Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

1. liga junioři - skupina C

5. kolo
Hronov-Šlapanice
Drásov-Česká Třebová II
Česká Třebová-H. Králové
Svitavy-Lanškroun
Příští kolo
Hronov-ŠlapaniceSO13.10.13:00
Drásov-Česká Třebová IISO13.10.14:00
Česká Třebová-H. KrálovéSO13.10.14:00
Svitavy-LanškrounSO13.10.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Česká Třebová II00000 0:00
2 Hronov00000 0:00
3 Drásov00000 0:00
4 Česká Třebová00000 0:00
5 Svitavy00000 0:00
6 Lanškroun00000 0:00
7 H. Králové00000 0:00
8 Šlapanice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga junioři - skupina C
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Šlapanice .
2 22. 9. 2018, 10:00 Hronov - H. Králové .
3 22. 9. 2018, 10:00 Drásov - Lanškroun .
4 22. 9. 2018, 10:00 Česká Třebová - Svitavy .
2. kolo
5 22. 9. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Šlapanice .
6 22. 9. 2018, 14:00 Hronov - H. Králové .
7 22. 9. 2018, 14:00 Drásov - Lanškroun .
8 22. 9. 2018, 14:00 Česká Třebová - Svitavy .
3. kolo
9 29. 9. 2018, 10:00 Šlapanice - Svitavy .
10 29. 9. 2018, 10:00 Lanškroun - Česká Třebová .
11 29. 9. 2018, 10:00 H. Králové - Drásov .
12 29. 9. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Hronov .
4. kolo
13 29. 9. 2018, 14:00 Šlapanice - Svitavy .
14 29. 9. 2018, 14:00 Lanškroun - Česká Třebová .
15 29. 9. 2018, 14:00 H. Králové - Drásov .
16 29. 9. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Hronov .
5. kolo
17 13. 10. 2018, 09:00 Hronov - Šlapanice .
18 13. 10. 2018, 10:00 Drásov - Česká Třebová II .
19 13. 10. 2018, 10:00 Česká Třebová - H. Králové .
20 13. 10. 2018, 10:00 Svitavy - Lanškroun .
6. kolo
21 13. 10. 2018, 13:00 Hronov - Šlapanice .
22 13. 10. 2018, 14:00 Drásov - Česká Třebová II .
23 13. 10. 2018, 14:00 Česká Třebová - H. Králové .
24 13. 10. 2018, 14:00 Svitavy - Lanškroun .
7. kolo
25 27. 10. 2018, 10:00 Šlapanice - Lanškroun .
26 27. 10. 2018, 10:00 H. Králové - Svitavy .
27 27. 10. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Česká Třebová .
28 27. 10. 2018, 10:00 Hronov - Drásov .
8. kolo
29 27. 10. 2018, 14:00 Šlapanice - Lanškroun .
30 27. 10. 2018, 14:00 H. Králové - Svitavy .
31 27. 10. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Česká Třebová .
32 27. 10. 2018, 14:00 Hronov - Drásov .
9. kolo
33 10. 11. 2018, 10:00 Drásov - Šlapanice .
34 10. 11. 2018, 10:00 Česká Třebová - Hronov .
35 10. 11. 2018, 10:00 Svitavy - Česká Třebová II .
36 10. 11. 2018, 10:00 Lanškroun - H. Králové .
10. kolo
37 10. 11. 2018, 14:00 Drásov - Šlapanice .
38 10. 11. 2018, 14:00 Česká Třebová - Hronov .
39 10. 11. 2018, 14:00 Svitavy - Česká Třebová II .
40 10. 11. 2018, 14:00 Lanškroun - H. Králové .
11. kolo
41 24. 11. 2018, 10:00 Šlapanice - H. Králové .
42 24. 11. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Lanškroun .
43 24. 11. 2018, 09:00 Hronov - Svitavy .
44 24. 11. 2018, 10:00 Drásov - Česká Třebová .
12. kolo
45 24. 11. 2018, 14:00 Šlapanice - H. Králové .
46 24. 11. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Lanškroun .
47 24. 11. 2018, 13:00 Hronov - Svitavy .
48 24. 11. 2018, 14:00 Drásov - Česká Třebová .
13. kolo
49 8. 12. 2018, 11:00 Česká Třebová - Šlapanice .
50 8. 12. 2018, 10:00 Svitavy - Drásov .
51 8. 12. 2018, 10:00 Lanškroun - Hronov .
52 8. 12. 2018, 10:00 H. Králové - Česká Třebová II .
14. kolo
53 8. 12. 2018, 15:00 Česká Třebová - Šlapanice .
54 8. 12. 2018, 14:00 Svitavy - Drásov .
55 8. 12. 2018, 14:00 Lanškroun - Hronov .
56 8. 12. 2018, 14:00 H. Králové - Česká Třebová II .
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 Šlapanice - Česká Třebová II .
58 12. 1. 2019, 10:00 H. Králové - Hronov .
59 12. 1. 2019, 11:00 Lanškroun - Drásov .
60 12. 1. 2019, 10:00 Svitavy - Česká Třebová .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 14:00 Šlapanice - Česká Třebová II .
62 12. 1. 2019, 14:00 H. Králové - Hronov .
63 12. 1. 2019, 15:00 Lanškroun - Drásov .
64 12. 1. 2019, 14:00 Svitavy - Česká Třebová .
17. kolo
65 19. 1. 2019, 10:00 Svitavy - Šlapanice .
66 19. 1. 2019, 10:00 Česká Třebová - Lanškroun .
67 19. 1. 2019, 10:00 Drásov - H. Králové .
68 19. 1. 2019, 11:00 Hronov - Česká Třebová II .
18. kolo
69 19. 1. 2019, 14:00 Svitavy - Šlapanice .
70 19. 1. 2019, 14:00 Česká Třebová - Lanškroun .
71 19. 1. 2019, 14:00 Drásov - H. Králové .
72 19. 1. 2019, 15:00 Hronov - Česká Třebová II .
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 Šlapanice - Hronov .
74 26. 1. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Drásov .
75 26. 1. 2019, 10:00 H. Králové - Česká Třebová .
76 26. 1. 2019, 11:00 Lanškroun - Svitavy .
20. kolo
77 26. 1. 2019, 14:00 Šlapanice - Hronov .
78 26. 1. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Drásov .
79 26. 1. 2019, 14:00 H. Králové - Česká Třebová .
80 26. 1. 2019, 15:00 Lanškroun - Svitavy .
21. kolo
81 16. 2. 2019, 11:00 Lanškroun - Šlapanice .
82 16. 2. 2019, 10:00 Svitavy - H. Králové .
83 16. 2. 2019, 10:00 Česká Třebová - Česká Třebová II .
84 16. 2. 2019, 10:00 Drásov - Hronov .
22. kolo
85 16. 2. 2019, 15:00 Lanškroun - Šlapanice .
86 16. 2. 2019, 14:00 Svitavy - H. Králové .
87 16. 2. 2019, 14:00 Česká Třebová - Česká Třebová II .
88 16. 2. 2019, 14:00 Drásov - Hronov .
23. kolo
89 23. 2. 2019, 10:00 Šlapanice - Drásov .
90 23. 2. 2019, 09:00 Hronov - Česká Třebová .
91 23. 2. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Svitavy .
92 23. 2. 2019, 10:00 H. Králové - Lanškroun .
24. kolo
93 23. 2. 2019, 14:00 Šlapanice - Drásov .
94 23. 2. 2019, 13:00 Hronov - Česká Třebová .
95 23. 2. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Svitavy .
96 23. 2. 2019, 14:00 H. Králové - Lanškroun .
25. kolo
97 16. 3. 2019, 10:00 H. Králové - Šlapanice .
98 16. 3. 2019, 11:00 Lanškroun - Česká Třebová II .
99 16. 3. 2019, 10:00 Svitavy - Hronov .
100 16. 3. 2019, 09:00 Česká Třebová - Drásov .
26. kolo
101 16. 3. 2019, 14:00 H. Králové - Šlapanice .
102 16. 3. 2019, 15:00 Lanškroun - Česká Třebová II .
103 16. 3. 2019, 14:00 Svitavy - Hronov .
104 16. 3. 2019, 12:00 Česká Třebová - Drásov .
27. kolo
105 23. 3. 2019, 10:00 Šlapanice - Česká Třebová .
106 23. 3. 2019, 10:00 Drásov - Svitavy .
107 23. 3. 2019, 10:00 Hronov - Lanškroun .
108 23. 3. 2019, 10:00 Česká Třebová II - H. Králové .
28. kolo
109 23. 3. 2019, 14:00 Šlapanice - Česká Třebová .
110 23. 3. 2019, 14:00 Drásov - Svitavy .
111 23. 3. 2019, 14:00 Hronov - Lanškroun .
112 23. 3. 2019, 14:00 Česká Třebová II - H. Králové .
© ČVS 2015-2018