Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. liga junioři - skupina A

28. kolo
Č. Budějovice B3:0Orion(19, 16, 15)
Plzeň3:1Č. Krumlov(15, -19, 20, 14)
Kladno0:3Dansport(-14, -15, -19)
Sokolov0:3Karlovarsko(-23, -17, -19)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Karlovarsko2824202 80:2376
2 Orion2815535 68:4058
3 Č. Budějovice B28143110 58:4549
4 Dansport28133210 58:4547
5 Kladno28140212 53:4744
6 Plzeň28101512 51:5937
7 Sokolov2840222 22:7314
8 Č. Krumlov2813222 21:7911
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga junioři - skupina A
1. kolo
1 22. 9. 2018, 11:00 Sokolov - Č. Budějovice B 1:3 (-17,-20,24,-23)
2 22. 9. 2018, 10:00 Kladno - Karlovarsko 1:3 (-20,-18,22,-16)
3 23. 9. 2018, 10:00 Plzeň - Dansport 1:3 (-23,-21,22,-24)
4 17. 11. 2018, 12:00 Orion - Č. Krumlov 3:0 (16,25,12)
2. kolo
5 22. 9. 2018, 15:00 Sokolov - Č. Budějovice B 0:3 (-21,-24,-18)
6 22. 9. 2018, 14:00 Kladno - Karlovarsko 1:3 (-19,19,-15,-24)
7 23. 9. 2018, 14:00 Plzeň - Dansport 1:3 (20,-22,-17,-19)
8 17. 11. 2018, 16:00 Orion - Č. Krumlov 3:2 (-17,18,-23,20,8)
3. kolo
9 29. 9. 2018, 10:00 Č. Budějovice B - Č. Krumlov 3:0 (14,14,15)
10 29. 9. 2018, 09:00 Dansport - Orion 3:2 (-23,25,14,-22,8)
11 29. 9. 2018, 10:00 Karlovarsko - Plzeň NH 3:1 (22,-15,16,18)
12 29. 9. 2018, 09:00 Sokolov - Kladno 0:3 (-11,-20,-11)
4. kolo
13 29. 9. 2018, 14:00 Č. Budějovice B - Č. Krumlov 3:0 (14,23,21)
14 29. 9. 2018, 13:00 Dansport - Orion 2:3 (-22,-22,21,27,-8)
15 29. 9. 2018, 14:00 Karlovarsko - Plzeň NH 3:1 (17,22,-21,19)
16 29. 9. 2018, 13:00 Sokolov - Kladno 0:3 (-7,-15,-15)
5. kolo
17 13. 10. 2018, 11:00 Kladno - Č. Budějovice B 3:0 (19,16,15)
18 20. 10. 2018, 09:00 Plzeň - Sokolov 3:0 (15,22,12)
19 13. 10. 2018, 12:00 Orion - Karlovarsko 3:1 (23,18,-20,16)
20 13. 10. 2018, 10:00 Č. Krumlov - Dansport 0:3 (-15,-16,-17)
6. kolo
21 13. 10. 2018, 15:00 Kladno - Č. Budějovice B 2:3 (19,-19,16,-16,-10)
22 20. 10. 2018, 13:00 Plzeň - Sokolov 3:0 (18,19,12)
23 13. 10. 2018, 16:00 Orion - Karlovarsko 1:3 (20,-25,-23,-18)
24 13. 10. 2018, 14:00 Č. Krumlov - Dansport 0:3 (-17,-20,-19)
7. kolo
25 27. 10. 2018, 10:00 Č. Budějovice B - Dansport 3:1 (23,-21,11,18)
26 27. 10. 2018, 11:00 Karlovarsko - Č. Krumlov 3:0 (14,21,23)
27 28. 10. 2018, 10:00 Sokolov - Orion 0:3 (-19,-18,-15)
28 27. 10. 2018, 09:30 Kladno - Plzeň 3:0 (18,21,20)
8. kolo
29 27. 10. 2018, 14:00 Č. Budějovice B - Dansport 0:3 (-17,-22,-24)
30 27. 10. 2018, 14:00 Karlovarsko - Č. Krumlov 3:0 (22,15,19)
31 28. 10. 2018, 14:00 Sokolov - Orion 0:3 (-19,-13,-11)
32 27. 10. 2018, 12:00 Kladno - Plzeň 3:0 (18,21,15)
9. kolo
33 11. 11. 2018, 11:00 Plzeň - Č. Budějovice B 2:3 (-25,21,-21,22,-10)
34 10. 11. 2018, 12:00 Orion - Kladno 0:3 (-16,-19,-23)
35 15. 12. 2018, 11:00 Sokolov - Č. Krumlov 3:0 (16,16,18)
36 10. 11. 2018, 09:00 Dansport - Karlovarsko 0:3 (-16,-9,-13)
10. kolo
37 11. 11. 2018, 15:00 Plzeň - Č. Budějovice B 1:3 (-20,19,-24,-15)
38 10. 11. 2018, 16:00 Orion - Kladno 1:3 (-19,-20,24,-16)
39 15. 12. 2018, 15:00 Sokolov - Č. Krumlov 2:3 (-17,30,-19,12,-11)
40 10. 11. 2018, 13:00 Dansport - Karlovarsko 1:3 (-19,17,-17,-20)
11. kolo
41 24. 11. 2018, 10:00 Č. Budějovice B - Karlovarsko 1:3 (-19,-13,20,-18)
42 24. 11. 2018, 10:00 Sokolov - Dansport 0:3 (-13,-21,-23)
43 24. 11. 2018, 11:00 Kladno - Č. Krumlov 3:1 (16,15,-23,16)
44 24. 11. 2018, 10:00 Plzeň - Orion 1:3 (21,-20,-19,-20)
12. kolo
45 24. 11. 2018, 14:00 Č. Budějovice B - Karlovarsko 0:3 (-21,-18,-25)
46 24. 11. 2018, 14:00 Sokolov - Dansport 0:3 (-21,-22,-21)
47 24. 11. 2018, 14:00 Kladno - Č. Krumlov 3:0 (14,14,22)
48 24. 11. 2018, 14:00 Plzeň - Orion 1:3 (20,-21,-21,-23)
13. kolo
49 6. 1. 2019, 10:00 Orion - Č. Budějovice B 3:1 (-21,16,22,23)
50 8. 12. 2018, 10:00 Č. Krumlov - Plzeň 1:3 (21,-23,-19,-11)
51 8. 12. 2018, 09:00 Dansport - Kladno 0:3 (-18,-18,-18)
52 8. 12. 2018, 11:00 Karlovarsko - Sokolov NH2 3:0 (20,17,21)
14. kolo
53 6. 1. 2019, 14:00 Orion - Č. Budějovice B 3:2 (-16,-22,14,22,18)
54 8. 12. 2018, 14:00 Č. Krumlov - Plzeň 0:3 (-24,-16,-21)
55 8. 12. 2018, 13:00 Dansport - Kladno 1:3 (-23,-22,24,-14)
56 8. 12. 2018, 15:00 Karlovarsko - Sokolov NH2 3:1 (16,17,-22,13)
15. kolo
57 24. 2. 2019, 10:00 Č. Budějovice B - Sokolov 3:0 (21,16,20)
58 13. 1. 2019, 10:00 Karlovarsko - Kladno NH 3:1 (-23,14,23,17)
59 12. 1. 2019, 09:00 Dansport - Plzeň 3:2 (-16,-24,13,14,10)
60 12. 1. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Orion 0:3 (-15,-16,-11)
16. kolo
61 24. 2. 2019, 14:00 Č. Budějovice B - Sokolov 3:1 (12,-22,16,14)
62 13. 1. 2019, 14:00 Karlovarsko - Kladno NH 3:1 (22,-22,22,17)
63 12. 1. 2019, 13:00 Dansport - Plzeň 1:3 (-27,17,-21,-24)
64 12. 1. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Orion 3:2 (-14,-15,17,16,11)
17. kolo
65 19. 1. 2019, 11:00 Č. Krumlov - Č. Budějovice B 0:3 (-19,-22,-22)
66 19. 1. 2019, 12:00 Orion - Dansport 3:0 (22,19,20)
67 20. 1. 2019, 09:00 Plzeň - Karlovarsko NH 2:3 (-23,22,-14,24,-12)
68 12. 1. 2019, 09:00 Kladno - Sokolov 3:1 (22,-20,18,16)
18. kolo
69 19. 1. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Č. Budějovice B 1:3 (22,-8,-17,-19)
70 19. 1. 2019, 16:00 Orion - Dansport 3:1 (21,24,-22,22)
71 20. 1. 2019, 13:00 Plzeň - Karlovarsko NH 2:3 (23,26,-20,-20,-10)
72 12. 1. 2019, 13:00 Kladno - Sokolov 3:0 (12,14,22)
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 Č. Budějovice B - Kladno 3:0 (20,17,22)
74 26. 1. 2019, 11:00 Sokolov - Plzeň 1:3 (-23,-28,23,-20)
75 27. 1. 2019, 10:00 Karlovarsko - Orion 3:0 (16,22,22)
76 26. 1. 2019, 10:00 Dansport - Č. Krumlov 3:0 (19,15,20)
20. kolo
77 26. 1. 2019, 14:00 Č. Budějovice B - Kladno 3:1 (12,-26,19,21)
78 26. 1. 2019, 15:00 Sokolov - Plzeň 3:0 (20,21,20)
79 27. 1. 2019, 14:00 Karlovarsko - Orion 1:3 (12,-23,-21,-21)
80 26. 1. 2019, 14:00 Dansport - Č. Krumlov 3:2 (20,-23,-23,19,12)
21. kolo
81 16. 2. 2019, 10:00 Dansport - Č. Budějovice B 3:0 (17,19,20)
82 16. 2. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Karlovarsko 0:3 (-15,-19,-17)
83 2. 3. 2019, 14:00 Orion - Sokolov 3:2 (11,21,-24,-21,13)
84 22. 2. 2019, 17:30 Plzeň - Kladno NH 1:3 (18,-22,-23,-19)
22. kolo
85 16. 2. 2019, 14:00 Dansport - Č. Budějovice B 2:3 (18,-22,-25,17,-12)
86 16. 2. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Karlovarsko 0:3 (-15,-19,-12)
87 2. 3. 2019, 17:00 Orion - Sokolov 3:0 (24,27,27)
88 15. 3. 2019, 17:30 Plzeň - Kladno NH 3:1 (20,14,-23,13)
23. kolo
89 23. 2. 2019, 10:30 Č. Budějovice B - Plzeň 3:0 (21,19,22)
90 23. 2. 2019, 09:00 Kladno - Orion 0:3 (-22,-22,-16)
91 23. 2. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Sokolov 0:3 (-22,-22,-14)
92 23. 2. 2019, 11:00 Karlovarsko - Dansport NH2 3:1 (10,21,-23,16)
24. kolo
93 23. 2. 2019, 14:30 Č. Budějovice B - Plzeň 1:3 (17,-16,-13,-25)
94 23. 2. 2019, 13:00 Kladno - Orion 0:3 (-18,-17,-24)
95 23. 2. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Sokolov 1:3 (-23,-20,23,-21)
96 23. 2. 2019, 15:00 Karlovarsko - Dansport NH2 3:0 (20,16,18)
25. kolo
97 17. 3. 2019, 10:00 Karlovarsko - Č. Budějovice B NH 3:1 (8,-23,20,20)
98 16. 3. 2019, 10:00 Dansport - Sokolov 3:1 (14,-22,14,8)
99 16. 3. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Kladno 3:1 (18,19,-20,24)
100 16. 3. 2019, 10:00 Orion - Plzeň 3:2 (-25,20,-18,21,12)
26. kolo
101 17. 3. 2019, 14:00 Karlovarsko - Č. Budějovice B NH 3:1 (21,17,-25,18)
102 16. 3. 2019, 14:00 Dansport - Sokolov 3:0 (15,18,14)
103 16. 3. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Kladno 3:2 (-21,25,24,-21,13)
104 16. 3. 2019, 13:00 Orion - Plzeň 2:3 (23,20,-22,-23,-15)
27. kolo
105 23. 3. 2019, 10:00 Č. Budějovice B - Orion 0:3 (-19,-17,-22)
106 23. 3. 2019, 10:00 Plzeň - Č. Krumlov 3:0 (21,22,20)
107 23. 3. 2019, 10:00 Kladno - Dansport NH2 0:3 (-17,-21,-15)
108 23. 3. 2019, 11:00 Sokolov - Karlovarsko 0:3 (-32,-12,-20)
28. kolo
109 23. 3. 2019, 14:00 Č. Budějovice B - Orion 3:0 (19,16,15)
110 23. 3. 2019, 14:00 Plzeň - Č. Krumlov 3:1 (15,-19,20,14)
111 23. 3. 2019, 14:00 Kladno - Dansport NH2 0:3 (-14,-15,-19)
112 23. 3. 2019, 15:00 Sokolov - Karlovarsko 0:3 (-23,-17,-19)
© ČVS 2015-2018