Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
. kolo
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C-TJ Sokol Brno - Řečkovice A ÚT4.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A-Volejval Komárov ÚT4.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A-ESOXÚT4.9.17:00
SK Nový Lískovec -Orel jednota Brno - Židenice BÚT4.9.17:00
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C-Sokol Řečkovice - CABéÚT4.9.17:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže Šváb Karel, E: karelsvab-8@seznam.cz, M: 606 523 563
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
2 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - Volejval Komárov .
3 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - ESOX .
4 4. 9. 2018, 17:00 SK Nový Lískovec - Orel jednota Brno - Židenice B .
5 4. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - Sokol Řečkovice - CABé .
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - Sokol Řečkovice - CABé .
7 6. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
8 6. 9. 2018, 17:00 ESOX - SK Nový Lískovec .
9 6. 9. 2018, 17:00 Volejval Komárov - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
10 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
12 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
13 11. 9. 2018, 17:00 SK Nový Lískovec - Volejval Komárov .
14 11. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - ESOX .
15 11. 9. 2018, 17:00 Sokol Řečkovice - CABé - Orel jednota Brno - Židenice B .
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - Orel jednota Brno - Židenice B .
17 13. 9. 2018, 17:00 ESOX - Sokol Řečkovice - CABé .
18 13. 9. 2018, 17:00 Volejval Komárov - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
19 13. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - SK Nový Lískovec .
20 13. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
22 18. 9. 2018, 17:00 SK Nový Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
23 18. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
24 18. 9. 2018, 17:00 Sokol Řečkovice - CABé - Volejval Komárov .
25 18. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice B - ESOX .
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - ESOX .
27 20. 9. 2018, 17:00 Volejval Komárov - Orel jednota Brno - Židenice B .
28 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - Sokol Řečkovice - CABé .
29 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
30 20. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - SK Nový Lískovec .
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:00 SK Nový Lískovec - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
32 25. 9. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
33 25. 9. 2018, 17:00 Sokol Řečkovice - CABé - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
34 25. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
35 25. 9. 2018, 17:00 ESOX - Volejval Komárov .
8. kolo
36 27. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - Volejval Komárov .
37 27. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - ESOX .
38 27. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - Orel jednota Brno - Židenice B .
39 27. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - Sokol Řečkovice - CABé .
40 27. 9. 2018, 17:00 SK Nový Lískovec - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
9. kolo
41 2. 10. 2018, 17:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
42 2. 10. 2018, 17:00 Sokol Řečkovice - CABé - SK Nový Lískovec .
43 2. 10. 2018, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
44 2. 10. 2018, 17:00 ESOX - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
45 2. 10. 2018, 17:00 Volejval Komárov - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
10. kolo
46 14. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
47 14. 5. 2019, 17:30 Volejval Komárov - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
48 14. 5. 2019, 17:30 ESOX - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
49 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice B - SK Nový Lískovec .
50 14. 5. 2019, 17:30 Sokol Řečkovice - CABé - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
11. kolo
51 16. 5. 2019, 17:30 Sokol Řečkovice - CABé - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
52 16. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - Orel jednota Brno - Židenice B .
53 16. 5. 2019, 17:30 SK Nový Lískovec - ESOX .
54 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - Volejval Komárov .
55 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
12. kolo
56 21. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
57 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
58 21. 5. 2019, 17:30 Volejval Komárov - SK Nový Lískovec .
59 21. 5. 2019, 17:30 ESOX - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
60 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice B - Sokol Řečkovice - CABé .
13. kolo
61 23. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice B - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
62 23. 5. 2019, 17:30 Sokol Řečkovice - CABé - ESOX .
63 23. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - Volejval Komárov .
64 23. 5. 2019, 17:30 SK Nový Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
65 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
14. kolo
66 28. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
67 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - SK Nový Lískovec .
68 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
69 28. 5. 2019, 17:30 Volejval Komárov - Sokol Řečkovice - CABé .
70 28. 5. 2019, 17:30 ESOX - Orel jednota Brno - Židenice B .
15. kolo
71 30. 5. 2019, 17:30 ESOX - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
72 30. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice B - Volejval Komárov .
73 30. 5. 2019, 17:30 Sokol Řečkovice - CABé - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
74 30. 5. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
75 30. 5. 2019, 17:30 SK Nový Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
16. kolo
76 4. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - SK Nový Lískovec .
77 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
78 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - Sokol Řečkovice - CABé .
79 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - Orel jednota Brno - Židenice B .
80 4. 6. 2019, 17:30 Volejval Komárov - ESOX .
17. kolo
81 6. 6. 2019, 17:30 Volejval Komárov - TJ Sokol Brno - Řečkovice A .
82 6. 6. 2019, 17:30 ESOX - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C .
83 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A .
84 6. 6. 2019, 17:30 Sokol Řečkovice - CABé - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A .
85 6. 6. 2019, 17:30 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C - SK Nový Lískovec .
18. kolo
86 11. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Brno - Řečkovice A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. C .
87 11. 6. 2019, 17:30 SK Nový Lískovec - Sokol Řečkovice - CABé .
88 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec A - Orel jednota Brno - Židenice B .
89 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice A - ESOX .
90 11. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih C - Volejval Komárov .
© ČVS 2015-2018