Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže - skupina B

1. kolo
Dobřichovice-Žižkov
Královo Pole B-Havlíčkův Brod
Hradec Králové-Hronov
Příští kolo
Dobřichovice-ŽižkovSO21.9.10:00
Královo Pole B-Havlíčkův BrodSO21.9.10:00
Hradec Králové-HronovSO21.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Hradec Králové 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Hronov 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Královo Pole B 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Žižkov 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Dobřichovice 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 20. 9. 2019, 19:00 Dobřichovice - Žižkov .
2 20. 9. 2019, 19:00 Královo Pole B - Havlíčkův Brod Rozsíval P. ,Sedlák Z.
3 20. 9. 2019, 19:00 Hradec Králové - Hronov .
2. kolo
4 21. 9. 2019, 10:00 Dobřichovice - Žižkov .
5 21. 9. 2019, 10:00 Královo Pole B - Havlíčkův Brod Vodova 336 Brno - Královo Pole Novák M. ,Pochop P.
6 21. 9. 2019, 10:00 Hradec Králové - Hronov .
3. kolo
7 27. 9. 2019, 18:30 Žižkov - Hronov .
8 27. 9. 2019, 19:00 Havlíčkův Brod - Hradec Králové Olt J. ,Pochop P.
9 27. 9. 2019, 19:00 Dobřichovice - Královo Pole B .
4. kolo
10 28. 9. 2019, 10:00 Žižkov - Hronov .
11 28. 9. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Hradec Králové U Stadionu 2777 Havlíčkův Brod Kostka M. ,Drbal P.
12 28. 9. 2019, 10:00 Dobřichovice - Královo Pole B .
5. kolo
13 11. 10. 2019, 19:00 Královo Pole B - Žižkov Ostranská T. ,Rozsíval P.
14 11. 10. 2019, 19:00 Hradec Králové - Dobřichovice .
15 11. 10. 2019, 19:00 Hronov - Havlíčkův Brod .
6. kolo
16 12. 10. 2019, 10:00 Královo Pole B - Žižkov Ostranský T. ,Novák M.
17 12. 10. 2019, 10:00 Hradec Králové - Dobřichovice .
18 12. 10. 2019, 12:00 Hronov - Havlíčkův Brod .
7. kolo
19 18. 10. 2019, 18:30 Žižkov - Havlíčkův Brod .
20 18. 10. 2019, 19:00 Dobřichovice - Hronov .
21 18. 10. 2019, 19:00 Královo Pole B - Hradec Králové Vachutka M. ,Vondráčková A.
8. kolo
22 19. 10. 2019, 10:00 Žižkov - Havlíčkův Brod .
23 19. 10. 2019, 11:00 Dobřichovice - Hronov .
24 19. 10. 2019, 10:00 Královo Pole B - Hradec Králové Vodova 336 Brno - Královo Pole Mačát Z. ,Ostranská T.
9. kolo
25 1. 11. 2019, 19:00 Hradec Králové - Žižkov .
26 1. 11. 2019, 19:00 Hronov - Královo Pole B .
27 1. 11. 2019, 19:00 Havlíčkův Brod - Dobřichovice Drbal P. ,Olt J.
10. kolo
28 2. 11. 2019, 10:00 Hradec Králové - Žižkov .
29 2. 11. 2019, 12:00 Hronov - Královo Pole B .
30 2. 11. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Dobřichovice Olt J. ,Pochop P.
11. kolo
31 8. 11. 2019, 18:30 Žižkov - Dobřichovice .
32 8. 11. 2019, 19:00 Havlíčkův Brod - Královo Pole B Kostka M. ,Sochor J.
33 8. 11. 2019, 19:00 Hronov - Hradec Králové .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 10:00 Žižkov - Dobřichovice .
35 9. 11. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Královo Pole B Stehlíček . ,Pochop P.
36 9. 11. 2019, 11:00 Hronov - Hradec Králové .
13. kolo
37 15. 11. 2019, 19:00 Hronov - Žižkov .
38 15. 11. 2019, 19:00 Hradec Králové - Havlíčkův Brod .
39 15. 11. 2019, 19:00 Královo Pole B - Dobřichovice Gallus M. ,Mačát Z.
14. kolo
40 16. 11. 2019, 12:00 Hronov - Žižkov .
41 16. 11. 2019, 10:00 Hradec Králové - Havlíčkův Brod .
42 16. 11. 2019, 10:00 Královo Pole B - Dobřichovice Vodova 336 Brno - Královo Pole Ostranský T. ,Novák M.
15. kolo
43 29. 11. 2019, 18:30 Žižkov - Královo Pole B .
44 29. 11. 2019, 19:00 Dobřichovice - Hradec Králové .
45 29. 11. 2019, 19:00 Havlíčkův Brod - Hronov Olt J. ,Drbal P.
16. kolo
46 30. 11. 2019, 10:00 Žižkov - Královo Pole B .
47 30. 11. 2019, 11:00 Dobřichovice - Hradec Králové .
48 30. 11. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Hronov Pochop P. ,Drbal P.
17. kolo
49 6. 12. 2019, 19:00 Havlíčkův Brod - Žižkov Pochop P. ,Šmíd M.
50 6. 12. 2019, 19:00 Hronov - Dobřichovice .
51 6. 12. 2019, 18:00 Hradec Králové - Královo Pole B .
18. kolo
52 7. 12. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Žižkov Pochop P. ,Stehlíček .
53 7. 12. 2019, 12:00 Hronov - Dobřichovice .
54 7. 12. 2019, 10:00 Hradec Králové - Královo Pole B .
19. kolo
55 13. 12. 2019, 18:30 Žižkov - Hradec Králové .
56 13. 12. 2019, 19:00 Královo Pole B - Hronov Sedlák Z. ,Ostranská T.
57 13. 12. 2019, 19:30 Dobřichovice - Havlíčkův Brod .
20. kolo
58 14. 12. 2019, 12:00 Žižkov - Hradec Králové .
59 14. 12. 2019, 10:00 Královo Pole B - Hronov Novák M. ,Rozsíval P.
60 14. 12. 2019, 10:00 Dobřichovice - Havlíčkův Brod .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018