Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže - skupina A

8. kolo
Nusle-Plzeň
Řepy-Hlincovka
České Budějovice-Střešovice
Příští kolo
Střešovice-Nusle1.11.18:00
Hlincovka-České Budějovice1.11.18:00
Plzeň-ŘepyST30.10.19:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Hlincovka 0 0 0 0 0   0:0 0
2 SCM-ČVS-JKY 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Střešovice 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Plzeň 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Nusle 0 0 0 0 0   0:0 0
6 České Budějovice 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Řepy 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 20. 9. 2019, 19:00 Řepy - Nusle .
2 20. 9. 2019, 18:30 České Budějovice - Plzeň .
3 20. 9. 2019, 18:00 Střešovice - Hlincovka .
4 27. 10. 2019, 18:00 SCM-ČVS-JKY - Řepy Sportovců 817 Kladno - Rozdělov .
2. kolo
5 21. 9. 2019, 10:00 Řepy - Nusle .
6 21. 9. 2019, 10:00 České Budějovice - Plzeň .
7 21. 9. 2019, 10:00 Střešovice - Hlincovka .
8 28. 10. 2019, 10:30 SCM-ČVS-JKY - Plzeň Sportovců 817 Kladno - Rozdělov .
3. kolo
9 27. 9. 2019, 18:00 Nusle - Hlincovka .
10 27. 9. 2019, 18:00 Plzeň - Střešovice .
11 27. 9. 2019, 19:00 Řepy - České Budějovice .
12 23. 11. 2019, 17:00 SCM-ČVS-JKY - České Budějovice .
4. kolo
13 28. 9. 2019, 10:00 Nusle - Hlincovka .
14 28. 9. 2019, 10:00 Plzeň - Střešovice .
15 28. 9. 2019, 10:00 Řepy - České Budějovice .
16 24. 11. 2019, 17:00 SCM-ČVS-JKY - Nusle .
5. kolo
17 11. 10. 2019, 19:00 České Budějovice - Nusle .
18 11. 10. 2019, 18:00 Střešovice - Řepy .
19 11. 10. 2019, 18:00 Hlincovka - Plzeň .
20 15. 12. 2019, 16:00 SCM-ČVS-JKY - Hlincovka .
6. kolo
21 12. 10. 2019, 11:30 České Budějovice - Nusle .
22 12. 10. 2019, 10:00 Střešovice - Řepy .
23 12. 10. 2019, 09:00 Hlincovka - Plzeň .
24 16. 12. 2019, 18:00 SCM-ČVS-JKY - Střešovice .
7. kolo
25 18. 10. 2019, 18:00 Nusle - Plzeň .
26 18. 10. 2019, 19:00 Řepy - Hlincovka .
27 18. 10. 2019, 18:30 České Budějovice - Střešovice .
8. kolo
28 19. 10. 2019, 10:00 Nusle - Plzeň .
29 19. 10. 2019, 10:00 Řepy - Hlincovka .
30 19. 10. 2019, 10:00 České Budějovice - Střešovice .
9. kolo
31 1. 11. 2019, 18:00 Střešovice - Nusle .
32 1. 11. 2019, 18:00 Hlincovka - České Budějovice .
33 30. 10. 2019, 19:00 Plzeň - Řepy .
10. kolo
34 2. 11. 2019, 10:00 Střešovice - Nusle .
35 2. 11. 2019, 10:00 Hlincovka - České Budějovice .
36 31. 10. 2019, 19:00 Plzeň - Řepy .
11. kolo
37 8. 11. 2019, 18:00 Nusle - Řepy .
38 8. 11. 2019, 18:00 Plzeň - České Budějovice .
39 8. 11. 2019, 19:00 Hlincovka - Střešovice .
12. kolo
40 9. 11. 2019, 10:00 Nusle - Řepy .
41 9. 11. 2019, 10:00 Plzeň - České Budějovice .
42 9. 11. 2019, 11:00 Hlincovka - Střešovice .
13. kolo
43 15. 11. 2019, 19:00 Hlincovka - Nusle .
44 15. 11. 2019, 18:00 Střešovice - Plzeň .
45 15. 11. 2019, 18:30 České Budějovice - Řepy .
14. kolo
46 16. 11. 2019, 10:00 Hlincovka - Nusle .
47 16. 11. 2019, 10:00 Střešovice - Plzeň .
48 16. 11. 2019, 12:00 České Budějovice - Řepy .
15. kolo
49 29. 11. 2019, 18:00 Nusle - České Budějovice .
50 29. 11. 2019, 19:00 Řepy - Střešovice .
51 29. 11. 2019, 18:00 Plzeň - Hlincovka .
16. kolo
52 30. 11. 2019, 10:00 Nusle - České Budějovice .
53 30. 11. 2019, 10:00 Řepy - Střešovice .
54 30. 11. 2019, 10:00 Plzeň - Hlincovka .
17. kolo
55 6. 12. 2019, 18:00 Plzeň - Nusle .
56 6. 12. 2019, 18:00 Hlincovka - Řepy .
57 6. 12. 2019, 18:00 Střešovice - České Budějovice .
18. kolo
58 7. 12. 2019, 10:00 Plzeň - Nusle .
59 7. 12. 2019, 09:00 Hlincovka - Řepy .
60 7. 12. 2019, 10:00 Střešovice - České Budějovice .
19. kolo
61 13. 12. 2019, 18:00 Nusle - Střešovice .
62 13. 12. 2019, 18:30 České Budějovice - Hlincovka .
63 13. 12. 2019, 19:00 Řepy - Plzeň .
20. kolo
64 14. 12. 2019, 10:00 Nusle - Střešovice .
65 14. 12. 2019, 12:00 České Budějovice - Hlincovka .
66 14. 12. 2019, 10:00 Řepy - Plzeň .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018