Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

1. liga kadetky - 1. část soutěže - skupina B

. kolo
Příští kolo
TJ KRALUPY, z.s.-Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s.SO22.9.10:00
ŠPANIELKA-TJ Slavia Hradec Králové, z.s.SO22.9.10:00
Vavřinec Kladno o.s.-Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s.SO22.9.10:00
kalendář skupiny
1. liga kadetky - 1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 TJ KRALUPY, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
2 22. 9. 2018, 10:00 ŠPANIELKA - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
3 22. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno o.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
2. kolo
4 22. 9. 2018, 14:00 TJ KRALUPY, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
5 22. 9. 2018, 14:00 ŠPANIELKA - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
6 22. 9. 2018, 14:00 Vavřinec Kladno o.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
3. kolo
7 29. 9. 2018, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
8 29. 9. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
9 29. 9. 2018, 10:00 TJ KRALUPY, z.s. - ŠPANIELKA .
4. kolo
10 29. 9. 2018, 14:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
11 29. 9. 2018, 14:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
12 29. 9. 2018, 14:00 TJ KRALUPY, z.s. - ŠPANIELKA .
5. kolo
13 6. 10. 2018, 10:00 ŠPANIELKA - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
14 6. 10. 2018, 09:00 Vavřinec Kladno o.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
15 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
6. kolo
16 6. 10. 2018, 14:00 ŠPANIELKA - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
17 6. 10. 2018, 13:00 Vavřinec Kladno o.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
18 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
7. kolo
19 27. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
20 27. 10. 2018, 10:00 TJ KRALUPY, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
21 27. 10. 2018, 10:00 ŠPANIELKA - Vavřinec Kladno o.s. .
8. kolo
22 27. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
23 27. 10. 2018, 14:00 TJ KRALUPY, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
24 27. 10. 2018, 14:00 ŠPANIELKA - Vavřinec Kladno o.s. .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 11:00 Vavřinec Kladno o.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
26 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - ŠPANIELKA .
27 3. 11. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 15:00 Vavřinec Kladno o.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
29 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - ŠPANIELKA .
30 3. 11. 2018, 14:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
11. kolo
31 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
32 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - ŠPANIELKA .
33 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
12. kolo
34 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
35 10. 11. 2018, 14:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - ŠPANIELKA .
36 10. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
13. kolo
37 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
38 1. 12. 2018, 11:00 Vavřinec Kladno o.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
39 1. 12. 2018, 10:00 ŠPANIELKA - TJ KRALUPY, z.s. .
14. kolo
40 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
41 1. 12. 2018, 15:00 Vavřinec Kladno o.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
42 1. 12. 2018, 14:00 ŠPANIELKA - TJ KRALUPY, z.s. .
15. kolo
43 8. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - ŠPANIELKA .
44 8. 12. 2018, 10:00 TJ KRALUPY, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
45 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
16. kolo
46 8. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - ŠPANIELKA .
47 8. 12. 2018, 14:00 TJ KRALUPY, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
48 8. 12. 2018, 14:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
50 12. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
51 12. 1. 2019, 09:00 Vavřinec Kladno o.s. - ŠPANIELKA .
18. kolo
52 12. 1. 2019, 14:00 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. - Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. .
53 12. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. - TJ KRALUPY, z.s. .
54 12. 1. 2019, 13:00 Vavřinec Kladno o.s. - ŠPANIELKA .
19. kolo
55 20. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
56 20. 1. 2019, 10:00 ŠPANIELKA - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
57 20. 1. 2019, 10:00 TJ KRALUPY, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
20. kolo
58 20. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. - Vavřinec Kladno o.s. .
59 20. 1. 2019, 14:00 ŠPANIELKA - Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. .
60 20. 1. 2019, 14:00 TJ KRALUPY, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové, z.s. .
© ČVS 2015-2018