Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina

1. část soutěže - skupina A

1. kolo
Chodov B-Vejprnice
Plzeň B-K. Vary
Řepy-Kladno
Příští kolo
Chodov B-VejprniceSO12.9.14:00
Plzeň B-K. VarySO12.9.14:00
Řepy-KladnoSO12.9.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Vejprnice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 BVC Chodov B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 SK Španielka Řepy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Plzeň B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 VK Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Kladno volejbal cz 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 9. 2020, 10:00 Chodov B - Vejprnice .
2 12. 9. 2020, 10:00 Plzeň B - K. Vary .
3 12. 9. 2020, 10:00 Řepy - Kladno .
2. kolo
4 12. 9. 2020, 14:00 Chodov B - Vejprnice .
5 12. 9. 2020, 14:00 Plzeň B - K. Vary .
6 12. 9. 2020, 14:00 Řepy - Kladno .
3. kolo
7 20. 9. 2020, 10:00 Vejprnice - Kladno .
8 13. 9. 2020, 11:00 K. Vary - Řepy Západní 1824 Karlovy Vary .
9 26. 9. 2020, 10:00 Chodov B - Plzeň B .
4. kolo
10 20. 9. 2020, 14:00 Vejprnice - Kladno .
11 13. 9. 2020, 14:00 K. Vary - Řepy Západní 1824 Karlovy Vary .
12 26. 9. 2020, 14:00 Chodov B - Plzeň B .
5. kolo
13 3. 10. 2020, 10:00 Plzeň B - Vejprnice .
14 3. 10. 2020, 10:00 Řepy - Chodov B .
15 3. 10. 2020, 11:00 Kladno - K. Vary .
6. kolo
16 3. 10. 2020, 14:00 Plzeň B - Vejprnice .
17 3. 10. 2020, 14:00 Řepy - Chodov B .
18 3. 10. 2020, 15:00 Kladno - K. Vary .
7. kolo
19 10. 10. 2020, 10:00 Vejprnice - K. Vary .
20 10. 10. 2020, 10:00 Chodov B - Kladno .
21 10. 10. 2020, 10:00 Plzeň B - Řepy .
8. kolo
22 10. 10. 2020, 14:00 Vejprnice - K. Vary .
23 10. 10. 2020, 14:00 Chodov B - Kladno .
24 10. 10. 2020, 14:00 Plzeň B - Řepy .
9. kolo
25 24. 10. 2020, 10:00 Řepy - Vejprnice .
26 24. 10. 2020, 09:00 Kladno - Plzeň B .
27 24. 10. 2020, 12:00 K. Vary - Chodov B Západní 1824 Karlovy Vary .
10. kolo
28 24. 10. 2020, 14:00 Řepy - Vejprnice .
29 24. 10. 2020, 13:00 Kladno - Plzeň B .
30 24. 10. 2020, 16:00 K. Vary - Chodov B Západní 1824 Karlovy Vary .
11. kolo
31 7. 11. 2020, 10:00 Vejprnice - Chodov B .
32 7. 11. 2020, 12:00 K. Vary - Plzeň B .
33 7. 11. 2020, 10:00 Kladno - Řepy .
12. kolo
34 7. 11. 2020, 14:00 Vejprnice - Chodov B .
35 7. 11. 2020, 16:00 K. Vary - Plzeň B .
36 7. 11. 2020, 14:00 Kladno - Řepy .
13. kolo
37 28. 11. 2020, 09:00 Kladno - Vejprnice .
38 28. 11. 2020, 10:00 Řepy - K. Vary .
39 28. 11. 2020, 10:00 Plzeň B - Chodov B .
14. kolo
40 28. 11. 2020, 13:00 Kladno - Vejprnice .
41 28. 11. 2020, 14:00 Řepy - K. Vary .
42 28. 11. 2020, 14:00 Plzeň B - Chodov B .
15. kolo
43 5. 12. 2020, 10:00 Vejprnice - Plzeň B .
44 5. 12. 2020, 10:00 Chodov B - Řepy .
45 5. 12. 2020, 12:00 K. Vary - Kladno Západní 1824 Karlovy Vary .
16. kolo
46 5. 12. 2020, 14:00 Vejprnice - Plzeň B .
47 5. 12. 2020, 14:00 Chodov B - Řepy .
48 5. 12. 2020, 16:00 K. Vary - Kladno Západní 1824 Karlovy Vary .
17. kolo
49 9. 1. 2021, 12:00 K. Vary - Vejprnice .
50 9. 1. 2021, 11:00 Kladno - Chodov B .
51 9. 1. 2021, 10:00 Řepy - Plzeň B .
18. kolo
52 9. 1. 2021, 16:00 K. Vary - Vejprnice .
53 9. 1. 2021, 15:00 Kladno - Chodov B .
54 9. 1. 2021, 14:00 Řepy - Plzeň B .
19. kolo
55 24. 1. 2021, 10:00 Vejprnice - Řepy .
56 23. 1. 2021, 10:00 Plzeň B - Kladno .
57 24. 1. 2021, 10:00 Chodov B - K. Vary .
20. kolo
58 24. 1. 2021, 14:00 Vejprnice - Řepy .
59 23. 1. 2021, 14:00 Plzeň B - Kladno .
60 24. 1. 2021, 14:00 Chodov B - K. Vary .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018