Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

2. liga muži - skupina C

12. kolo
Šlapanice-Holubice
Lanškroun-Drásov
Blue Volley-Olomoucko
Morávka-Česká Třebová II
Volejbal Ostrava-Nový Jičín
Příští kolo
Nový Jičín-ŠlapaniceSO1.12.10:00
Česká Třebová II-Volejbal OstravaSO1.12.10:00
Olomoucko-MorávkaSO1.12.11:00
Drásov-Blue VolleySO1.12.10:00
Holubice-LanškrounSO1.12.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Blue Volley00000 0:00
2 Morávka00000 0:00
3 Volejbal Ostrava00000 0:00
4 Nový Jičín00000 0:00
5 Česká Třebová II00000 0:00
6 Olomoucko00000 0:00
7 Drásov00000 0:00
8 Holubice00000 0:00
9 Lanškroun00000 0:00
10 Šlapanice00000 0:00
11 SCM-CVS-KTI00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. liga muži - skupina C
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Blue Volley - Šlapanice .
2 6. 10. 2018, 10:00 Morávka - Lanškroun .
3 6. 10. 2018, 10:30 Volejbal Ostrava - Holubice .
4 6. 10. 2018, 10:00 Nový Jičín - Drásov .
5 6. 10. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Olomoucko .
6 30. 9. 2018, 10:00 SCM-CVS-KTI - Olomoucko .
2. kolo
7 6. 10. 2018, 14:00 Blue Volley - Šlapanice .
8 6. 10. 2018, 14:00 Morávka - Lanškroun .
9 6. 10. 2018, 14:00 Volejbal Ostrava - Holubice .
10 6. 10. 2018, 14:00 Nový Jičín - Drásov .
11 6. 10. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Olomoucko .
12 30. 9. 2018, 14:00 SCM-CVS-KTI - Česká Třebová II .
3. kolo
13 13. 10. 2018, 11:00 Šlapanice - Olomoucko .
14 13. 10. 2018, 09:00 Drásov - Česká Třebová II .
15 13. 10. 2018, 10:00 Holubice - Nový Jičín .
16 13. 10. 2018, 10:00 Lanškroun - Volejbal Ostrava .
17 13. 10. 2018, 10:00 Blue Volley - Morávka .
18 28. 10. 2018, 10:00 SCM-CVS-KTI - Šlapanice .
4. kolo
19 13. 10. 2018, 15:00 Šlapanice - Olomoucko .
20 13. 10. 2018, 13:00 Drásov - Česká Třebová II .
21 13. 10. 2018, 14:00 Holubice - Nový Jičín .
22 13. 10. 2018, 14:00 Lanškroun - Volejbal Ostrava .
23 13. 10. 2018, 14:00 Blue Volley - Morávka .
24 28. 10. 2018, 14:00 SCM-CVS-KTI - Lanškroun .
5. kolo
25 20. 10. 2018, 10:00 Morávka - Šlapanice .
26 20. 10. 2018, 10:30 Volejbal Ostrava - Blue Volley .
27 20. 10. 2018, 10:00 Nový Jičín - Lanškroun .
28 20. 10. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Holubice .
29 20. 10. 2018, 11:00 Olomoucko - Drásov .
30 11. 11. 2018, 10:00 SCM-CVS-KTI - Nový Jičín .
6. kolo
31 20. 10. 2018, 14:00 Morávka - Šlapanice .
32 20. 10. 2018, 14:00 Volejbal Ostrava - Blue Volley .
33 20. 10. 2018, 14:00 Nový Jičín - Lanškroun .
34 20. 10. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Holubice .
35 20. 10. 2018, 15:00 Olomoucko - Drásov .
36 11. 11. 2018, 14:00 SCM-CVS-KTI - Blue Volley .
7. kolo
37 3. 11. 2018, 11:00 Šlapanice - Drásov .
38 3. 11. 2018, 10:00 Holubice - Olomoucko .
39 3. 11. 2018, 10:00 Lanškroun - Česká Třebová II .
40 3. 11. 2018, 10:00 Blue Volley - Nový Jičín .
41 3. 11. 2018, 10:00 Morávka - Volejbal Ostrava .
42 25. 11. 2018, 10:00 SCM-CVS-KTI - Holubice .
8. kolo
43 3. 11. 2018, 15:00 Šlapanice - Drásov .
44 3. 11. 2018, 14:00 Holubice - Olomoucko .
45 3. 11. 2018, 14:00 Lanškroun - Česká Třebová II .
46 3. 11. 2018, 14:00 Blue Volley - Nový Jičín .
47 3. 11. 2018, 14:00 Morávka - Volejbal Ostrava .
48 25. 11. 2018, 14:00 SCM-CVS-KTI - Morávka .
9. kolo
49 10. 11. 2018, 10:30 Volejbal Ostrava - Šlapanice .
50 10. 11. 2018, 10:00 Nový Jičín - Morávka .
51 10. 11. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Blue Volley .
52 10. 11. 2018, 11:00 Olomoucko - Lanškroun .
53 10. 11. 2018, 09:00 Drásov - Holubice .
54 9. 12. 2018, 10:00 SCM-CVS-KTI - Drásov .
10. kolo
55 10. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ostrava - Šlapanice .
56 10. 11. 2018, 14:00 Nový Jičín - Morávka .
57 10. 11. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Blue Volley .
58 10. 11. 2018, 15:00 Olomoucko - Lanškroun .
59 10. 11. 2018, 13:00 Drásov - Holubice .
60 9. 12. 2018, 14:00 SCM-CVS-KTI - Volejbal Ostrava .
11. kolo
61 17. 11. 2018, 11:00 Šlapanice - Holubice .
62 17. 11. 2018, 10:00 Lanškroun - Drásov .
63 17. 11. 2018, 10:00 Blue Volley - Olomoucko .
64 17. 11. 2018, 10:00 Morávka - Česká Třebová II .
65 17. 11. 2018, 10:30 Volejbal Ostrava - Nový Jičín .
12. kolo
66 17. 11. 2018, 15:00 Šlapanice - Holubice .
67 17. 11. 2018, 14:00 Lanškroun - Drásov .
68 17. 11. 2018, 14:00 Blue Volley - Olomoucko .
69 17. 11. 2018, 14:00 Morávka - Česká Třebová II .
70 17. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ostrava - Nový Jičín .
13. kolo
71 1. 12. 2018, 10:00 Nový Jičín - Šlapanice .
72 1. 12. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Volejbal Ostrava .
73 1. 12. 2018, 11:00 Olomoucko - Morávka .
74 1. 12. 2018, 10:00 Drásov - Blue Volley .
75 1. 12. 2018, 10:00 Holubice - Lanškroun .
14. kolo
76 1. 12. 2018, 14:00 Nový Jičín - Šlapanice .
77 1. 12. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Volejbal Ostrava .
78 1. 12. 2018, 15:00 Olomoucko - Morávka .
79 1. 12. 2018, 14:00 Drásov - Blue Volley .
80 1. 12. 2018, 14:00 Holubice - Lanškroun .
15. kolo
81 8. 12. 2018, 11:00 Šlapanice - Lanškroun .
82 8. 12. 2018, 10:00 Blue Volley - Holubice .
83 8. 12. 2018, 10:00 Morávka - Drásov .
84 8. 12. 2018, 10:30 Volejbal Ostrava - Olomoucko .
85 8. 12. 2018, 10:00 Nový Jičín - Česká Třebová II .
16. kolo
86 8. 12. 2018, 15:00 Šlapanice - Lanškroun .
87 8. 12. 2018, 14:00 Blue Volley - Holubice .
88 8. 12. 2018, 14:00 Morávka - Drásov .
89 8. 12. 2018, 14:00 Volejbal Ostrava - Olomoucko .
90 8. 12. 2018, 14:00 Nový Jičín - Česká Třebová II .
17. kolo
91 15. 12. 2018, 10:00 Česká Třebová II - Šlapanice .
92 15. 12. 2018, 11:00 Olomoucko - Nový Jičín .
93 15. 12. 2018, 10:00 Drásov - Volejbal Ostrava .
94 15. 12. 2018, 10:00 Holubice - Morávka .
95 15. 12. 2018, 10:00 Lanškroun - Blue Volley .
18. kolo
96 15. 12. 2018, 14:00 Česká Třebová II - Šlapanice .
97 15. 12. 2018, 15:00 Olomoucko - Nový Jičín .
98 15. 12. 2018, 14:00 Drásov - Volejbal Ostrava .
99 15. 12. 2018, 14:00 Holubice - Morávka .
100 15. 12. 2018, 14:00 Lanškroun - Blue Volley .
19. kolo
101 12. 1. 2019, 09:00 Šlapanice - Blue Volley .
102 12. 1. 2019, 09:00 Lanškroun - Morávka .
103 12. 1. 2019, 10:00 Holubice - Volejbal Ostrava .
104 12. 1. 2019, 10:00 Drásov - Nový Jičín .
105 12. 1. 2019, 11:00 Olomoucko - Česká Třebová II .
20. kolo
106 12. 1. 2019, 13:00 Šlapanice - Blue Volley .
107 12. 1. 2019, 13:00 Lanškroun - Morávka .
108 12. 1. 2019, 14:00 Holubice - Volejbal Ostrava .
109 12. 1. 2019, 14:00 Drásov - Nový Jičín .
110 12. 1. 2019, 15:00 Olomoucko - Česká Třebová II .
21. kolo
111 19. 1. 2019, 11:00 Olomoucko - Šlapanice .
112 19. 1. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Drásov .
113 19. 1. 2019, 10:00 Nový Jičín - Holubice .
114 19. 1. 2019, 10:30 Volejbal Ostrava - Lanškroun .
115 19. 1. 2019, 10:00 Morávka - Blue Volley .
22. kolo
116 19. 1. 2019, 15:00 Olomoucko - Šlapanice .
117 19. 1. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Drásov .
118 19. 1. 2019, 14:00 Nový Jičín - Holubice .
119 19. 1. 2019, 14:00 Volejbal Ostrava - Lanškroun .
120 19. 1. 2019, 14:00 Morávka - Blue Volley .
23. kolo
121 26. 1. 2019, 09:00 Šlapanice - Morávka .
122 26. 1. 2019, 10:00 Blue Volley - Volejbal Ostrava .
123 26. 1. 2019, 09:00 Lanškroun - Nový Jičín .
124 26. 1. 2019, 10:00 Holubice - Česká Třebová II .
125 26. 1. 2019, 10:00 Drásov - Olomoucko .
24. kolo
126 26. 1. 2019, 13:00 Šlapanice - Morávka .
127 26. 1. 2019, 14:00 Blue Volley - Volejbal Ostrava .
128 26. 1. 2019, 13:00 Lanškroun - Nový Jičín .
129 26. 1. 2019, 14:00 Holubice - Česká Třebová II .
130 26. 1. 2019, 14:00 Drásov - Olomoucko .
25. kolo
131 9. 2. 2019, 10:00 Drásov - Šlapanice .
132 9. 2. 2019, 11:00 Olomoucko - Holubice .
133 10. 2. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Lanškroun .
134 9. 2. 2019, 10:00 Nový Jičín - Blue Volley .
135 9. 2. 2019, 10:30 Volejbal Ostrava - Morávka .
26. kolo
136 9. 2. 2019, 14:00 Drásov - Šlapanice .
137 9. 2. 2019, 15:00 Olomoucko - Holubice .
138 10. 2. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Lanškroun .
139 9. 2. 2019, 14:00 Nový Jičín - Blue Volley .
140 9. 2. 2019, 14:00 Volejbal Ostrava - Morávka .
27. kolo
141 16. 2. 2019, 09:00 Šlapanice - Volejbal Ostrava .
142 16. 2. 2019, 10:00 Morávka - Nový Jičín .
143 16. 2. 2019, 10:00 Blue Volley - Česká Třebová II .
144 16. 2. 2019, 09:00 Lanškroun - Olomoucko .
145 16. 2. 2019, 10:00 Holubice - Drásov .
28. kolo
146 16. 2. 2019, 13:00 Šlapanice - Volejbal Ostrava .
147 16. 2. 2019, 14:00 Morávka - Nový Jičín .
148 16. 2. 2019, 14:00 Blue Volley - Česká Třebová II .
149 16. 2. 2019, 13:00 Lanškroun - Olomoucko .
150 16. 2. 2019, 14:00 Holubice - Drásov .
29. kolo
151 23. 2. 2019, 10:00 Holubice - Šlapanice .
152 23. 2. 2019, 10:00 Drásov - Lanškroun .
153 23. 2. 2019, 11:00 Olomoucko - Blue Volley .
154 23. 2. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Morávka .
155 23. 2. 2019, 10:00 Nový Jičín - Volejbal Ostrava .
30. kolo
156 23. 2. 2019, 14:00 Holubice - Šlapanice .
157 23. 2. 2019, 14:00 Drásov - Lanškroun .
158 23. 2. 2019, 15:00 Olomoucko - Blue Volley .
159 23. 2. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Morávka .
160 23. 2. 2019, 14:00 Nový Jičín - Volejbal Ostrava .
31. kolo
161 9. 3. 2019, 09:00 Šlapanice - Nový Jičín .
162 9. 3. 2019, 10:30 Volejbal Ostrava - Česká Třebová II .
163 9. 3. 2019, 10:00 Morávka - Olomoucko .
164 9. 3. 2019, 10:00 Blue Volley - Drásov .
165 9. 3. 2019, 10:00 Lanškroun - Holubice .
32. kolo
166 9. 3. 2019, 13:00 Šlapanice - Nový Jičín .
167 9. 3. 2019, 14:00 Volejbal Ostrava - Česká Třebová II .
168 9. 3. 2019, 14:00 Morávka - Olomoucko .
169 9. 3. 2019, 14:00 Blue Volley - Drásov .
170 9. 3. 2019, 14:00 Lanškroun - Holubice .
33. kolo
171 16. 3. 2019, 09:00 Lanškroun - Šlapanice .
172 16. 3. 2019, 10:00 Holubice - Blue Volley .
173 16. 3. 2019, 10:00 Drásov - Morávka .
174 16. 3. 2019, 11:00 Olomoucko - Volejbal Ostrava .
175 16. 3. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Nový Jičín .
34. kolo
176 16. 3. 2019, 13:00 Lanškroun - Šlapanice .
177 16. 3. 2019, 14:00 Holubice - Blue Volley .
178 16. 3. 2019, 14:00 Drásov - Morávka .
179 16. 3. 2019, 15:00 Olomoucko - Volejbal Ostrava .
180 16. 3. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Nový Jičín .
35. kolo
181 23. 3. 2019, 09:00 Šlapanice - Česká Třebová II .
182 23. 3. 2019, 10:00 Nový Jičín - Olomoucko .
183 23. 3. 2019, 10:30 Volejbal Ostrava - Drásov .
184 23. 3. 2019, 10:00 Morávka - Holubice .
185 23. 3. 2019, 10:00 Blue Volley - Lanškroun .
36. kolo
186 23. 3. 2019, 13:00 Šlapanice - Česká Třebová II .
187 23. 3. 2019, 14:00 Nový Jičín - Olomoucko .
188 23. 3. 2019, 14:00 Volejbal Ostrava - Drásov .
189 23. 3. 2019, 14:00 Morávka - Holubice .
190 23. 3. 2019, 14:00 Blue Volley - Lanškroun .
© ČVS 2015-2018