Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže - skupina B

1. kolo
Příbram-Hlincovka
Plzeň B-Střešovice
Třebín-Klatovy
Příští kolo
Příbram-HlincovkaSO21.9.14:00
Plzeň B-StřešoviceSO21.9.14:00
Třebín-KlatovySO21.9.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Třebín 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Klatovy 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Střešovice 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Plzeň B 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Hlincovka 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Příbram 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 10:00 Příbram - Hlincovka .
2 21. 9. 2019, 10:00 Plzeň B - Střešovice .
3 21. 9. 2019, 10:00 Třebín - Klatovy .
2. kolo
4 21. 9. 2019, 14:00 Příbram - Hlincovka .
5 21. 9. 2019, 14:00 Plzeň B - Střešovice .
6 21. 9. 2019, 14:00 Třebín - Klatovy .
3. kolo
7 28. 9. 2019, 10:00 Hlincovka - Klatovy .
8 29. 9. 2019, 10:00 Střešovice - Třebín .
9 28. 9. 2019, 10:00 Příbram - Plzeň B .
4. kolo
10 28. 9. 2019, 14:00 Hlincovka - Klatovy .
11 29. 9. 2019, 13:00 Střešovice - Třebín .
12 28. 9. 2019, 14:00 Příbram - Plzeň B .
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Plzeň B - Hlincovka .
14 5. 10. 2019, 10:00 Třebín - Příbram .
15 5. 10. 2019, 11:00 Klatovy - Střešovice .
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Plzeň B - Hlincovka .
17 5. 10. 2019, 14:00 Třebín - Příbram .
18 5. 10. 2019, 15:00 Klatovy - Střešovice .
7. kolo
19 12. 10. 2019, 10:00 Hlincovka - Střešovice .
20 12. 10. 2019, 10:00 Příbram - Klatovy .
21 12. 10. 2019, 10:00 Plzeň B - Třebín .
8. kolo
22 12. 10. 2019, 14:00 Hlincovka - Střešovice .
23 12. 10. 2019, 14:00 Příbram - Klatovy .
24 12. 10. 2019, 14:00 Plzeň B - Třebín .
9. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 Třebín - Hlincovka .
26 2. 11. 2019, 10:00 Klatovy - Plzeň B .
27 2. 11. 2019, 10:00 Střešovice - Příbram .
10. kolo
28 2. 11. 2019, 14:00 Třebín - Hlincovka .
29 2. 11. 2019, 14:00 Klatovy - Plzeň B .
30 2. 11. 2019, 14:00 Střešovice - Příbram .
11. kolo
31 9. 11. 2019, 10:00 Hlincovka - Příbram .
32 10. 11. 2019, 10:00 Střešovice - Plzeň B .
33 9. 11. 2019, 12:00 Klatovy - Třebín .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Hlincovka - Příbram .
35 10. 11. 2019, 13:00 Střešovice - Plzeň B .
36 9. 11. 2019, 16:00 Klatovy - Třebín .
13. kolo
37 30. 11. 2019, 10:00 Klatovy - Hlincovka .
38 30. 11. 2019, 10:00 Třebín - Střešovice .
39 30. 11. 2019, 10:00 Plzeň B - Příbram .
14. kolo
40 30. 11. 2019, 14:00 Klatovy - Hlincovka .
41 30. 11. 2019, 14:00 Třebín - Střešovice .
42 30. 11. 2019, 14:00 Plzeň B - Příbram .
15. kolo
43 7. 12. 2019, 10:00 Hlincovka - Plzeň B .
44 7. 12. 2019, 10:00 Příbram - Třebín .
45 8. 12. 2019, 10:00 Střešovice - Klatovy .
16. kolo
46 7. 12. 2019, 14:00 Hlincovka - Plzeň B .
47 7. 12. 2019, 14:00 Příbram - Třebín .
48 8. 12. 2019, 13:00 Střešovice - Klatovy .
17. kolo
49 18. 1. 2020, 10:00 Střešovice - Hlincovka .
50 11. 1. 2020, 10:00 Klatovy - Příbram .
51 11. 1. 2020, 10:00 Třebín - Plzeň B .
18. kolo
52 18. 1. 2020, 13:00 Střešovice - Hlincovka .
53 11. 1. 2020, 14:00 Klatovy - Příbram .
54 11. 1. 2020, 14:00 Třebín - Plzeň B .
19. kolo
55 26. 1. 2020, 10:00 Hlincovka - Třebín .
56 25. 1. 2020, 10:00 Plzeň B - Klatovy .
57 26. 1. 2020, 10:00 Příbram - Střešovice .
20. kolo
58 26. 1. 2020, 14:00 Hlincovka - Třebín .
59 25. 1. 2020, 14:00 Plzeň B - Klatovy .
60 26. 1. 2020, 14:00 Příbram - Střešovice .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018