Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina

1. část soutěže - skupina C

1. kolo
Demlova-Třebín
H. Brod B-Příbram
Kometa-Kolín
Příští kolo
Demlova-TřebínSO12.9.16:00
H. Brod B-PříbramSO12.9.14:00
Kometa-KolínNE13.9.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 SK Třebín A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 SK Volejbal Kolín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 SK Kometa Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 ŠSK Demlova Jihlava 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Baník Příbram 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 9. 2020, 12:00 Demlova - Třebín .
2 12. 9. 2020, 10:00 H. Brod B - Příbram .
3 13. 9. 2020, 10:00 Kometa - Kolín .
2. kolo
4 12. 9. 2020, 16:00 Demlova - Třebín .
5 12. 9. 2020, 14:00 H. Brod B - Příbram .
6 13. 9. 2020, 14:00 Kometa - Kolín .
3. kolo
7 19. 9. 2020, 10:00 Třebín - Kolín .
8 19. 9. 2020, 10:00 Příbram - Kometa .
9 19. 9. 2020, 12:00 Demlova - H. Brod B .
4. kolo
10 19. 9. 2020, 14:00 Třebín - Kolín .
11 19. 9. 2020, 14:00 Příbram - Kometa .
12 19. 9. 2020, 16:00 Demlova - H. Brod B .
5. kolo
13 3. 10. 2020, 10:00 H. Brod B - Třebín .
14 4. 10. 2020, 10:00 Kometa - Demlova .
15 3. 10. 2020, 10:00 Kolín - Příbram .
6. kolo
16 3. 10. 2020, 14:00 H. Brod B - Třebín .
17 4. 10. 2020, 14:00 Kometa - Demlova .
18 3. 10. 2020, 14:00 Kolín - Příbram .
7. kolo
19 10. 10. 2020, 10:00 Třebín - Příbram .
20 10. 10. 2020, 11:00 Demlova - Kolín .
21 10. 10. 2020, 10:00 H. Brod B - Kometa .
8. kolo
22 10. 10. 2020, 14:00 Třebín - Příbram .
23 10. 10. 2020, 15:00 Demlova - Kolín .
24 10. 10. 2020, 14:00 H. Brod B - Kometa .
9. kolo
25 25. 10. 2020, 10:00 Kometa - Třebín .
26 24. 10. 2020, 10:00 Kolín - H. Brod B .
27 24. 10. 2020, 10:00 Příbram - Demlova .
10. kolo
28 25. 10. 2020, 14:00 Kometa - Třebín .
29 24. 10. 2020, 14:00 Kolín - H. Brod B .
30 24. 10. 2020, 14:00 Příbram - Demlova .
11. kolo
31 7. 11. 2020, 10:00 Třebín - Demlova .
32 7. 11. 2020, 10:00 Příbram - H. Brod B .
33 7. 11. 2020, 10:00 Kolín - Kometa .
12. kolo
34 7. 11. 2020, 14:00 Třebín - Demlova .
35 7. 11. 2020, 14:00 Příbram - H. Brod B .
36 7. 11. 2020, 14:00 Kolín - Kometa .
13. kolo
37 28. 11. 2020, 10:00 Kolín - Třebín .
38 28. 11. 2020, 10:00 Kometa - Příbram .
39 28. 11. 2020, 10:00 H. Brod B - Demlova .
14. kolo
40 28. 11. 2020, 14:00 Kolín - Třebín .
41 28. 11. 2020, 14:00 Kometa - Příbram .
42 28. 11. 2020, 14:00 H. Brod B - Demlova .
15. kolo
43 5. 12. 2020, 10:00 Třebín - H. Brod B .
44 5. 12. 2020, 12:00 Demlova - Kometa .
45 5. 12. 2020, 10:00 Příbram - Kolín .
16. kolo
46 5. 12. 2020, 14:00 Třebín - H. Brod B .
47 5. 12. 2020, 16:00 Demlova - Kometa .
48 5. 12. 2020, 14:00 Příbram - Kolín .
17. kolo
49 9. 1. 2021, 10:00 Příbram - Třebín .
50 9. 1. 2021, 10:00 Kolín - Demlova .
51 12. 12. 2020, 10:00 Kometa - H. Brod B .
18. kolo
52 9. 1. 2021, 14:00 Příbram - Třebín .
53 9. 1. 2021, 14:00 Kolín - Demlova .
54 12. 12. 2020, 14:00 Kometa - H. Brod B .
19. kolo
55 24. 1. 2021, 10:00 Třebín - Kometa .
56 23. 1. 2021, 10:00 H. Brod B - Kolín .
57 24. 1. 2021, 12:00 Demlova - Příbram .
20. kolo
58 24. 1. 2021, 14:00 Třebín - Kometa .
59 23. 1. 2021, 14:00 H. Brod B - Kolín .
60 24. 1. 2021, 16:00 Demlova - Příbram .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018