 10. 2019, 14:00 Prosek B - Havlíčkův Brod 3:0 (24,21,24)
22 12. 10. 2019, 14:00 Liberec - AERO Odolena Voda 3:0 (17,15,20)
23 19. 10. 2019, 15:00 Jihlava - Nymburk 2:3 (-21,-19,21,28,-9)
24 19. 10. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Kolín 2:3 (-19,-15,16,28,-10)
7. kolo
25 15. 2. 2020, 09:00 Havlíčkův Brod - Kolín 0:3 (-18,-21,-20)
26 26. 10. 2019, 10:00 Nymburk - Ústí n. L. 0:3 (-15,-21,-16)
27 26. 10. 2019, 10:00 AERO Odolena Voda - Jihlava 3:1 (20,-23,9,12)
28 29. 9. 2019, 10:00 Prosek B - Liberec 0:3 (-21,-19,-19)
8. kolo
29 15. 2. 2020, 13:00 Havlíčkův Brod - Kolín 0:3 (-17,-16,-18)
30 26. 10. 2019, 14:00 Nymburk - Ústí n. L. 0:3 (-19,-17,-17)
31 26. 10. 2019, 14:00 AERO Odolena Voda - Jihlava 3:1 (16,6,-24,16)
32 29. 9. 2019, 14:00 Prosek B - Liberec 3:0 (22,20,23)
9. kolo
33 9. 11. 2019, 10:00 Liberec - Havlíčkův Brod 1:3 (-25,25,-22,-15)
34 16. 11. 2019, 11:00 Jihlava - Prosek B 3:0 (25,24,20)
35 16. 11. 2019, 10:00 Ústí n. L. - AERO Odolena Voda 3:0 (16,21,7)
36 16. 11. 2019, 11:00 Kolín - Nymburk 3:0 (15,12,15)
10. kolo
37 9. 11. 2019, 14:00 Liberec - Havlíčkův Brod 3:0 (21,23,22)
38 16. 11. 2019, 15:00 Jihlava - Prosek B 3:0 (18,17,20)
39 16. 11. 2019, 14:00 Ústí n. L. - AERO Odolena Voda 3:0 (14,15,17)
40 16. 11. 2019, 15:00 Kolín - Nymburk 3:0 (13,22,20)
11. kolo
41 23. 11. 2019, 11:00 Havlíčkův Brod - Nymburk 3:2 (-22,-22,18,22,11)
42 23. 11. 2019, 10:00 AERO Odolena Voda - Kolín 0:3 (-13,-6,-6)
43 23. 11. 2019, 10:00 Prosek B - Ústí n. L. 0:3 (-22,-15,-15)
44 23. 11. 2019, 10:00 Liberec - Jihlava 3:0 (22,14,18)
12. kolo
45 23. 11. 2019, 15:00 Havlíčkův Brod - Nymburk 3:0 (21,16,24)
46 23. 11. 2019, 14:00 AERO Odolena Voda - Kolín 0:3 (-12,-16,-18)
47 23. 11. 2019, 14:00 Prosek B - Ústí n. L. 2:3 (-20,26,19,-22,-12)
48 23. 11. 2019, 14:00 Liberec - Jihlava 3:0 (12,19,23)
13. kolo
49 7. 12. 2019, 10:00 Jihlava - Havlíčkův Brod 3:0 (18,26,20)
50 7. 12. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Liberec 3:0 (16,18,19)
51 7. 12. 2019, 10:00 Kolín - Prosek B 3:0 (16,10,15)
52 7. 12. 2019, 09:00 Nymburk - AERO Odolena Voda 1:3 (-22,20,-23,-16)
14. kolo
53 7. 12. 2019, 14:00 Jihlava - Havlíčkův Brod 3:2 (-17,-21,26,18,8)
54 7. 12. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Liberec 3:0 (12,13,15)
55 7. 12. 2019, 14:00 Kolín - Prosek B 3:0 (12,18,12)
56 7. 12. 2019, 13:00 Nymburk - AERO Odolena Voda 3:2 (20,-20,15,-23,12)
15. kolo
57 30. 11. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - AERO Odolena Voda 3:1 (-17,15,14,19)
58 14. 12. 2019, 10:00 Nymburk - Prosek B 2:3 (-24,20,-19,22,-11)
59 14. 12. 2019, 11:00 Kolín - Liberec 3:0 (16,19,16)
60 14. 12. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Jihlava 3:0 (15,17,17)
16. kolo
61 30. 11. 2019, 13:00 Havlíčkův Brod - AERO Odolena Voda 1:3 (22,-18,-23,-14)
62 14. 12. 2019, 14:00 Nymburk - Prosek B 3:0 (15,20,16)
63 14. 12. 2019, 15:00 Kolín - Liberec 3:0 (17,18,13)
64 14. 12. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Jihlava 3:0 (11,20,16)
17. kolo
65 11. 1. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Havlíčkův Brod 3:0 (9,6,20)
66 11. 1. 2020, 12:00 Jihlava - Kolín 0:3 (-18,-12,-18)
67 12. 1. 2020, 10:00 Liberec - Nymburk 3:2 (-21,-21,25,16,11)
68 11. 1. 2020, 09:00 Prosek B - AERO Odolena Voda 3:2 (-23,-21,17,26,2)
18. kolo
69 11. 1. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Havlíčkův Brod 3:0 (14,17,16)
70 11. 1. 2020, 16:00 Jihlava - Kolín 0:3 (-25,-23,-19)
71 12. 1. 2020, 14:00 Liberec - Nymburk 3:1 (19,-23,29,21)
72 11. 1. 2020, 13:00 Prosek B - AERO Odolena Voda 3:1 (10,-21,23,25)
19. kolo
73 18. 1. 2020, 09:00 Havlíčkův Brod - Prosek B 0:3 (-11,-20,-19)
74 18. 1. 2020, 10:00 AERO Odolena Voda - Liberec 0:3 (-17,-22,-17)
75 18. 1. 2020, 11:00 Nymburk - Jihlava 0:3 (-21,-24,-22)
76 18. 1. 2020, 11:00 Kolín - Ústí n. L. 3:0 (19,14,17)
20. kolo
77 18. 1. 2020, 13:00 Havlíčkův Brod - Prosek B 3:0 (22,22,24)
78 18. 1. 2020, 14:00 AERO Odolena Voda - Liberec 3:2 (23,-22,-22,21,11)
79 18. 1. 2020, 15:00 Nymburk - Jihlava 2:3 (-24,23,-22,22,-12)
80 18. 1. 2020, 15:00 Kolín - Ústí n. L. 3:1 (14,19,-25,17)
21. kolo
81 26. 10. 2019, 10:00 Kolín - Havlíčkův Brod 3:0 (5,14,17)
82 25. 1. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Nymburk 3:0 (16,21,9)
83 25. 1. 2020, 10:00 Jihlava - AERO Odolena Voda 3:0 (23,16,20)
84 25. 1. 2020, 10:00 Liberec - Prosek B 3:2 (20,-19,-21,22,10)
22. kolo
85 26. 10. 2019, 14:00 Kolín - Havlíčkův Brod 3:0 (10,5,16)
86 25. 1. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Nymburk 3:0 (17,13,14)
87 25. 1. 2020, 14:00 Jihlava - AERO Odolena Voda 3:0 (21,25,21)
88 25. 1. 2020, 14:00 Liberec - Prosek B 2:3 (22,23,-23,-22,-10)
23. kolo
89 22. 2. 2020, 09:00 Havlíčkův Brod - Liberec 3:2 (-18,21,21,-15,9)
90 16. 2. 2020, 10:00 Prosek B - Jihlava 3:1 (17,-23,13,20)
91 22. 2. 2020, 10:00 AERO Odolena Voda - Ústí n. L. 0:3 (-24,-14,-15)
92 20. 2. 2020, 17:30 Nymburk - Kolín 0:3 (-11,-18,-17)
24. kolo
93 22. 2. 2020, 13:00 Havlíčkův Brod - Liberec 3:2 (19,17,-24,-19,10)
94 16. 2. 2020, 14:00 Prosek B - Jihlava 0:3 (-23,-26,-26)
95 22. 2. 2020, 14:00 AERO Odolena Voda - Ústí n. L. 0:3 (-14,-15,-21)
96 20. 2. 2020, 20:00 Nymburk - Kolín 0:3 (-13,-15,-22)
25. kolo
97 29. 2. 2020, 09:00 Nymburk - Havlíčkův Brod 1:3 (-17,-29,20,-17)
98 8. 2. 2020, 09:00 Kolín - AERO Odolena Voda 3:0 (11,13,16)
99 15. 2. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Prosek B 3:0 (14,6,21)
100 29. 2. 2020, 11:00 Jihlava - Liberec 1:3 (-25,21,-18,-19)
26. kolo
101 29. 2. 2020, 13:00 Nymburk - Havlíčkův Brod 0:3 (-10,-22,-19)
102 8. 2. 2020, 13:00 Kolín - AERO Odolena Voda 3:0 (13,12,14)
103 15. 2. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Prosek B 3:0 (9,11,20)
104 29. 2. 2020, 14:30 Jihlava - Liberec 3:1 (15,22,-20,18)
27. kolo
105 7. 3. 2020, 11:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 3:0 (19,17,20)
106 7. 3. 2020, 10:00 Liberec - Ústí n. L. 0:3 (-27,-18,-21)
107 14. 3. 2020, 10:00 Prosek B - Kolín .
108 14. 3. 2020, 10:00 AERO Odolena Voda - Nymburk .
28. kolo
109 7. 3. 2020, 15:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 3:0 (23,22,16)
110 7. 3. 2020, 14:00 Liberec - Ústí n. L. 1:3 (-21,-18,22,-22)
111 14. 3. 2020, 14:00 Prosek B - Kolín .
112 14. 3. 2020, 14:00 AERO Odolena Voda - Nymburk .
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018