Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Přebor muži

17. kolo
Orel jednota Brno - Obřany A-TJ Sokol Brno - jih B
Univerzita Obrany 3:1TJ Komín (21, 17, -17, 16)
MAC Eagles Brno 0:3TJ Sokol Brno - Komín A(-27, -25, -25)
TJ Sokol Brno - Komín B-VC klobouky Narubi
SKP Kometa Brno B3:2TJ Sokol Brno - Juliánov (-22, -19, 24, 17, 13)
Příští kolo
TJ Sokol Brno - Juliánov 1:3TJ Sokol Brno - Komín BČT7.6.17:30
VC klobouky Narubi 2:3MAC Eagles Brno ČT7.6.17:30
TJ Sokol Brno - Komín A3:2Univerzita Obrany ČT7.6.17:30
TJ Komín 3:2Orel jednota Brno - Obřany AČT7.6.17:30
TJ Sokol Brno - jih B2:3Orel jednota Brno - Židenice AČT7.6.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Brno - Komín A1713202 46:1543
2 VC klobouky Narubi 1613021 43:1741
3 Univerzita Obrany 178135 37:2929
4 Orel jednota Brno - Židenice A166334 35:2927
5 TJ Komín 156216 30:2723
6 SKP Kometa Brno B165227 29:3221
7 MAC Eagles Brno 174328 28:3920
8 Orel jednota Brno - Obřany A154227 24:3418
9 TJ Sokol Brno - Juliánov 154128 22:3316
10 TJ Sokol Brno - Komín B1532010 20:3613
11 TJ Sokol Brno - jih B111019 8:314
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Karel Šváb, M: 606523563, E: karelsvab-8@seznam.cz
1. kolo
2 5. 9. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - TJ Komín 3:1 (-16,22,15,14)
3 5. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Sokol Brno - jih B 3:0 (23,22,24)
4 5. 9. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - Orel jednota Brno - Židenice A 3:2 (-21,23,21,-23,10)
5 5. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Obřany A 1:3 (11,-22,-18,-21)
6 5. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - Univerzita Obrany 0:3 (-15,-21,-15)
2. kolo
8 13. 12. 2017, 18:00 Orel jednota Brno - Obřany A - MAC Eagles Brno Střelice,Komenského 2 0:3 (-25,-22,-24)
9 7. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - Komín B 0:3 (-17,-16,-18)
10 7. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - SKP Kometa Brno B 0:3 (-23,-24,-20)
11 7. 9. 2017, 17:00 TJ Komín - TJ Sokol Brno - Juliánov 3:0 (27,22,20)
12 7. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - VC klobouky Narubi 3:0 (14,15,17)
3. kolo
14 12. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Sokol Brno - Komín A 0:3 (-21,-20,-15)
15 12. 9. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - TJ Komín 1:3 (-14,22,-21,-16)
16 12. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Sokol Brno - jih B 1:3 (24,-13,-20,-21)
17 12. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Židenice A 2:3 (20,18,-10,-18,-10)
18 12. 9. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - Orel jednota Brno - Obřany A 3:1 (-23,23,20,25)
4. kolo
20 14. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Univerzita Obrany 3:1
21 14. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - MAC Eagles Brno 1:3 (-18,-12,21,-16)
22 14. 9. 2017, 17:00 TJ Komín - TJ Sokol Brno - Komín B 3:0 (20,17,16)
23 14. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - SKP Kometa Brno B 3:0 (15,16,21)
24 14. 9. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - Juliánov 3:0 (23,18,22)
5. kolo
26 19. 9. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - VC klobouky Narubi 0:3 (-15,-25,-23)
27 19. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Sokol Brno - Komín A 1:3 (20,-17,-18,-18)
28 19. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - TJ Komín 0:3 (-20,-18,-16)
29 19. 9. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - jih B 3:0 (23,17,16)
30 15. 10. 2017, 18:00 Orel jednota Brno - Obřany A - Orel jednota Brno - Židenice A Mutěnická 3:1 (18,18,-18,21)
6. kolo
32 21. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - Orel jednota Brno - Obřany A 1:3 (26,-17,-21,-18)
33 21. 9. 2017, 17:00 TJ Komín - Univerzita Obrany 3:2 (17,-16,14,-15,12)
34 21. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - MAC Eagles Brno 3:1 (29,23,-24,14)
35 21. 9. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - Komín B 3:1 (17,18,-20,23)
36 21. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - SKP Kometa Brno B 3:2 (22,-21,18,-26,13)
7. kolo
38 26. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Sokol Brno - Juliánov 0:3 (-19,-22,-19)
39 26. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - VC klobouky Narubi 1:3 (20,-18,-23,-23)
40 26. 9. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - Komín A 1:3 (-17,-12,20,-30)
41 26. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Komín 0:3 (-24,-15,-20)
42 26. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - jih B 3:0 (23,22,20)
8. kolo
44 10. 5. 2018, 17:00 TJ Komín - Orel jednota Brno - Židenice A Herosch V.
45 3. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Obřany A 0:3 (-19,-23,-30)
46 12. 10. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - VC klobouky Narubi 3:2 (26,13,-22,-18,12)
47 3. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - MAC Eagles Brno 3:1 (16,24,-14,22)
48 3. 10. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - Komín B 3:0 (23,21,15)
9. kolo
50 5. 10. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - SKP Kometa Brno B 3:1 (14,20,-24,23)
51 5. 10. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - Juliánov 3:0 (20,22,22)
52 5. 10. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - VC klobouky Narubi 1:3 (-24,22,-22,-21)
53 5. 10. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - Komín A 2:3 (-21,-11,17,24,-5)
54 5. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Komín 1:3 (22,-17,-20,-23)
10. kolo
56 10. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Sokol Brno - jih B 3:0 (22,20,23)
57 10. 10. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Židenice A 3:1 (14,21,-14,20)
58 10. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Obřany A 2:3 (18,15,-22,-14,-17)
59 10. 10. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - Univerzita Obrany 1:3 (-21,19,-17,-16)
60 10. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - MAC Eagles Brno 1:3 (-15,-20,21,-19)
11. kolo
62 15. 5. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - Komín B 3:0 (19,13,17)
63 15. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - SKP Kometa Brno B Grym J.
64 15. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - Juliánov 3:0 (18,16,22)
65 15. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - VC klobouky Narubi Kobylka B.
66 15. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - TJ Sokol Brno - Komín A Bednář S.
12. kolo
68 17. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - VC klobouky Narubi Herosch V.
69 17. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Brno - Juliánov Šmerda P.
70 17. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - SKP Kometa Brno B Mach R.
71 17. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - Komín B Malach J.
72 17. 5. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - MAC Eagles Brno 2:3 (20,-23,-11,15,-13)
13. kolo
74 22. 5. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Obřany A 2:3 (18,21,-17,-18,-15)
75 22. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Židenice A 3:2 (16,-18,20,-22,10)
76 22. 5. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - jih B Šimáně M.
77 22. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Komín 3:0 (20,19,21)
78 22. 5. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - Komín A 3:1 (-18,19,20,20)
14. kolo
80 24. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Sokol Brno - Juliánov 3:1 (-15,19,22,21)
81 24. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - SKP Kometa Brno B 0:3 (-16,-23,-21)
82 24. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Brno - Komín B Všetečka P.
83 24. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - MAC Eagles Brno 3:0 (23,22,20)
84 24. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Univerzita Obrany 0:3 (-26,-19,-18)
15. kolo
86 29. 5. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - Orel jednota Brno - Židenice A 0:3 (-18,-21,-19)
87 29. 5. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - jih B Bohatec J.
88 29. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Komín 3:1 (-25,22,20,18)
89 29. 5. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - Komín A 1:3 (-21,17,-21,-9)
90 29. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - VC klobouky Narubi 1:3 (24,-16,-19,-18)
16. kolo
92 31. 5. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - SKP Kometa Brno B 3:0 (18,24,15)
93 31. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Sokol Brno - Komín B 3:0 (17,14,23)
94 31. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - MAC Eagles Brno 2:3 (20,-17,18,-23,-11)
95 31. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - Univerzita Obrany Malach J.
96 31. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - Orel jednota Brno - Obřany A 3:2 (24,-20,-21,17,7)
17. kolo
98 5. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - jih B Kosík M.
99 5. 6. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - TJ Komín 3:1 (21,17,-17,16)
100 5. 6. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - Komín A 0:3 (-27,-25,-25)
101 5. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - VC klobouky Narubi Říha .
102 5. 6. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - Juliánov 3:2 (-22,-19,24,17,13)
18. kolo
104 7. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Sokol Brno - Komín B 1:3 (-24,-20,23,-22)
105 7. 6. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - MAC Eagles Brno 2:3 (-25,-21,21,11,-24)
106 7. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - Univerzita Obrany 3:2 (-23,-24,21,15,12)
107 7. 6. 2018, 17:30 TJ Komín - Orel jednota Brno - Obřany A 3:2 (23,13,-22,-22,9)
108 7. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - Orel jednota Brno - Židenice A 2:3 (18,-15,22,-19,-9)
19. kolo
110 12. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Komín 3:1 (23,-23,16,18)
111 12. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - Komín A 0:3 (-18,-21,-13)
112 12. 6. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - Univerzita Obrany 3:1 (27,19,-20,17)
113 12. 6. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - Juliánov Kosík M.
114 12. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - SKP Kometa Brno B 3:2 (23,-23,-19,23,7)
20. kolo
116 14. 6. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - MAC Eagles Brno 3:0 (19,15,22)
117 14. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - Univerzita Obrany Bednář S.
118 14. 6. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Obřany A 3:0 (15,18,17)
119 14. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Židenice A 3:0 (13,17,19)
120 14. 6. 2018, 17:30 TJ Komín - TJ Sokol Brno - jih B Kobylka B.
21. kolo
122 19. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Brno - Komín A Říha .
123 19. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - VC klobouky Narubi Všetečka K.
124 19. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - Juliánov Pavelka J.
125 19. 6. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - SKP Kometa Brno B 1:3 (-17,20,-20,-21)
126 19. 6. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - Komín B Všetečka P.
22. kolo
128 21. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - Univerzita Obrany Musil J.
129 21. 6. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - Orel jednota Brno - Obřany A Všetečka K.
130 21. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Židenice A Říha .
131 21. 6. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - jih B 3:0 (20,12,18)
132 21. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Komín Všetečka P.
© ČVS 2015-2018