Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

1. část soutěže - skupina D

12. kolo
Mikulova2:3Orion(-11, -23, 19, 17, -13)
Havlíčkův Brod3:0Olymp B(9, 19, 17)
Nové Veselí3:0Demlova(18, 21, 14)
Příští kolo
Nové Veselí1:3MikulovaSO30.11.9:00
Demlova0:3Havlíčkův BrodSO30.11.10:00
Olymp B3:0OrionSO30.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Olymp B 20 15 1 2 2 52:19 1632:1280 49
2 Havlíčkův Brod 20 10 6 1 3 51:26 1759:1527 43
3 Orion 20 9 1 3 7 39:37 1594:1602 32
4 Nové Veselí 20 7 2 1 10 36:39 1639:1585 26
5 Mikulova 20 7 1 2 10 31:43 1494:1626 25
6 Demlova 20 1 0 2 17 12:57 1148:1646 5
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 09:00 Orion - Mikulova 3:1 (14,-21,12,20)
2 21. 9. 2019, 10:00 Olymp B - Havlíčkův Brod Na Vršku 290 Dolní Břežany 2:3 (-22,21,-20,21,-6)
3 21. 9. 2019, 12:00 Demlova - Nové Veselí 3:0 (20,18,30)
2. kolo
4 21. 9. 2019, 13:00 Orion - Mikulova 0:3 (-22,-23,-21)
5 21. 9. 2019, 14:00 Olymp B - Havlíčkův Brod Na Vršku 290 Dolní Břežany 3:1 (16,22,-21,22)
6 21. 9. 2019, 16:00 Demlova - Nové Veselí 0:3 (-22,-16,-8)
3. kolo
7 28. 9. 2019, 10:00 Mikulova - Nové Veselí 3:1 (-17,23,20,24)
8 28. 9. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Demlova Bratříků 851 Havlíčkův Brod 3:0 (13,18,13)
9 28. 9. 2019, 09:00 Orion - Olymp B 2:3 (23,17,-17,-15,-10)
4. kolo
10 28. 9. 2019, 13:00 Mikulova - Nové Veselí 0:3 (-17,-11,-21)
11 28. 9. 2019, 13:00 Havlíčkův Brod - Demlova Bratříků 851 Havlíčkův Brod 3:2 (17,-22,15,-20,6)
12 28. 9. 2019, 13:00 Orion - Olymp B 1:3 (-15,21,-19,-20)
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Olymp B - Mikulova 3:0 (12,18,15)
14 5. 10. 2019, 12:00 Demlova - Orion 1:3 (15,-10,-22,-22)
15 5. 10. 2019, 09:00 Nové Veselí - Havlíčkův Brod 0:3 (-18,-23,-20)
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Olymp B - Mikulova 3:1 (21,-17,21,12)
17 5. 10. 2019, 16:00 Demlova - Orion 0:3 (-22,-15,-12)
18 5. 10. 2019, 13:00 Nové Veselí - Havlíčkův Brod 3:2 (14,-18,23,-14,12)
7. kolo
19 12. 10. 2019, 12:00 Mikulova - Havlíčkův Brod 0:3 (-12,-21,-22)
20 12. 10. 2019, 11:00 Orion - Nové Veselí 3:1 (21,-19,17,21)
21 12. 10. 2019, 10:00 Olymp B - Demlova 3:0 (22,15,17)
8. kolo
22 12. 10. 2019, 16:00 Mikulova - Havlíčkův Brod 3:0 (22,22,26)
23 12. 10. 2019, 15:00 Orion - Nové Veselí 3:1 (-20,18,17,21)
24 12. 10. 2019, 14:00 Olymp B - Demlova 3:0 (12,12,13)
9. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 Demlova - Mikulova 1:3 (-6,-10,19,-25)
26 2. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí - Olymp B 1:3 (-14,26,-17,-23)
27 2. 11. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Orion 3:0 (22,17,19)
10. kolo
28 2. 11. 2019, 14:00 Demlova - Mikulova 2:3 (-16,21,22,-14,-10)
29 2. 11. 2019, 13:00 Nové Veselí - Olymp B 1:3 (22,-20,-11,-13)
30 2. 11. 2019, 13:00 Havlíčkův Brod - Orion 3:2 (16,-21,-20,15,8)
11. kolo
31 9. 11. 2019, 10:00 Mikulova - Orion 1:3 (-20,-15,21,-16)
32 9. 11. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Olymp B 3:0 (15,17,23)
33 9. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí - Demlova 3:0 (16,19,14)
12. kolo
34 9. 11. 2019, 13:00 Mikulova - Orion 2:3 (-11,-23,19,17,-13)
35 9. 11. 2019, 13:00 Havlíčkův Brod - Olymp B 3:0 (9,19,17)
36 9. 11. 2019, 13:00 Nové Veselí - Demlova 3:0 (18,21,14)
13. kolo
37 30. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí - Mikulova 1:3 (-21,-22,16,-22)
38 30. 11. 2019, 10:00 Demlova - Havlíčkův Brod 0:3 (-14,-15,-16)
39 30. 11. 2019, 10:00 Olymp B - Orion 3:0 (12,14,18)
14. kolo
40 30. 11. 2019, 13:00 Nové Veselí - Mikulova 3:0 (12,17,12)
41 30. 11. 2019, 14:00 Demlova - Havlíčkův Brod 1:3 (-15,-13,18,-22)
42 30. 11. 2019, 13:00 Olymp B - Orion 3:0 (20,15,15)
15. kolo
43 8. 12. 2019, 10:00 Mikulova - Olymp B 0:3 (-6,-9,-14)
44 7. 12. 2019, 10:00 Orion - Demlova 3:0 (13,18,9)
45 7. 12. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí 3:1 (19,16,-20,24)
16. kolo
46 8. 12. 2019, 13:00 Mikulova - Olymp B 0:3 (-17,-21,-14)
47 7. 12. 2019, 14:00 Orion - Demlova 3:0 (14,12,10)
48 7. 12. 2019, 13:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí 3:2 (19,-24,29,-11,12)
17. kolo
49 18. 1. 2020, 10:00 Havlíčkův Brod - Mikulova 3:2 (-17,-21,21,23,14)
50 18. 1. 2020, 09:00 Nové Veselí - Orion Radostín nad Oslavou136 3:1 (-26,17,18,11)
51 18. 1. 2020, 10:00 Demlova - Olymp B 0:3 (-11,-12,-18)
18. kolo
52 18. 1. 2020, 14:00 Havlíčkův Brod - Mikulova 3:0 (20,26,21)
53 18. 1. 2020, 13:00 Nové Veselí - Orion Radostín nad Oslavou136 3:1 (-23,12,23,12)
54 18. 1. 2020, 14:00 Demlova - Olymp B 0:3 (-17,-9,-13)
19. kolo
55 26. 1. 2020, 10:00 Mikulova - Demlova 3:1 (-18,14,16,6)
56 26. 1. 2020, 10:00 Olymp B - Nové Veselí 2:3 (-15,17,-23,17,-9)
57 26. 1. 2020, 10:00 Orion - Havlíčkův Brod 2:3 (21,-18,23,-14,-9)
20. kolo
58 26. 1. 2020, 14:00 Mikulova - Demlova 3:1 (-16,17,17,15)
59 26. 1. 2020, 14:00 Olymp B - Nové Veselí 3:0 (14,15,18)
60 26. 1. 2020, 13:00 Orion - Havlíčkův Brod 3:0 (21,25,28)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018