Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina B

20. kolo
Tábor1:3Mikulova(-19, -15, 24, -11)
Plzeň B0:3Hlincovka(-11, -15, -12)
Benešovská3:1Klatovy(22, 29, -24, 21)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Hlincovka2017300 60:857
2 Mikulova2013331 54:2348
3 Tábor209038 36:3530
4 Benešovská2051113 22:4818
5 Plzeň B2032213 22:5015
6 Klatovy2022214 22:5212
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Benešovská - Tábor 0:3 (-20,-28,-25)
2 22. 9. 2018, 10:00 Plzeň B - Klatovy 3:0 (13,17,15)
3 23. 9. 2018, 11:00 Mikulova - Hlincovka 2:3 (-22,-22,19,24,-5)
2. kolo
4 22. 9. 2018, 13:00 Benešovská - Tábor 0:3 (-23,-21,-21)
5 22. 9. 2018, 14:00 Plzeň B - Klatovy 0:3 (-20,-23,-21)
6 23. 9. 2018, 14:00 Mikulova - Hlincovka 2:3 (-17,18,-13,20,-11)
3. kolo
7 29. 9. 2018, 14:00 Tábor - Hlincovka 0:3 (-18,-19,-23)
8 29. 9. 2018, 10:00 Klatovy - Mikulova 2:3 (18,20,-27,-19,-9)
9 29. 9. 2018, 10:00 Benešovská - Plzeň B 3:1 (21,-24,19,19)
4. kolo
10 29. 9. 2018, 17:00 Tábor - Hlincovka 0:3 (-20,-21,-23)
11 29. 9. 2018, 14:00 Klatovy - Mikulova 0:3 (-17,-18,-20)
12 29. 9. 2018, 13:00 Benešovská - Plzeň B 3:0 (17,23,6)
5. kolo
13 6. 10. 2018, 11:00 Plzeň B - Tábor 3:1 (23,26,-23,15)
14 7. 10. 2018, 10:00 Mikulova - Benešovská 3:0 (14,8,16)
15 6. 10. 2018, 11:00 Hlincovka - Klatovy 3:0 (22,12,21)
6. kolo
16 6. 10. 2018, 15:00 Plzeň B - Tábor 3:2 (-17,22,25,-18,15)
17 7. 10. 2018, 13:00 Mikulova - Benešovská 3:0 (24,23,20)
18 6. 10. 2018, 15:00 Hlincovka - Klatovy 3:0 (17,20,14)
7. kolo
19 27. 10. 2018, 10:00 Tábor - Klatovy 3:0 (10,18,19)
20 27. 10. 2018, 10:00 Benešovská - Hlincovka 0:3 (-22,-20,-11)
21 27. 10. 2018, 11:00 Plzeň B - Mikulova 0:3 (-23,-22,-13)
8. kolo
22 27. 10. 2018, 14:00 Tábor - Klatovy 3:1 (-22,18,15,11)
23 27. 10. 2018, 13:00 Benešovská - Hlincovka 0:3 (-14,-16,-23)
24 27. 10. 2018, 15:00 Plzeň B - Mikulova 2:3 (-13,-23,22,20,-11)
9. kolo
25 4. 11. 2018, 10:00 Mikulova - Tábor 3:1 (14,-18,10,15)
26 3. 11. 2018, 10:00 Hlincovka - Plzeň B 3:0 (14,14,9)
27 3. 11. 2018, 10:00 Klatovy - Benešovská 1:3 (-18,-27,24,-23)
10. kolo
28 4. 11. 2018, 13:00 Mikulova - Tábor 3:2 (18,23,-23,-17,12)
29 3. 11. 2018, 14:00 Hlincovka - Plzeň B 3:0 (21,5,17)
30 3. 11. 2018, 14:00 Klatovy - Benešovská 2:3 (18,-20,20,-22,-14)
11. kolo
31 10. 11. 2018, 10:00 Tábor - Benešovská 3:0 (20,12,19)
32 10. 11. 2018, 10:00 Klatovy - Plzeň B 3:2 (-20,17,19,-22,6)
33 10. 11. 2018, 11:00 Hlincovka - Mikulova 3:2 (11,-17,22,-19,12)
12. kolo
34 10. 11. 2018, 14:00 Tábor - Benešovská 3:0 (17,19,29)
35 10. 11. 2018, 14:00 Klatovy - Plzeň B 3:0 (23,21,20)
36 10. 11. 2018, 15:00 Hlincovka - Mikulova 3:0 (21,23,16)
13. kolo
37 1. 12. 2018, 10:00 Hlincovka - Tábor 3:0 (11,13,17)
38 2. 12. 2018, 11:00 Mikulova - Klatovy 3:0 (14,21,13)
39 1. 12. 2018, 10:00 Plzeň B - Benešovská NH2 3:0 (13,17,11)
14. kolo
40 1. 12. 2018, 14:00 Hlincovka - Tábor 3:0 (8,7,22)
41 2. 12. 2018, 14:00 Mikulova - Klatovy 3:1 (-21,14,13,18)
42 1. 12. 2018, 14:00 Plzeň B - Benešovská NH2 3:2 (22,-22,-23,23,4)
15. kolo
43 8. 12. 2018, 10:00 Tábor - Plzeň B 3:1 (-23,18,12,22)
44 8. 12. 2018, 09:00 Benešovská - Mikulova 1:3 (23,-17,-20,-21)
45 8. 12. 2018, 10:00 Klatovy - Hlincovka 0:3 (-7,-19,-12)
16. kolo
46 8. 12. 2018, 14:00 Tábor - Plzeň B 3:0 (18,23,19)
47 8. 12. 2018, 13:00 Benešovská - Mikulova 1:3 (-14,24,-19,-18)
48 8. 12. 2018, 14:00 Klatovy - Hlincovka 1:3 (22,-18,-20,-17)
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 Klatovy - Tábor 3:2 (-25,-23,21,22,13)
50 12. 1. 2019, 12:00 Hlincovka - Benešovská 3:0 (15,19,24)
51 13. 1. 2019, 10:00 Mikulova - Plzeň B 3:0 (14,25,20)
18. kolo
52 12. 1. 2019, 14:00 Klatovy - Tábor 0:3 (-22,-16,-20)
53 12. 1. 2019, 15:00 Hlincovka - Benešovská 3:0 (14,10,18)
54 13. 1. 2019, 13:00 Mikulova - Plzeň B 3:0 (19,15,14)
19. kolo
55 19. 1. 2019, 10:00 Tábor - Mikulova 0:3 (-18,-13,-17)
56 20. 1. 2019, 11:00 Plzeň B - Hlincovka 1:3 (-11,-10,22,-11)
57 20. 1. 2019, 10:00 Benešovská - Klatovy 3:1 (17,-19,17,14)
20. kolo
58 19. 1. 2019, 14:00 Tábor - Mikulova 1:3 (-19,-15,24,-11)
59 20. 1. 2019, 15:00 Plzeň B - Hlincovka 0:3 (-11,-15,-12)
60 20. 1. 2019, 13:00 Benešovská - Klatovy 3:1 (22,29,-24,21)
© ČVS 2015-2018