Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže - skupina D

8. kolo
Mikulova-Havl.Brod
Orion-N.Veselí
Olymp B-Demlova
Příští kolo
Demlova-MikulovaSO2.11.10:00
N.Veselí-Olymp BSO2.11.10:00
Havl.Brod-OrionSO2.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Olymp B 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Demlova 0 0 0 0 0   0:0 0
2 N.Veselí 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Orion 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Havl.Brod 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Mikulova 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 10:00 Orion - Mikulova .
2 21. 9. 2019, 10:00 Olymp B - Havl.Brod .
3 21. 9. 2019, 12:00 Demlova - N.Veselí .
2. kolo
4 21. 9. 2019, 14:00 Orion - Mikulova .
5 21. 9. 2019, 14:00 Olymp B - Havl.Brod .
6 21. 9. 2019, 16:00 Demlova - N.Veselí .
3. kolo
7 28. 9. 2019, 10:00 Mikulova - N.Veselí .
8 28. 9. 2019, 10:00 Havl.Brod - Demlova .
9 28. 9. 2019, 10:00 Orion - Olymp B .
4. kolo
10 28. 9. 2019, 14:00 Mikulova - N.Veselí .
11 28. 9. 2019, 14:00 Havl.Brod - Demlova .
12 28. 9. 2019, 14:00 Orion - Olymp B .
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Olymp B - Mikulova .
14 5. 10. 2019, 12:00 Demlova - Orion .
15 5. 10. 2019, 09:00 N.Veselí - Havl.Brod .
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Olymp B - Mikulova .
17 5. 10. 2019, 16:00 Demlova - Orion .
18 5. 10. 2019, 13:00 N.Veselí - Havl.Brod .
7. kolo
19 12. 10. 2019, 10:00 Mikulova - Havl.Brod .
20 12. 10. 2019, 10:00 Orion - N.Veselí .
21 12. 10. 2019, 10:00 Olymp B - Demlova .
8. kolo
22 12. 10. 2019, 14:00 Mikulova - Havl.Brod .
23 12. 10. 2019, 14:00 Orion - N.Veselí .
24 12. 10. 2019, 14:00 Olymp B - Demlova .
9. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 Demlova - Mikulova .
26 2. 11. 2019, 10:00 N.Veselí - Olymp B .
27 2. 11. 2019, 10:00 Havl.Brod - Orion .
10. kolo
28 2. 11. 2019, 14:00 Demlova - Mikulova .
29 2. 11. 2019, 14:00 N.Veselí - Olymp B .
30 2. 11. 2019, 14:00 Havl.Brod - Orion .
11. kolo
31 9. 11. 2019, 10:00 Mikulova - Orion .
32 9. 11. 2019, 10:00 Havl.Brod - Olymp B .
33 9. 11. 2019, 09:00 N.Veselí - Demlova .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Mikulova - Orion .
35 9. 11. 2019, 14:00 Havl.Brod - Olymp B .
36 9. 11. 2019, 13:00 N.Veselí - Demlova .
13. kolo
37 30. 11. 2019, 09:00 N.Veselí - Mikulova .
38 30. 11. 2019, 10:00 Demlova - Havl.Brod .
39 30. 11. 2019, 10:00 Olymp B - Orion .
14. kolo
40 30. 11. 2019, 13:00 N.Veselí - Mikulova .
41 30. 11. 2019, 14:00 Demlova - Havl.Brod .
42 30. 11. 2019, 14:00 Olymp B - Orion .
15. kolo
43 7. 12. 2019, 10:00 Mikulova - Olymp B .
44 7. 12. 2019, 10:00 Orion - Demlova .
45 7. 12. 2019, 10:00 Havl.Brod - N.Veselí .
16. kolo
46 7. 12. 2019, 14:00 Mikulova - Olymp B .
47 7. 12. 2019, 14:00 Orion - Demlova .
48 7. 12. 2019, 14:00 Havl.Brod - N.Veselí .
17. kolo
49 18. 1. 2020, 10:00 Havl.Brod - Mikulova .
50 18. 1. 2020, 09:00 N.Veselí - Orion .
51 18. 1. 2020, 10:00 Demlova - Olymp B .
18. kolo
52 18. 1. 2020, 14:00 Havl.Brod - Mikulova .
53 18. 1. 2020, 13:00 N.Veselí - Orion .
54 18. 1. 2020, 14:00 Demlova - Olymp B .
19. kolo
55 26. 1. 2020, 10:00 Mikulova - Demlova .
56 26. 1. 2020, 10:00 Olymp B - N.Veselí .
57 26. 1. 2020, 10:00 Orion - Havl.Brod .
20. kolo
58 26. 1. 2020, 14:00 Mikulova - Demlova .
59 26. 1. 2020, 14:00 Olymp B - N.Veselí .
60 26. 1. 2020, 14:00 Orion - Havl.Brod .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018