Sokol Juliánov | - | ||
TJ Sokol Komín | 1:3 | Slovan Černá Pole | (-22, 22, -17, -14) |
Sokol Líšeň | 0:3 | TJ DDM Brno | (-19, -17, -13) |
Sokol Jehnice | 1:3 | TJ Komín | (-19, 17, -10, -11) |
- | TJ Komín | PO | 13.5. | 17:30 | |
Sokol Jehnice | - | TJ DDM Brno | PO | 13.5. | 17:30 |
Sokol Líšeň | - | Slovan Černá Pole | PO | 13.5. | 17:30 |
TJ Sokol Komín | - | Sokol Juliánov | PO | 13.5. | 17:30 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | T.J. KOMÍN, z.s. | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18:3 | 506:399 | 18 | |
2 | Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 14:7 | 483:430 | 13 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 13:9 | 499:447 | 11 | |
4 | TJ Sokol Jehnice, z.s. | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 10:11 | 458:469 | 9 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Líšeň | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 10:13 | 488:512 | 7 | |
6 | Slovan Černá Pole | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5:16 | 416:486 | 3 | |
7 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6:17 | 430:537 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4. 9. 2023, 17:30 | TJ Komín | - | . | |||
2 | 4. 9. 2023, 17:30 | TJ DDM Brno | - | Sokol Jehnice | 3:0 (21,20,20) | ||
3 | 2. 10. 2023, 18:30 | Slovan Černá Pole | - | Sokol Líšeň | tělocvična Gym.Jarošova | 1:3 (-19,17,-10,-11) | |
4 | 4. 9. 2023, 17:30 | Sokol Juliánov | - | TJ Sokol Komín | 3:0 (13,17,23) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 6. 9. 2023, 17:30 | - | TJ Sokol Komín | . | |||
6 | 6. 9. 2023, 17:30 | Sokol Líšeň | - | Sokol Juliánov | 1:3 (-13,-19,21,-26) | ||
7 | 6. 9. 2023, 17:30 | Sokol Jehnice | - | Slovan Černá Pole | 3:1 (19,-16,21,17) | ||
8 | 6. 9. 2023, 17:30 | TJ Komín | - | TJ DDM Brno | 3:0 (23,19,23) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 11. 9. 2023, 17:30 | TJ DDM Brno | - | . | |||
10 | 11. 9. 2023, 17:30 | Slovan Černá Pole | - | TJ Komín | 0:3 (-23,-22,-19) | ||
11 | 27. 9. 2023, 17:30 | Sokol Juliánov | - | Sokol Jehnice | 1:3 (-17,-17,23,-21) | ||
12 | 11. 9. 2023, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | Sokol Líšeň | 3:2 (-23,18,-19,23,12) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 13. 9. 2023, 17:30 | - | Sokol Líšeň | . | |||
14 | 4. 10. 2023, 17:00 | Sokol Jehnice | - | TJ Sokol Komín | změna začátku na 17,00 | 3:0 (24,20,21) | |
15 | 4. 10. 2023, 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Juliánov | 3:0 (24,20,21) | ||
16 | 27. 9. 2023, 17:30 | TJ DDM Brno | - | Slovan Černá Pole | 3:0 (22,22,23) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 18. 9. 2023, 17:30 | Slovan Černá Pole | - | . | |||
18 | 18. 9. 2023, 17:30 | Sokol Juliánov | - | TJ DDM Brno | 3:2 (-23,-17,21,17,8) | ||
19 | 18. 9. 2023, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | TJ Komín | 1:3 (-10,-8,14,-11) | ||
20 | 18. 9. 2023, 17:30 | Sokol Líšeň | - | Sokol Jehnice | 3:0 (22,22,23) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 20. 9. 2023, 17:30 | - | Sokol Jehnice | . | |||
22 | 20. 9. 2023, 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Líšeň | 3:1 (24,-23,20,17) | ||
23 | 20. 9. 2023, 17:30 | TJ DDM Brno | - | TJ Sokol Komín | 3:1 (-21,24,11,13) | ||
24 | 20. 9. 2023, 17:30 | Slovan Černá Pole | - | Sokol Juliánov | 0:3 (-12,-12,-17) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 25. 9. 2023, 17:30 | Sokol Juliánov | - | . | |||
26 | 25. 9. 2023, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | Slovan Černá Pole | 1:3 (-22,22,-17,-14) | ||
27 | 9. 10. 2023, 20:00 | Sokol Líšeň | - | TJ DDM Brno | tělocvična Líšeň bude se hrát ve 20,00 | 0:3 (-19,-17,-13) | |
28 | 25. 9. 2023, 17:30 | Sokol Jehnice | - | TJ Komín | 1:3 (-19,17,-10,-11) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 13. 5. 2024, 17:30 | - | TJ Komín | . | |||
30 | 13. 5. 2024, 17:30 | Sokol Jehnice | - | TJ DDM Brno | . | ||
31 | 13. 5. 2024, 17:30 | Sokol Líšeň | - | Slovan Černá Pole | . | ||
32 | 13. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | Sokol Juliánov | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 15. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | . | |||
34 | 15. 5. 2024, 17:30 | Sokol Juliánov | - | Sokol Líšeň | . | ||
35 | 15. 5. 2024, 17:30 | Slovan Černá Pole | - | Sokol Jehnice | . | ||
36 | 15. 5. 2024, 17:30 | TJ DDM Brno | - | TJ Komín | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 20. 5. 2024, 17:30 | - | TJ DDM Brno | . | |||
38 | 20. 5. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | Slovan Černá Pole | . | ||
39 | 20. 5. 2024, 17:30 | Sokol Jehnice | - | Sokol Juliánov | . | ||
40 | 20. 5. 2024, 17:30 | Sokol Líšeň | - | TJ Sokol Komín | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 22. 5. 2024, 17:30 | Sokol Líšeň | - | . | |||
42 | 22. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | Sokol Jehnice | . | ||
43 | 22. 5. 2024, 17:30 | Sokol Juliánov | - | TJ Komín | . | ||
44 | 22. 5. 2024, 17:30 | Slovan Černá Pole | - | TJ DDM Brno | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 27. 5. 2024, 17:30 | - | Slovan Černá Pole | . | |||
46 | 27. 5. 2024, 17:30 | TJ DDM Brno | - | Sokol Juliánov | . | ||
47 | 27. 5. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | TJ Sokol Komín | . | ||
48 | 27. 5. 2024, 17:30 | Sokol Jehnice | - | Sokol Líšeň | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 29. 5. 2024, 17:30 | Sokol Jehnice | - | . | |||
50 | 29. 5. 2024, 17:30 | Sokol Líšeň | - | TJ Komín | . | ||
51 | 29. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | TJ DDM Brno | . | ||
52 | 29. 5. 2024, 17:30 | Sokol Juliánov | - | Slovan Černá Pole | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 3. 6. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Juliánov | . | ||
54 | 3. 6. 2024, 17:30 | Slovan Černá Pole | - | TJ Sokol Komín | . | ||
55 | 3. 6. 2024, 17:30 | TJ DDM Brno | - | Sokol Líšeň | . | ||
56 | 3. 6. 2024, 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Jehnice | . |