Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
12. kolo
T.J. KOMÍN, z.s. -VC Klobouky Narubi
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A-Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov
Orel jednota Brno - Židenice A-Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B
Orel jednota Brno - Obřany A-Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B
Univerzita obrany -MAC Eagles Brno
Příští kolo
Univerzita obrany -T.J. KOMÍN, z.s. ČT23.5.17:30
MAC Eagles Brno -Orel jednota Brno - Obřany AČT23.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B-Orel jednota Brno - Židenice AČT23.5.17:30
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B-Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín AČT23.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov -VC Klobouky Narubi ČT23.5.17:30
kalendář skupiny
vedoucí soutáže Šváb Karel, E: karelsvab-8@seznam.cz, M: 606 523 563
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - T.J. KOMÍN, z.s. .
2 4. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Židenice A .
3 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Obřany A .
4 4. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Univerzita obrany .
5 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - MAC Eagles Brno .
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - MAC Eagles Brno .
7 6. 9. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
8 6. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
9 6. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
10 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - VC Klobouky Narubi .
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - T.J. KOMÍN, z.s. .
12 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
13 11. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Orel jednota Brno - Židenice A .
14 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Obřany A .
15 11. 9. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - Univerzita obrany .
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - Univerzita obrany .
17 13. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - MAC Eagles Brno .
18 13. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
19 13. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
20 13. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - T.J. KOMÍN, z.s. .
22 18. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - VC Klobouky Narubi .
23 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
24 18. 9. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Židenice A .
25 18. 9. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Orel jednota Brno - Obřany A .
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany A .
27 20. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Univerzita obrany .
28 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - MAC Eagles Brno .
29 20. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
30 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - T.J. KOMÍN, z.s. .
32 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
33 25. 9. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - VC Klobouky Narubi .
34 25. 9. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
35 25. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - Orel jednota Brno - Židenice A .
8. kolo
36 27. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - Orel jednota Brno - Židenice A .
37 27. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Obřany A .
38 27. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Univerzita obrany .
39 27. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - MAC Eagles Brno .
40 27. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
9. kolo
41 2. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - T.J. KOMÍN, z.s. .
42 2. 10. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
43 2. 10. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
44 2. 10. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - VC Klobouky Narubi .
45 2. 10. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
10. kolo
46 14. 5. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
47 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - VC Klobouky Narubi .
48 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
49 14. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
50 14. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
11. kolo
51 16. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - T.J. KOMÍN, z.s. .
52 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Univerzita obrany .
53 16. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany A .
54 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Židenice A .
55 16. 5. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
12. kolo
56 21. 5. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - VC Klobouky Narubi .
57 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
58 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
59 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
60 21. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - MAC Eagles Brno .
13. kolo
61 23. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - T.J. KOMÍN, z.s. .
62 23. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Obřany A .
63 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Židenice A .
64 23. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
65 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - VC Klobouky Narubi .
14. kolo
66 28. 5. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
67 28. 5. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
68 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
69 28. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - MAC Eagles Brno .
70 28. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Univerzita obrany .
15. kolo
71 30. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - T.J. KOMÍN, z.s. .
72 30. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - Orel jednota Brno - Židenice A .
73 30. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
74 30. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - VC Klobouky Narubi .
75 30. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
16. kolo
76 4. 6. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
77 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
78 4. 6. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - MAC Eagles Brno .
79 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Univerzita obrany .
80 4. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - Orel jednota Brno - Obřany A .
17. kolo
81 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - T.J. KOMÍN, z.s. .
82 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
83 6. 6. 2019, 17:30 Univerzita obrany - VC Klobouky Narubi .
84 6. 6. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
85 6. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
18. kolo
86 11. 6. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
87 11. 6. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - MAC Eagles Brno .
88 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Univerzita obrany .
89 11. 6. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Obřany A .
90 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Židenice A .
© ČVS 2015-2018