2. kolo
T.J. KOMÍN, z.s. 0:3MAC Eagles Brno (-20, -21, -23)
Univerzita obrany -Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B
Orel jednota Brno - Obřany A-Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B
Orel jednota Brno - Židenice A0:3Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov (-16, -16, -15)
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A3:2VC Klobouky Narubi (-19, 15, -19, 24, 10)
Příští kolo
VC Klobouky Narubi 2:3T.J. KOMÍN, z.s. ÚT11.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 0:3Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín AÚT11.9.17:00
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B-Orel jednota Brno - Židenice AÚT11.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B-Orel jednota Brno - Obřany AÚT11.9.17:00
MAC Eagles Brno -Univerzita obrany ÚT9.10.17:00
kalendář skupiny
vedoucí soutáže Šváb Karel, E: karelsvab-8@seznam.cz, M: 606 523 563
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - T.J. KOMÍN, z.s. Bohatec J.
2 4. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Židenice A 3:0 (13,18,26)
3 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Obřany A 3:0 (15,18,22)
4 4. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Univerzita obrany Mach R.
5 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - MAC Eagles Brno Říha .
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - MAC Eagles Brno 0:3 (-20,-21,-23)
7 6. 9. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B Pavelka J.
8 6. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B přeloženo na ? Šmerda P.
9 6. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 0:3 (-16,-16,-15)
10 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - VC Klobouky Narubi 3:2 (-19,15,-19,24,10)
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - T.J. KOMÍN, z.s. 2:3 (13,15,-19,-26,-11)
12 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A 0:3 (-22,-20,-13)
13 11. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Orel jednota Brno - Židenice A Přikryl H.
14 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Obřany A Mika M.
15 9. 10. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - Univerzita obrany Musil J.
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - Univerzita obrany Kobylka B.
17 13. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - MAC Eagles Brno Pavelka J.
18 13. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B 3:1 (21,23,-19,23)
19 13. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B 3:2 (14,-21,-22,16,13)
20 13. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 3:2 (-20,15,17,-18,9)
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - T.J. KOMÍN, z.s. Říha .
22 18. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - VC Klobouky Narubi 0:3 (-13,-12,-21)
23 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A Všetečka K.
24 18. 9. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Židenice A Mach R.
25 18. 9. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Orel jednota Brno - Obřany A Musil J.
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany A Malach J.
27 20. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Univerzita obrany Grym J.
28 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - MAC Eagles Brno 3:0 (11,16,16)
29 20. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B Pavelka J.
30 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B Mika M.
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - T.J. KOMÍN, z.s. Všetečka K.
32 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov Přikryl H.
33 25. 9. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - VC Klobouky Narubi Všetečka P.
34 25. 9. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A Šmerda P.
35 25. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - Orel jednota Brno - Židenice A Cásková J.
8. kolo
36 27. 9. 2018, 17:00 T.J. KOMÍN, z.s. - Orel jednota Brno - Židenice A Kobylka B.
37 27. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Obřany A Bohatec J.
38 27. 9. 2018, 17:00 VC Klobouky Narubi - Univerzita obrany Řezáč M.
39 27. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - MAC Eagles Brno Říha .
40 27. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B Mach R.
9. kolo
41 2. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - T.J. KOMÍN, z.s. Všetečka P.
42 2. 10. 2018, 17:00 MAC Eagles Brno - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B Kobylka B.
43 2. 10. 2018, 17:00 Univerzita obrany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov Přikryl H.
44 2. 10. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - VC Klobouky Narubi Všetečka K.
45 2. 10. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A Říha .
10. kolo
46 14. 5. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
47 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - VC Klobouky Narubi .
48 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
49 14. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
50 14. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
11. kolo
51 16. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - T.J. KOMÍN, z.s. .
52 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Univerzita obrany .
53 16. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany A .
54 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Židenice A .
55 16. 5. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
12. kolo
56 21. 5. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - VC Klobouky Narubi .
57 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
58 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
59 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
60 21. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - MAC Eagles Brno .
13. kolo
61 23. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - T.J. KOMÍN, z.s. .
62 23. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Obřany A .
63 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Židenice A .
64 23. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
65 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - VC Klobouky Narubi .
14. kolo
66 28. 5. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
67 28. 5. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
68 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
69 28. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - MAC Eagles Brno .
70 28. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Univerzita obrany .
15. kolo
71 30. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - T.J. KOMÍN, z.s. .
72 30. 5. 2019, 17:30 Univerzita obrany - Orel jednota Brno - Židenice A .
73 30. 5. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
74 30. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - VC Klobouky Narubi .
75 30. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
16. kolo
76 4. 6. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
77 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
78 4. 6. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - MAC Eagles Brno .
79 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Univerzita obrany .
80 4. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - Orel jednota Brno - Obřany A .
17. kolo
81 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - T.J. KOMÍN, z.s. .
82 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A .
83 6. 6. 2019, 17:30 Univerzita obrany - VC Klobouky Narubi .
84 6. 6. 2019, 17:30 MAC Eagles Brno - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov .
85 6. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B .
18. kolo
86 11. 6. 2019, 17:30 T.J. KOMÍN, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín B .
87 11. 6. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. B - MAC Eagles Brno .
88 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov - Univerzita obrany .
89 11. 6. 2019, 17:30 VC Klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Obřany A .
90 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Židenice A .
© ČVS 2015-2018