Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

2. část soutěže - skupina II o 1. - 6. místo

12. kolo
Olymp B-Hradec Králové
Havlíčkův Brod-Hronov
Orion3:1Kolín(-21, 23, 17, 24)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Havlíčkův Brod 18 12 4 0 2 49:15 1517:1245 44
2 Olymp B 18 13 1 2 2 46:19 1489:1239 43
3 Hradec Králové 18 9 1 1 7 34:31 1409:1417 30
4 Orion 18 8 0 3 7 32:32 1348:1412 27
5 Kolín 18 3 2 0 13 18:45 1250:1446 13
6 Hronov 18 1 0 2 15 14:51 1275:1529 5
kalendář skupiny
1. kolo
1 8. 2. 2020, 10:00 Hradec Králové - Orion 3:0 (17,23,14)
2 8. 2. 2020, 11:00 Kolín - Havlíčkův Brod 0:3 (-22,-18,-21)
3 8. 2. 2020, 11:00 Hronov - Olymp B 1:3 (-22,22,-15,-12)
2. kolo
4 8. 2. 2020, 14:00 Hradec Králové - Orion 3:0 (20,20,19)
5 8. 2. 2020, 15:00 Kolín - Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-21,-16)
6 8. 2. 2020, 15:00 Hronov - Olymp B 0:3 (-22,-21,-17)
3. kolo
7 15. 2. 2020, 10:00 Olymp B - Kolín Na Vršku 290 Dolní Břežany 3:0 (21,15,17)
8 15. 2. 2020, 09:00 Havlíčkův Brod - Hradec Králové 3:0 (16,11,21)
9 15. 2. 2020, 11:00 Orion - Hronov 3:0 (17,22,24)
4. kolo
10 15. 2. 2020, 14:00 Olymp B - Kolín Na Vršku 290 Dolní Břežany 3:0 (25,17,11)
11 15. 2. 2020, 14:00 Havlíčkův Brod - Hradec Králové 3:0 (18,19,22)
12 15. 2. 2020, 15:00 Orion - Hronov 3:0 (12,24,16)
5. kolo
13 9. 2. 2020, 10:00 Hradec Králové - Olymp B 3:2 (-21,14,12,-25,15)
14 13. 3. 2020, 16:30 Kolín - Orion .
15 22. 2. 2020, 09:00 Hronov - Havlíčkův Brod 2:3 (-23,-21,22,22,-12)
6. kolo
16 9. 2. 2020, 14:00 Hradec Králové - Olymp B 1:3 (25,-18,-11,-17)
17 13. 3. 2020, 18:30 Kolín - Orion .
18 22. 2. 2020, 13:00 Hronov - Havlíčkův Brod 0:3 (-18,-17,-22)
7. kolo
19 29. 2. 2020, 10:00 Olymp B - Hronov 3:0 (18,17,5)
20 29. 2. 2020, 10:00 Havlíčkův Brod - Kolín Bratříků 851 Havlíčkův Brod 3:0 (14,16,20)
21 29. 2. 2020, 10:00 Orion - Hradec Králové 3:0 (11,16,23)
8. kolo
22 29. 2. 2020, 14:00 Olymp B - Hronov 3:0 (9,20,18)
23 29. 2. 2020, 14:00 Havlíčkův Brod - Kolín Bratříků 851 Havlíčkův Brod 3:0 (8,24,20)
24 29. 2. 2020, 14:00 Orion - Hradec Králové 1:3 (-14,-15,26,-22)
9. kolo
25 7. 3. 2020, 10:00 Hradec Králové - Havlíčkův Brod 0:3 (-17,-21,-17)
26 7. 3. 2020, 10:00 Kolín - Olymp B 1:3 (-16,27,-21,-13)
27 7. 3. 2020, 09:00 Hronov - Orion 0:3 (-13,-21,-16)
10. kolo
28 7. 3. 2020, 14:00 Hradec Králové - Havlíčkův Brod 1:3 (-13,-19,23,-26)
29 7. 3. 2020, 14:00 Kolín - Olymp B 0:3 (-13,-21,-6)
30 7. 3. 2020, 13:00 Hronov - Orion 1:3 (-24,21,-9,-20)
11. kolo
31 15. 3. 2020, 10:00 Olymp B - Hradec Králové .
32 15. 3. 2020, 10:00 Havlíčkův Brod - Hronov .
33 1. 3. 2020, 11:00 Orion - Kolín 3:0 (21,21,22)
12. kolo
34 15. 3. 2020, 14:00 Olymp B - Hradec Králové .
35 15. 3. 2020, 14:00 Havlíčkův Brod - Hronov .
36 1. 3. 2020, 15:00 Orion - Kolín 3:1 (-21,23,17,24)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018