Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina P - o 7. - 12. místo (E+F)

12. kolo
Olomouc3:1Opava(21, 21, -19, 18)
Jehnice0:3Orlová(-16, -17, -15)
Junior3:0Ostrava B(17, 21, 20)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Olomouc2015023 50:1847
2 Ostrava B2012107 43:2638
3 Orlová209407 41:3235
4 Opava2011018 38:3434
5 Jehnice2070211 28:4123
6 Junior2010019 8:573
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga juniorky - 2. část soutěže, skupina P - o 7. - 12. místo (E+F)
1. kolo
1 2. 2. 2019, 10:00 Opava - Junior 3:0 (20,12,18)
2 9. 3. 2019, 10:00 Ostrava B - Jehnice 3:0 (14,23,26)
3 2. 2. 2019, 10:00 Orlová - Olomouc 0:3 (-19,-13,-16)
2. kolo
4 2. 2. 2019, 14:00 Opava - Junior 3:0 (12,13,16)
5 9. 3. 2019, 14:00 Ostrava B - Jehnice 3:1 (17,-21,9,17)
6 2. 2. 2019, 14:00 Orlová - Olomouc 0:3 (-11,-15,-18)
3. kolo
7 6. 2. 2019, 15:00 Ostrava B - Olomouc 3:2 (-21,-19,19,21,14)
8 16. 2. 2019, 10:00 Jehnice - Opava 3:0 (18,23,20)
9 9. 2. 2019, 11:00 Junior - Orlová 0:3 (-22,-22,-11)
4. kolo
10 6. 2. 2019, 18:00 Ostrava B - Olomouc 3:0 (10,6,19)
11 16. 2. 2019, 14:00 Jehnice - Opava 3:0 (23,17,17)
12 9. 2. 2019, 15:00 Junior - Orlová 1:3 (-15,14,-19,-15)
5. kolo
13 23. 2. 2019, 10:00 Opava - Olomouc 0:3 (-16,-12,-23)
14 10. 3. 2019, 10:00 Ostrava B - Junior 3:0 (11,13,12)
15 24. 3. 2019, 10:00 Orlová - Jehnice 3:2 (-23,-15,23,23,18)
6. kolo
16 23. 2. 2019, 14:00 Opava - Olomouc 1:3 (-16,-17,21,-18)
17 10. 3. 2019, 14:00 Ostrava B - Junior 3:0 (11,12,15)
18 24. 3. 2019, 14:00 Orlová - Jehnice 3:0 (18,19,19)
7. kolo
19 2. 3. 2019, 12:00 Olomouc - Orlová 3:0 (22,23,21)
20 19. 3. 2019, 16:00 Jehnice - Ostrava B 0:3 (-6,-16,-13)
21 2. 3. 2019, 10:00 Junior - Opava 1:3 (-19,22,-18,-10)
8. kolo
22 2. 3. 2019, 16:00 Olomouc - Orlová 2:3 (20,11,-20,-15,-8)
23 19. 3. 2019, 18:00 Jehnice - Ostrava B 0:3 (-22,-20,-15)
24 2. 3. 2019, 14:00 Junior - Opava 0:3 (-13,-10,-16)
9. kolo
25 21. 3. 2019, 16:00 Opava - Jehnice 3:1 (-24,23,12,16)
26 16. 3. 2019, 12:00 Olomouc - Ostrava B 0:3 (-12,-21,-22)
27 16. 3. 2019, 11:00 Orlová - Junior 3:0 (20,17,16)
10. kolo
28 21. 3. 2019, 18:30 Opava - Jehnice 0:3 (-17,-22,-16)
29 16. 3. 2019, 16:00 Olomouc - Ostrava B 1:3 (-15,-17,22,-18)
30 16. 3. 2019, 15:00 Orlová - Junior 3:0 (9,22,8)
11. kolo
31 23. 3. 2019, 10:00 Olomouc - Opava 3:0 (12,19,23)
32 23. 2. 2019, 11:00 Jehnice - Orlová 2:3 (17,-12,21,-22,-8)
33 16. 2. 2019, 10:00 Junior - Ostrava B 1:3 (-23,17,-18,-19)
12. kolo
34 23. 3. 2019, 13:00 Olomouc - Opava 3:1 (21,21,-19,18)
35 23. 2. 2019, 14:30 Jehnice - Orlová 0:3 (-16,-17,-15)
36 16. 2. 2019, 14:00 Junior - Ostrava B 3:0 (17,21,20)
© ČVS 2015-2018