Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. část soutěže

1. kolo
Benátky n. J.-Dobřichovice
ČZU Praha-České Budějovice
Staré Město-Lvi Praha B
Bučovice-VSK MFF UK Praha
Nymburk-Brno
Hradec Králové-Velké Meziříčí
SCM-ČVS-KTI-Velké Meziříčí
Příští kolo
Benátky n. J.-České BudějoviceSO28.9.17:00
ČZU Praha-DobřichoviceSO28.9.17:00
Staré Město-VSK MFF UK PrahaSO28.9.17:00
Bučovice-Lvi Praha BSO28.9.18:00
Nymburk-Velké MeziříčíSO28.9.17:00
Hradec Králové-BrnoSO28.9.17:00
SCM-ČVS-KTI-České BudějoviceNE29.9.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Brno 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Nymburk 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Hradec Králové 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Velké Meziříčí 0 0 0 0 0   0:0 0
4 SCM-ČVS-KTI 0 0 0 0 0   0:0 0
5 VSK MFF UK Praha 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Bučovice 0 0 0 0 0   0:0 0
7 ČZU Praha 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Dobřichovice 0 0 0 0 0   0:0 0
9 České Budějovice 0 0 0 0 0   0:0 0
10 Staré Město 0 0 0 0 0   0:0 0
11 Lvi Praha B 0 0 0 0 0   0:0 0
12 Benátky n. J. 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 27. 9. 2019, 19:30 Benátky n. J. - Dobřichovice .
2 27. 9. 2019, 19:00 ČZU Praha - České Budějovice .
3 27. 9. 2019, 18:00 Staré Město - Lvi Praha B .
4 27. 9. 2019, 19:00 Bučovice - VSK MFF UK Praha .
5 27. 9. 2019, 19:45 Nymburk - Brno .
6 27. 9. 2019, 18:00 Hradec Králové - Velké Meziříčí .
7 29. 9. 2019, 10:00 SCM-ČVS-KTI - Velké Meziříčí .
2. kolo
8 28. 9. 2019, 17:00 Benátky n. J. - České Budějovice .
9 28. 9. 2019, 17:00 ČZU Praha - Dobřichovice .
10 28. 9. 2019, 17:00 Staré Město - VSK MFF UK Praha .
11 28. 9. 2019, 18:00 Bučovice - Lvi Praha B .
12 28. 9. 2019, 17:00 Nymburk - Velké Meziříčí .
13 28. 9. 2019, 17:00 Hradec Králové - Brno .
14 29. 9. 2019, 14:00 SCM-ČVS-KTI - České Budějovice .
3. kolo
15 11. 10. 2019, 18:00 Dobřichovice - Brno .
16 11. 10. 2019, 19:00 České Budějovice - Velké Meziříčí .
17 11. 10. 2019, 18:00 Lvi Praha B - Nymburk .
18 11. 10. 2019, 19:00 VSK MFF UK Praha - Hradec Králové .
19 11. 10. 2019, 19:30 Benátky n. J. - Staré Město .
20 11. 10. 2019, 19:00 ČZU Praha - Bučovice .
21 17. 12. 2019, 18:30 SCM-ČVS-KTI - Hradec Králové .
4. kolo
22 12. 10. 2019, 17:00 Dobřichovice - Velké Meziříčí .
23 12. 10. 2019, 11:00 České Budějovice - Brno .
24 12. 10. 2019, 17:00 Lvi Praha B - Hradec Králové .
25 12. 10. 2019, 18:00 VSK MFF UK Praha - Nymburk .
26 12. 10. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Bučovice .
27 12. 10. 2019, 17:00 ČZU Praha - Staré Město .
28 5. 1. 2020, 11:00 SCM-ČVS-KTI - Brno .
5. kolo
29 18. 10. 2019, 18:00 Staré Město - Dobřichovice .
30 18. 10. 2019, 19:00 Bučovice - České Budějovice .
31 18. 10. 2019, 19:45 Nymburk - Benátky n. J. .
32 18. 10. 2019, 18:00 Hradec Králové - ČZU Praha .
33 18. 10. 2019, 19:00 Brno - Lvi Praha B .
34 18. 10. 2019, 19:30 Velké Meziříčí - VSK MFF UK Praha .
35 27. 10. 2019, 10:00 SCM-ČVS-KTI - Staré Město .
6. kolo
36 19. 10. 2019, 17:00 Staré Město - České Budějovice .
37 19. 10. 2019, 18:00 Bučovice - Dobřichovice .
38 19. 10. 2019, 17:00 Nymburk - ČZU Praha .
39 19. 10. 2019, 17:00 Hradec Králové - Benátky n. J. .
40 19. 10. 2019, 11:00 Brno - VSK MFF UK Praha .
41 19. 10. 2019, 18:00 Velké Meziříčí - Lvi Praha B .
42 27. 10. 2019, 14:00 SCM-ČVS-KTI - Bučovice .
7. kolo
43 25. 10. 2019, 18:00 Dobřichovice - Lvi Praha B .
44 25. 10. 2019, 19:00 České Budějovice - VSK MFF UK Praha .
45 25. 10. 2019, 19:30 Benátky n. J. - Brno .
46 25. 10. 2019, 19:00 ČZU Praha - Velké Meziříčí .
47 25. 10. 2019, 18:00 Staré Město - Nymburk .
48 25. 10. 2019, 19:00 Bučovice - Hradec Králové .
49 24. 11. 2019, 10:00 SCM-ČVS-KTI - Benátky n. J. .
8. kolo
50 26. 10. 2019, 17:00 Dobřichovice - VSK MFF UK Praha .
51 26. 10. 2019, 11:00 České Budějovice - Lvi Praha B .
52 26. 10. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Velké Meziříčí .
53 26. 10. 2019, 17:00 ČZU Praha - Brno .
54 26. 10. 2019, 17:00 Staré Město - Hradec Králové .
55 26. 10. 2019, 18:00 Bučovice - Nymburk .
56 24. 11. 2019, 14:00 SCM-ČVS-KTI - Nymburk .
9. kolo
57 8. 11. 2019, 19:45 Nymburk - Dobřichovice .
58 8. 11. 2019, 18:00 Hradec Králové - České Budějovice .
59 8. 11. 2019, 19:00 Brno - Staré Město .
60 8. 11. 2019, 19:30 Velké Meziříčí - Bučovice .
61 8. 11. 2019, 18:00 Lvi Praha B - Benátky n. J. .
62 8. 11. 2019, 19:00 VSK MFF UK Praha - ČZU Praha .
63 8. 12. 2019, 10:00 SCM-ČVS-KTI - Dobřichovice .
10. kolo
64 9. 11. 2019, 17:00 Nymburk - České Budějovice .
65 9. 11. 2019, 17:00 Hradec Králové - Dobřichovice .
66 9. 11. 2019, 11:00 Brno - Bučovice .
67 9. 11. 2019, 18:00 Velké Meziříčí - Staré Město .
68 9. 11. 2019, 17:00 Lvi Praha B - ČZU Praha .
69 9. 11. 2019, 18:00 VSK MFF UK Praha - Benátky n. J. .
70 8. 12. 2019, 14:00 SCM-ČVS-KTI - Lvi Praha B .
11. kolo
71 15. 11. 2019, 19:30 Benátky n. J. - ČZU Praha .
72 15. 11. 2019, 18:00 Staré Město - Bučovice .
73 15. 11. 2019, 19:45 Nymburk - Hradec Králové .
74 15. 11. 2019, 19:00 Brno - Velké Meziříčí .
75 15. 11. 2019, 18:00 Lvi Praha B - VSK MFF UK Praha .
76 15. 11. 2019, 18:00 Dobřichovice - České Budějovice .
77 15. 12. 2019, 10:00 SCM-ČVS-KTI - VSK MFF UK Praha .
12. kolo
78 16. 11. 2019, 17:00 ČZU Praha - Benátky n. J. .
79 16. 11. 2019, 18:00 Bučovice - Staré Město .
80 16. 11. 2019, 17:00 Hradec Králové - Nymburk .
81 16. 11. 2019, 18:00 Velké Meziříčí - Brno .
82 16. 11. 2019, 18:00 VSK MFF UK Praha - Lvi Praha B .
83 16. 11. 2019, 11:00 České Budějovice - Dobřichovice .
84 15. 12. 2019, 14:00 SCM-ČVS-KTI - ČZU Praha .
13. kolo
85 22. 11. 2019, 18:00 Dobřichovice - Benátky n. J. .
86 22. 11. 2019, 19:00 České Budějovice - ČZU Praha .
87 22. 11. 2019, 18:00 Lvi Praha B - Staré Město .
88 22. 11. 2019, 19:00 VSK MFF UK Praha - Bučovice .
89 22. 11. 2019, 19:00 Brno - Nymburk .
90 22. 11. 2019, 19:30 Velké Meziříčí - Hradec Králové .
14. kolo
91 23. 11. 2019, 17:00 Dobřichovice - ČZU Praha .
92 23. 11. 2019, 11:00 České Budějovice - Benátky n. J. .
93 23. 11. 2019, 17:00 Lvi Praha B - Bučovice .
94 23. 11. 2019, 18:00 VSK MFF UK Praha - Staré Město .
95 23. 11. 2019, 11:00 Brno - Hradec Králové .
96 23. 11. 2019, 18:00 Velké Meziříčí - Nymburk .
15. kolo
97 6. 12. 2019, 19:00 Brno - Dobřichovice .
98 6. 12. 2019, 19:30 Velké Meziříčí - České Budějovice .
99 6. 12. 2019, 19:45 Nymburk - Lvi Praha B .
100 6. 12. 2019, 18:00 Hradec Králové - VSK MFF UK Praha .
101 6. 12. 2019, 18:00 Staré Město - Benátky n. J. .
102 6. 12. 2019, 19:00 Bučovice - ČZU Praha .
16. kolo
103 7. 12. 2019, 11:00 Brno - České Budějovice .
104 7. 12. 2019, 18:00 Velké Meziříčí - Dobřichovice .
105 7. 12. 2019, 17:00 Nymburk - VSK MFF UK Praha .
106 7. 12. 2019, 17:00 Hradec Králové - Lvi Praha B .
107 7. 12. 2019, 17:00 Staré Město - ČZU Praha .
108 7. 12. 2019, 18:00 Bučovice - Benátky n. J. .
17. kolo
109 13. 12. 2019, 18:00 Dobřichovice - Staré Město .
110 13. 12. 2019, 19:00 České Budějovice - Bučovice .
111 13. 12. 2019, 19:30 Benátky n. J. - Nymburk .
112 13. 12. 2019, 19:00 ČZU Praha - Hradec Králové .
113 13. 12. 2019, 18:00 Lvi Praha B - Brno .
114 13. 12. 2019, 19:00 VSK MFF UK Praha - Velké Meziříčí .
18. kolo
115 14. 12. 2019, 17:00 Dobřichovice - Bučovice .
116 14. 12. 2019, 11:00 České Budějovice - Staré Město .
117 14. 12. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Hradec Králové .
118 14. 12. 2019, 17:00 ČZU Praha - Nymburk .
119 14. 12. 2019, 17:00 Lvi Praha B - Velké Meziříčí .
120 14. 12. 2019, 18:00 VSK MFF UK Praha - Brno .
19. kolo
121 10. 1. 2020, 18:00 Lvi Praha B - Dobřichovice .
122 10. 1. 2020, 19:00 VSK MFF UK Praha - České Budějovice .
123 10. 1. 2020, 19:00 Brno - Benátky n. J. .
124 10. 1. 2020, 19:30 Velké Meziříčí - ČZU Praha .
125 10. 1. 2020, 19:45 Nymburk - Staré Město .
126 10. 1. 2020, 18:00 Hradec Králové - Bučovice .
20. kolo
127 11. 1. 2020, 17:00 Lvi Praha B - České Budějovice .
128 11. 1. 2020, 18:00 VSK MFF UK Praha - Dobřichovice .
129 11. 1. 2020, 11:00 Brno - ČZU Praha .
130 11. 1. 2020, 18:00 Velké Meziříčí - Benátky n. J. .
131 11. 1. 2020, 17:00 Nymburk - Bučovice .
132 11. 1. 2020, 17:00 Hradec Králové - Staré Město .
21. kolo
133 17. 1. 2020, 18:00 Dobřichovice - Nymburk .
134 17. 1. 2020, 19:00 České Budějovice - Hradec Králové .
135 17. 1. 2020, 18:00 Staré Město - Brno .
136 17. 1. 2020, 19:00 Bučovice - Velké Meziříčí .
137 17. 1. 2020, 19:30 Benátky n. J. - Lvi Praha B .
138 17. 1. 2020, 19:00 ČZU Praha - VSK MFF UK Praha .
22. kolo
139 18. 1. 2020, 17:00 Dobřichovice - Hradec Králové .
140 18. 1. 2020, 11:00 České Budějovice - Nymburk .
141 18. 1. 2020, 17:00 Staré Město - Velké Meziříčí .
142 18. 1. 2020, 18:00 Bučovice - Brno .
143 18. 1. 2020, 17:00 Benátky n. J. - VSK MFF UK Praha .
144 18. 1. 2020, 17:00 ČZU Praha - Lvi Praha B .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018