Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

2. část soutěže - skupina III o 1. - 6. místo

12. kolo
Frýdek-Místek3:1Brno I(23, -25, 17, 21)
Zlín-Polička
Nový Jičín-Česká Třebová
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Frýdek-Místek 20 19 0 0 1 58:10 1665:1199 57
2 Brno I 20 13 4 0 3 53:20 1696:1377 47
3 Česká Třebová 18 5 4 2 7 34:36 1487:1452 25
4 Polička 18 5 1 4 8 30:39 1352:1457 21
5 Zlín 18 3 1 2 12 19:45 1245:1460 13
6 Nový Jičín 18 1 0 2 15 8:52 936:1436 5
kalendář skupiny
1. kolo
1 8. 2. 2020, 10:00 Brno I - Nový Jičín 3:0 (16,14,7)
2 8. 2. 2020, 11:00 Česká Třebová - Zlín Na Skále 566 Česká Třebová 3:2 (23,-23,18,-22,10)
3 8. 2. 2020, 10:00 Polička - Frýdek-Místek 1:3 (-17,-13,23,-13)
2. kolo
4 8. 2. 2020, 14:00 Brno I - Nový Jičín 3:0 (8,12,14)
5 8. 2. 2020, 15:00 Česká Třebová - Zlín Na Skále 566 Česká Třebová 3:2 (6,-23,17,-17,10)
6 8. 2. 2020, 14:00 Polička - Frýdek-Místek 0:3 (-12,-15,-19)
3. kolo
7 15. 2. 2020, 10:00 Frýdek-Místek - Česká Třebová Pionýrů 400 Frýdek-Místek - Místek 3:1 (-21,16,10,14)
8 2. 2. 2020, 10:00 Zlín - Brno I 1:3 (17,-19,-16,-19)
9 15. 2. 2020, 12:00 Nový Jičín - Polička 0:3 (-19,-17,-15)
4. kolo
10 15. 2. 2020, 14:00 Frýdek-Místek - Česká Třebová Pionýrů 400 Frýdek-Místek - Místek 3:0 (14,24,14)
11 2. 2. 2020, 14:00 Zlín - Brno I 0:3 (-15,-16,-12)
12 15. 2. 2020, 16:00 Nový Jičín - Polička 3:1 (-21,16,24,18)
5. kolo
13 31. 1. 2020, 10:00 Brno I - Frýdek-Místek Hala F-MPionýrů 400 Frýdek-Místek - Místek 3:1 (19,-19,18,23)
14 20. 2. 2020, 17:00 Česká Třebová - Nový Jičín Na Skále 566 Česká Třebová 3:0 (11,16,8)
15 22. 2. 2020, 10:00 Polička - Zlín 3:0 (20,15,16)
6. kolo
16 31. 1. 2020, 14:00 Brno I - Frýdek-Místek Hala F-MPionýrů 400 Frýdek-Místek - Místek 0:3 (-12,-22,-22)
17 20. 2. 2020, 19:00 Česká Třebová - Nový Jičín Na Skále 566 Česká Třebová 3:0 (11,22,23)
18 22. 2. 2020, 14:00 Polička - Zlín 3:1 (-21,17,14,17)
7. kolo
19 29. 2. 2020, 10:00 Frýdek-Místek - Polička 3:1 (22,10,-16,18)
20 29. 2. 2020, 10:00 Zlín - Česká Třebová 0:3 (-21,-17,-21)
21 29. 2. 2020, 10:00 Nový Jičín - Brno I 0:3 (-22,-22,-9)
8. kolo
22 29. 2. 2020, 14:00 Frýdek-Místek - Polička 3:0 (9,15,15)
23 29. 2. 2020, 14:00 Zlín - Česká Třebová 0:3 (-17,-20,-22)
24 29. 2. 2020, 14:00 Nový Jičín - Brno I 2:3 (19,-13,-18,21,-12)
9. kolo
25 10. 2. 2020, 15:00 Brno I - Zlín 3:0 (23,12,21)
26 7. 3. 2020, 10:00 Česká Třebová - Frýdek-Místek Na Skále 566 Česká Třebová 0:3 (-17,-26,-20)
27 7. 3. 2020, 10:00 Polička - Nový Jičín 3:0 (16,18,8)
10. kolo
28 10. 2. 2020, 19:00 Brno I - Zlín 3:0 (11,18,17)
29 7. 3. 2020, 14:00 Česká Třebová - Frýdek-Místek Na Skále 566 Česká Třebová 1:3 (-23,14,-15,-21)
30 7. 3. 2020, 14:00 Polička - Nový Jičín 3:0 (14,10,11)
11. kolo
31 28. 2. 2020, 16:00 Frýdek-Místek - Brno I 3:1 (24,22,-19,27)
32 14. 3. 2020, 10:00 Zlín - Polička .
33 15. 3. 2020, 11:00 Nový Jičín - Česká Třebová .
12. kolo
34 28. 2. 2020, 18:00 Frýdek-Místek - Brno I 3:1 (23,-25,17,21)
35 14. 3. 2020, 14:00 Zlín - Polička .
36 15. 3. 2020, 15:00 Nový Jičín - Česká Třebová .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018