Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Kvalifikace o 2-M - skupina B

KOLO
2. kolo
Dansport3:1Rybník(17, 16, -20, 13)
Mnichovo Hradiště3:1Plzeň B(-23, 13, 17, 17)
Hradec Králové B3:1Dansport(16, 20, -20, 19)
Rybník0:3Plzeň B(-23, -16, -20)
Hradec Králové B3:2Mnichovo Hradiště(24, 21, -21, -22, 10)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Hradec Králové B43100 12:411
2 Dansport43001 10:49
3 Mnichovo Hradiště42011 8:77
4 Plzeň B41003 5:93
5 Rybník40004 1:120
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Kvalifikace o 2-M - skupina B; Pořadatel: TJ Sokol Mnichovo Hradiště
1. kolo
1 13. 4. 2019, 09:00 Dansport - Mnichovo Hradiště 3:0 (19,13,19)
2 13. 4. 2019, 11:00 Rybník - Hradec Králové B 0:3 (-12,-19,-14)
3 13. 4. 2019, 13:00 Plzeň B - Dansport 0:3 (-17,-20,-19)
4 13. 4. 2019, 15:00 Mnichovo Hradiště - Rybník 3:0 (9,18,14)
5 13. 4. 2019, 17:00 Plzeň B - Hradec Králové B 1:3 (19,-16,-15,-15)
2. kolo
6 14. 4. 2019, 09:00 Dansport - Rybník 3:1 (17,16,-20,13)
7 14. 4. 2019, 11:00 Mnichovo Hradiště - Plzeň B 3:1 (-23,13,17,17)
8 14. 4. 2019, 13:00 Hradec Králové B - Dansport 3:1 (16,20,-20,19)
9 14. 4. 2019, 15:00 Rybník - Plzeň B 0:3 (-23,-16,-20)
10 14. 4. 2019, 17:00 Hradec Králové B - Mnichovo Hradiště 3:2 (24,21,-21,-22,10)
© ČVS 2015-2018