Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

2. část soutěže - skupina O o 7. - 12. místo

12. kolo
Nové Veselí-Meteor
Červený Kostelec-Mikulova
Turnov-Demlova
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Mikulova 18 13 3 0 2 48:22 1570:1382 45
2 Nové Veselí 18 14 1 0 3 47:14 1472:1096 44
3 Meteor 18 8 1 4 5 38:30 1470:1361 30
4 Demlova 16 7 0 2 7 28:28 1152:1163 23
5 Turnov 16 3 2 0 11 21:37 1152:1278 13
6 Červený Kostelec 18 0 0 1 17 3:54 867:1403 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 9. 2. 2020, 10:00 Meteor - Demlova 1:3 (19,-17,-19,-20)
2 8. 2. 2020, 11:00 Turnov - Mikulova 1:3 (-13,21,-14,-18)
3 8. 2. 2020, 11:00 Červený Kostelec - Nové Veselí 0:3 (-20,-13,-19)
2. kolo
4 9. 2. 2020, 14:00 Meteor - Demlova 3:0 (23,18,23)
5 8. 2. 2020, 15:00 Turnov - Mikulova 1:3 (-19,18,-12,-13)
6 8. 2. 2020, 15:00 Červený Kostelec - Nové Veselí 1:3 (-10,19,-10,-9)
3. kolo
7 16. 2. 2020, 11:00 Nové Veselí - Turnov Sportovní 858 Nové Město na Moravě 3:0 (11,18,10)
8 7. 3. 2020, 12:00 Mikulova - Meteor 3:1 (-22,20,24,16)
9 15. 2. 2020, 12:00 Demlova - Červený Kostelec 3:0 (16,11,18)
4. kolo
10 16. 2. 2020, 15:00 Nové Veselí - Turnov Sportovní 858 Nové Město na Moravě 3:1 (16,-21,12,13)
11 7. 3. 2020, 16:00 Mikulova - Meteor 3:2 (15,-11,-21,21,13)
12 15. 2. 2020, 16:00 Demlova - Červený Kostelec 3:0 (14,15,14)
5. kolo
13 22. 2. 2020, 10:00 Meteor - Nové Veselí 0:3 (-11,-24,-21)
14 14. 3. 2020, 14:00 Demlova - Turnov .
15 22. 2. 2020, 10:00 Mikulova - Červený Kostelec 3:0 (13,21,18)
6. kolo
16 22. 2. 2020, 14:00 Meteor - Nové Veselí 2:3 (-18,22,21,-16,-6)
17 14. 3. 2020, 16:00 Demlova - Turnov .
18 22. 2. 2020, 14:00 Mikulova - Červený Kostelec 3:0 (15,16,22)
7. kolo
19 29. 2. 2020, 10:00 Nové Veselí - Červený Kostelec Radostín nad Oslavou136 3:0 (10,14,15)
20 1. 3. 2020, 12:00 Mikulova - Turnov 3:1 (17,-23,21,23)
21 1. 3. 2020, 11:00 Demlova - Meteor 3:0 (18,16,17)
8. kolo
22 29. 2. 2020, 14:00 Nové Veselí - Červený Kostelec Radostín nad Oslavou136 3:0 (18,19,18)
23 1. 3. 2020, 16:00 Mikulova - Turnov 3:0 (18,22,20)
24 1. 3. 2020, 15:00 Demlova - Meteor 2:3 (20,-23,-15,17,-10)
9. kolo
25 8. 3. 2020, 10:00 Meteor - Mikulova 1:3 (-18,-25,23,-15)
26 7. 3. 2020, 09:00 Turnov - Nové Veselí 0:3 (-14,-18,-21)
27 7. 3. 2020, 11:00 Červený Kostelec - Demlova 0:3 (-15,-16,-13)
10. kolo
28 8. 3. 2020, 14:00 Meteor - Mikulova 2:3 (-21,23,13,-18,-13)
29 7. 3. 2020, 13:00 Turnov - Nové Veselí 1:3 (-16,-23,22,-24)
30 7. 3. 2020, 15:00 Červený Kostelec - Demlova 0:3 (-8,-17,-16)
11. kolo
31 15. 3. 2020, 10:00 Nové Veselí - Meteor .
32 15. 3. 2020, 10:00 Červený Kostelec - Mikulova .
33 15. 3. 2020, 10:00 Turnov - Demlova Hala Jihlava DemlovaDemlova 4178 Jihlava .
12. kolo
34 15. 3. 2020, 14:00 Nové Veselí - Meteor .
35 15. 3. 2020, 14:00 Červený Kostelec - Mikulova .
36 15. 3. 2020, 14:00 Turnov - Demlova Hala Jihlava DemlovaDemlova 4178 Jihlava .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018