Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

2. liga muži - skupina A

16. kolo
Kladno B-Prosek
Jirkov-Česká Lípa
Domažlice-Netolice
Plzeň-Příbram B
Karlovarsko B-Chabařovice
Příští kolo
Chabařovice-Kladno BSO15.12.10:00
Příbram B-Karlovarsko BSO15.12.9:00
Netolice-PlzeňSO15.12.10:00
Česká Lípa-DomažliceSO15.12.10:00
Prosek-JirkovSO15.12.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Jirkov00000 0:00
2 Domažlice00000 0:00
3 Plzeň00000 0:00
4 Karlovarsko B00000 0:00
5 Chabařovice00000 0:00
6 Příbram B00000 0:00
7 Netolice00000 0:00
8 Česká Lípa00000 0:00
9 Prosek00000 0:00
10 Kladno B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. liga muži - skupina A
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Jirkov - Kladno B .
2 6. 10. 2018, 10:00 Domažlice - Prosek .
3 6. 10. 2018, 10:00 Plzeň - Česká Lípa .
4 6. 10. 2018, 10:00 Karlovarsko B - Netolice .
5 6. 10. 2018, 10:00 Chabařovice - Příbram B .
2. kolo
6 6. 10. 2018, 14:00 Jirkov - Kladno B .
7 6. 10. 2018, 14:00 Domažlice - Prosek .
8 6. 10. 2018, 14:00 Plzeň - Česká Lípa .
9 6. 10. 2018, 14:00 Karlovarsko B - Netolice .
10 6. 10. 2018, 14:00 Chabařovice - Příbram B .
3. kolo
11 13. 10. 2018, 10:00 Kladno B - Příbram B .
12 13. 10. 2018, 10:00 Netolice - Chabařovice .
13 13. 10. 2018, 10:00 Česká Lípa - Karlovarsko B .
14 13. 10. 2018, 10:00 Prosek - Plzeň .
15 13. 10. 2018, 10:00 Jirkov - Domažlice .
4. kolo
16 13. 10. 2018, 14:00 Kladno B - Příbram B .
17 13. 10. 2018, 14:00 Netolice - Chabařovice .
18 13. 10. 2018, 14:00 Česká Lípa - Karlovarsko B .
19 13. 10. 2018, 14:00 Prosek - Plzeň .
20 13. 10. 2018, 14:00 Jirkov - Domažlice .
5. kolo
21 20. 10. 2018, 10:00 Domažlice - Kladno B .
22 20. 10. 2018, 10:00 Plzeň - Jirkov .
23 20. 10. 2018, 10:00 Karlovarsko B - Prosek .
24 20. 10. 2018, 10:00 Chabařovice - Česká Lípa .
25 20. 10. 2018, 10:00 Příbram B - Netolice .
6. kolo
26 20. 10. 2018, 14:00 Domažlice - Kladno B .
27 20. 10. 2018, 14:00 Plzeň - Jirkov .
28 20. 10. 2018, 14:00 Karlovarsko B - Prosek .
29 20. 10. 2018, 14:00 Chabařovice - Česká Lípa .
30 20. 10. 2018, 14:00 Příbram B - Netolice .
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Kladno B - Netolice .
32 3. 11. 2018, 10:00 Česká Lípa - Příbram B .
33 3. 11. 2018, 10:00 Prosek - Chabařovice .
34 3. 11. 2018, 10:00 Jirkov - Karlovarsko B .
35 3. 11. 2018, 10:00 Domažlice - Plzeň .
8. kolo
36 3. 11. 2018, 14:00 Kladno B - Netolice .
37 3. 11. 2018, 14:00 Česká Lípa - Příbram B .
38 3. 11. 2018, 14:00 Prosek - Chabařovice .
39 3. 11. 2018, 14:00 Jirkov - Karlovarsko B .
40 3. 11. 2018, 14:00 Domažlice - Plzeň .
9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 Plzeň - Kladno B .
42 10. 11. 2018, 10:00 Karlovarsko B - Domažlice .
43 10. 11. 2018, 10:00 Chabařovice - Jirkov .
44 10. 11. 2018, 09:00 Příbram B - Prosek .
45 10. 11. 2018, 10:00 Netolice - Česká Lípa .
10. kolo
46 10. 11. 2018, 14:00 Plzeň - Kladno B .
47 10. 11. 2018, 14:00 Karlovarsko B - Domažlice .
48 10. 11. 2018, 14:00 Chabařovice - Jirkov .
49 10. 11. 2018, 13:00 Příbram B - Prosek .
50 10. 11. 2018, 14:00 Netolice - Česká Lípa .
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Kladno B - Česká Lípa .
52 17. 11. 2018, 10:00 Prosek - Netolice .
53 17. 11. 2018, 10:00 Jirkov - Příbram B .
54 17. 11. 2018, 10:00 Domažlice - Chabařovice .
55 17. 11. 2018, 10:00 Plzeň - Karlovarsko B .
12. kolo
56 17. 11. 2018, 14:00 Kladno B - Česká Lípa .
57 17. 11. 2018, 14:00 Prosek - Netolice .
58 17. 11. 2018, 14:00 Jirkov - Příbram B .
59 17. 11. 2018, 14:00 Domažlice - Chabařovice .
60 17. 11. 2018, 14:00 Plzeň - Karlovarsko B .
13. kolo
61 1. 12. 2018, 10:00 Karlovarsko B - Kladno B .
62 1. 12. 2018, 10:00 Chabařovice - Plzeň .
63 1. 12. 2018, 11:00 Příbram B - Domažlice .
64 1. 12. 2018, 10:00 Netolice - Jirkov .
65 1. 12. 2018, 10:00 Česká Lípa - Prosek .
14. kolo
66 1. 12. 2018, 14:00 Karlovarsko B - Kladno B .
67 1. 12. 2018, 14:00 Chabařovice - Plzeň .
68 1. 12. 2018, 15:00 Příbram B - Domažlice .
69 1. 12. 2018, 14:00 Netolice - Jirkov .
70 1. 12. 2018, 14:00 Česká Lípa - Prosek .
15. kolo
71 8. 12. 2018, 10:00 Kladno B - Prosek .
72 8. 12. 2018, 10:00 Jirkov - Česká Lípa .
73 8. 12. 2018, 10:00 Domažlice - Netolice .
74 8. 12. 2018, 10:00 Plzeň - Příbram B .
75 8. 12. 2018, 10:00 Karlovarsko B - Chabařovice .
16. kolo
76 8. 12. 2018, 14:00 Kladno B - Prosek .
77 8. 12. 2018, 14:00 Jirkov - Česká Lípa .
78 8. 12. 2018, 14:00 Domažlice - Netolice .
79 8. 12. 2018, 14:00 Plzeň - Příbram B .
80 8. 12. 2018, 14:00 Karlovarsko B - Chabařovice .
17. kolo
81 15. 12. 2018, 10:00 Chabařovice - Kladno B .
82 15. 12. 2018, 09:00 Příbram B - Karlovarsko B .
83 15. 12. 2018, 10:00 Netolice - Plzeň .
84 15. 12. 2018, 10:00 Česká Lípa - Domažlice .
85 15. 12. 2018, 10:00 Prosek - Jirkov .
18. kolo
86 15. 12. 2018, 14:00 Chabařovice - Kladno B .
87 15. 12. 2018, 13:00 Příbram B - Karlovarsko B .
88 15. 12. 2018, 14:00 Netolice - Plzeň .
89 15. 12. 2018, 14:00 Česká Lípa - Domažlice .
90 15. 12. 2018, 14:00 Prosek - Jirkov .
19. kolo
91 12. 1. 2019, 10:00 Kladno B - Jirkov .
92 12. 1. 2019, 10:00 Prosek - Domažlice .
93 12. 1. 2019, 11:00 Česká Lípa - Plzeň .
94 12. 1. 2019, 10:00 Netolice - Karlovarsko B .
95 12. 1. 2019, 09:00 Příbram B - Chabařovice .
20. kolo
96 12. 1. 2019, 14:00 Kladno B - Jirkov .
97 12. 1. 2019, 14:00 Prosek - Domažlice .
98 12. 1. 2019, 15:00 Česká Lípa - Plzeň .
99 12. 1. 2019, 14:00 Netolice - Karlovarsko B .
100 12. 1. 2019, 13:00 Příbram B - Chabařovice .
21. kolo
101 19. 1. 2019, 10:00 Příbram B - Kladno B .
102 19. 1. 2019, 10:00 Chabařovice - Netolice .
103 19. 1. 2019, 10:00 Karlovarsko B - Česká Lípa .
104 19. 1. 2019, 10:00 Plzeň - Prosek .
105 19. 1. 2019, 10:00 Domažlice - Jirkov .
22. kolo
106 19. 1. 2019, 14:00 Příbram B - Kladno B .
107 19. 1. 2019, 14:00 Chabařovice - Netolice .
108 19. 1. 2019, 14:00 Karlovarsko B - Česká Lípa .
109 19. 1. 2019, 14:00 Plzeň - Prosek .
110 19. 1. 2019, 14:00 Domažlice - Jirkov .
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Kladno B - Domažlice .
112 2. 2. 2019, 10:00 Jirkov - Plzeň .
113 26. 1. 2019, 10:00 Prosek - Karlovarsko B .
114 26. 1. 2019, 11:00 Česká Lípa - Chabařovice .
115 26. 1. 2019, 10:00 Netolice - Příbram B .
24. kolo
116 26. 1. 2019, 14:00 Kladno B - Domažlice .
117 2. 2. 2019, 14:00 Jirkov - Plzeň .
118 26. 1. 2019, 14:00 Prosek - Karlovarsko B .
119 26. 1. 2019, 15:00 Česká Lípa - Chabařovice .
120 26. 1. 2019, 14:00 Netolice - Příbram B .
25. kolo
121 9. 2. 2019, 10:00 Netolice - Kladno B .
122 9. 2. 2019, 11:00 Příbram B - Česká Lípa .
123 9. 2. 2019, 10:00 Chabařovice - Prosek .
124 9. 2. 2019, 10:00 Karlovarsko B - Jirkov .
125 9. 2. 2019, 10:00 Plzeň - Domažlice .
26. kolo
126 9. 2. 2019, 14:00 Netolice - Kladno B .
127 9. 2. 2019, 15:00 Příbram B - Česká Lípa .
128 9. 2. 2019, 14:00 Chabařovice - Prosek .
129 9. 2. 2019, 14:00 Karlovarsko B - Jirkov .
130 9. 2. 2019, 14:00 Plzeň - Domažlice .
27. kolo
131 16. 2. 2019, 10:00 Kladno B - Plzeň .
132 16. 2. 2019, 10:00 Domažlice - Karlovarsko B .
133 16. 2. 2019, 10:00 Jirkov - Chabařovice .
134 16. 2. 2019, 10:00 Prosek - Příbram B .
135 16. 2. 2019, 10:00 Česká Lípa - Netolice .
28. kolo
136 16. 2. 2019, 14:00 Kladno B - Plzeň .
137 16. 2. 2019, 14:00 Domažlice - Karlovarsko B .
138 16. 2. 2019, 14:00 Jirkov - Chabařovice .
139 16. 2. 2019, 14:00 Prosek - Příbram B .
140 16. 2. 2019, 14:00 Česká Lípa - Netolice .
29. kolo
141 23. 2. 2019, 11:00 Česká Lípa - Kladno B .
142 23. 2. 2019, 10:00 Netolice - Prosek .
143 23. 2. 2019, 10:00 Příbram B - Jirkov .
144 23. 2. 2019, 10:00 Chabařovice - Domažlice .
145 23. 2. 2019, 10:00 Karlovarsko B - Plzeň .
30. kolo
146 23. 2. 2019, 15:00 Česká Lípa - Kladno B .
147 23. 2. 2019, 14:00 Netolice - Prosek .
148 23. 2. 2019, 14:00 Příbram B - Jirkov .
149 23. 2. 2019, 14:00 Chabařovice - Domažlice .
150 23. 2. 2019, 14:00 Karlovarsko B - Plzeň .
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Kladno B - Karlovarsko B .
152 9. 3. 2019, 10:00 Plzeň - Chabařovice .
153 9. 3. 2019, 10:00 Domažlice - Příbram B .
154 9. 3. 2019, 10:00 Jirkov - Netolice .
155 9. 3. 2019, 10:00 Prosek - Česká Lípa .
32. kolo
156 9. 3. 2019, 14:00 Kladno B - Karlovarsko B .
157 9. 3. 2019, 14:00 Plzeň - Chabařovice .
158 9. 3. 2019, 14:00 Domažlice - Příbram B .
159 9. 3. 2019, 14:00 Jirkov - Netolice .
160 9. 3. 2019, 14:00 Prosek - Česká Lípa .
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 Prosek - Kladno B .
162 16. 3. 2019, 11:00 Česká Lípa - Jirkov .
163 16. 3. 2019, 10:00 Netolice - Domažlice .
164 16. 3. 2019, 10:00 Příbram B - Plzeň .
165 16. 3. 2019, 10:00 Chabařovice - Karlovarsko B .
34. kolo
166 16. 3. 2019, 14:00 Prosek - Kladno B .
167 16. 3. 2019, 15:00 Česká Lípa - Jirkov .
168 16. 3. 2019, 14:00 Netolice - Domažlice .
169 16. 3. 2019, 14:00 Příbram B - Plzeň .
170 16. 3. 2019, 14:00 Chabařovice - Karlovarsko B .
35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 Kladno B - Chabařovice .
172 23. 3. 2019, 10:00 Karlovarsko B - Příbram B .
173 23. 3. 2019, 10:00 Plzeň - Netolice .
174 23. 3. 2019, 10:00 Domažlice - Česká Lípa .
175 23. 3. 2019, 10:00 Jirkov - Prosek .
36. kolo
176 23. 3. 2019, 14:00 Kladno B - Chabařovice .
177 23. 3. 2019, 14:00 Karlovarsko B - Příbram B .
178 23. 3. 2019, 14:00 Plzeň - Netolice .
179 23. 3. 2019, 14:00 Domažlice - Česká Lípa .
180 23. 3. 2019, 14:00 Jirkov - Prosek .
© ČVS 2015-2018