Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

1. liga kadetky - 1. část soutěže - skupina A

12. kolo
Mikulova-Příbram
K. Vary-Hlincovka
Plzeň B-Orion
Příští kolo
Plzeň B-MikulovaSO1.12.10:00
Orion-K. VarySO1.12.10:00
Hlincovka-PříbramSO1.12.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Příbram00000 0:00
2 Hlincovka00000 0:00
3 Orion00000 0:00
4 Plzeň B00000 0:00
5 K. Vary00000 0:00
6 Mikulova00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga kadetky - 1. část soutěže - skupina A
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Příbram - Mikulova .
2 10. 11. 2018, 13:00 Hlincovka - K. Vary .
3 22. 9. 2018, 09:00 Orion - Plzeň B .
2. kolo
4 22. 9. 2018, 14:00 Příbram - Mikulova .
5 10. 11. 2018, 17:00 Hlincovka - K. Vary .
6 22. 9. 2018, 13:00 Orion - Plzeň B .
3. kolo
7 30. 9. 2018, 10:00 Mikulova - Plzeň B .
8 29. 9. 2018, 10:00 K. Vary - Orion .
9 29. 9. 2018, 10:00 Příbram - Hlincovka .
4. kolo
10 30. 9. 2018, 13:00 Mikulova - Plzeň B .
11 29. 9. 2018, 13:00 K. Vary - Orion .
12 29. 9. 2018, 14:00 Příbram - Hlincovka .
5. kolo
13 6. 10. 2018, 13:00 Hlincovka - Mikulova .
14 6. 10. 2018, 09:00 Orion - Příbram .
15 6. 10. 2018, 10:00 Plzeň B - K. Vary .
6. kolo
16 6. 10. 2018, 17:00 Hlincovka - Mikulova .
17 6. 10. 2018, 13:00 Orion - Příbram .
18 6. 10. 2018, 14:00 Plzeň B - K. Vary .
7. kolo
19 13. 10. 2018, 10:00 Mikulova - K. Vary .
20 27. 10. 2018, 10:00 Příbram - Plzeň B .
21 27. 10. 2018, 11:00 Hlincovka - Orion .
8. kolo
22 13. 10. 2018, 14:00 Mikulova - K. Vary .
23 27. 10. 2018, 14:00 Příbram - Plzeň B .
24 27. 10. 2018, 15:00 Hlincovka - Orion .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 09:00 Orion - Mikulova .
26 3. 11. 2018, 10:00 Plzeň B - Hlincovka .
27 3. 11. 2018, 10:00 K. Vary - Příbram .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 13:00 Orion - Mikulova .
29 3. 11. 2018, 14:00 Plzeň B - Hlincovka .
30 3. 11. 2018, 13:00 K. Vary - Příbram .
11. kolo
31 11. 11. 2018, 10:00 Mikulova - Příbram .
32 22. 9. 2018, 11:00 K. Vary - Hlincovka .
33 10. 11. 2018, 10:00 Plzeň B - Orion .
12. kolo
34 11. 11. 2018, 13:00 Mikulova - Příbram .
35 22. 9. 2018, 14:00 K. Vary - Hlincovka .
36 10. 11. 2018, 14:00 Plzeň B - Orion .
13. kolo
37 1. 12. 2018, 10:00 Plzeň B - Mikulova .
38 1. 12. 2018, 10:00 Orion - K. Vary .
39 1. 12. 2018, 10:00 Hlincovka - Příbram .
14. kolo
40 1. 12. 2018, 14:00 Plzeň B - Mikulova .
41 1. 12. 2018, 14:00 Orion - K. Vary .
42 1. 12. 2018, 14:00 Hlincovka - Příbram .
15. kolo
43 17. 11. 2018, 10:00 Mikulova - Hlincovka .
44 8. 12. 2018, 10:00 Příbram - Orion .
45 23. 9. 2018, 10:00 K. Vary - Plzeň B .
16. kolo
46 17. 11. 2018, 13:00 Mikulova - Hlincovka .
47 8. 12. 2018, 14:00 Příbram - Orion .
48 23. 9. 2018, 13:00 K. Vary - Plzeň B .
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 K. Vary - Mikulova .
50 12. 1. 2019, 10:00 Plzeň B - Příbram .
51 12. 1. 2019, 11:00 Orion - Hlincovka .
18. kolo
52 12. 1. 2019, 13:00 K. Vary - Mikulova .
53 12. 1. 2019, 14:00 Plzeň B - Příbram .
54 12. 1. 2019, 15:00 Orion - Hlincovka .
19. kolo
55 20. 1. 2019, 10:00 Mikulova - Orion .
56 20. 1. 2019, 10:00 Hlincovka - Plzeň B .
57 20. 1. 2019, 10:00 Příbram - K. Vary .
20. kolo
58 20. 1. 2019, 13:00 Mikulova - Orion .
59 20. 1. 2019, 14:00 Hlincovka - Plzeň B .
60 20. 1. 2019, 14:00 Příbram - K. Vary .
© ČVS 2015-2018