Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
4. kolo
SK Hlincovka, z.s.-SK VOLEJBAL ZLIV
VSK ČK B-Sj Ledenice B
TJ DYNAMO ČB-Sp Trhové Sviny
Příští kolo
Sp Trhové Sviny-SK Hlincovka, z.s.ÚT25.9.17:00
Sj Ledenice B-TJ DYNAMO ČBÚT25.9.17:00
SK VOLEJBAL ZLIV-VSK ČK BÚT25.9.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VSK ČK B00000 0:00
2 TJ DYNAMO ČB00000 0:00
3 Sp Trhové Sviny00000 0:00
4 Sj Ledenice B00000 0:00
5 SK VOLEJBAL ZLIV00000 0:00
6 SK Hlincovka, z.s.00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 28. 8. 2018, 17:00 VSK ČK B - SK Hlincovka, z.s. Svoboda S.
2 28. 8. 2018, 17:00 TJ DYNAMO ČB - SK VOLEJBAL ZLIV Kurzová M.
3 28. 8. 2018, 17:00 Sp Trhové Sviny - Sj Ledenice B Pařízek P.
2. kolo
4 4. 9. 2018, 17:00 SK Hlincovka, z.s. - Sj Ledenice B Březnický J.
5 4. 9. 2018, 17:00 SK VOLEJBAL ZLIV - Sp Trhové Sviny Novotný M.
6 4. 9. 2018, 17:00 VSK ČK B - TJ DYNAMO ČB Kratochvíl J.
3. kolo
7 11. 9. 2018, 17:00 TJ DYNAMO ČB - SK Hlincovka, z.s. .
8 11. 9. 2018, 17:00 Sp Trhové Sviny - VSK ČK B .
9 11. 9. 2018, 17:00 Sj Ledenice B - SK VOLEJBAL ZLIV .
4. kolo
10 18. 9. 2018, 17:00 SK Hlincovka, z.s. - SK VOLEJBAL ZLIV .
11 18. 9. 2018, 17:00 VSK ČK B - Sj Ledenice B .
12 18. 9. 2018, 17:00 TJ DYNAMO ČB - Sp Trhové Sviny .
5. kolo
13 25. 9. 2018, 17:00 Sp Trhové Sviny - SK Hlincovka, z.s. .
14 25. 9. 2018, 17:00 Sj Ledenice B - TJ DYNAMO ČB .
15 25. 9. 2018, 17:00 SK VOLEJBAL ZLIV - VSK ČK B .
6. kolo
16 7. 5. 2019, 17:30 SK Hlincovka, z.s. - VSK ČK B .
17 7. 5. 2019, 17:30 SK VOLEJBAL ZLIV - TJ DYNAMO ČB .
18 7. 5. 2019, 17:30 Sj Ledenice B - Sp Trhové Sviny .
7. kolo
19 14. 5. 2019, 17:30 Sj Ledenice B - SK Hlincovka, z.s. .
20 14. 5. 2019, 17:30 Sp Trhové Sviny - SK VOLEJBAL ZLIV .
21 14. 5. 2019, 17:30 TJ DYNAMO ČB - VSK ČK B .
8. kolo
22 21. 5. 2019, 17:30 SK Hlincovka, z.s. - TJ DYNAMO ČB .
23 21. 5. 2019, 17:30 VSK ČK B - Sp Trhové Sviny .
24 21. 5. 2019, 17:30 SK VOLEJBAL ZLIV - Sj Ledenice B .
9. kolo
25 28. 5. 2019, 17:30 SK VOLEJBAL ZLIV - SK Hlincovka, z.s. .
26 28. 5. 2019, 17:30 Sj Ledenice B - VSK ČK B .
27 28. 5. 2019, 17:30 Sp Trhové Sviny - TJ DYNAMO ČB .
10. kolo
28 4. 6. 2019, 17:30 SK Hlincovka, z.s. - Sp Trhové Sviny .
29 4. 6. 2019, 17:30 TJ DYNAMO ČB - Sj Ledenice B .
30 4. 6. 2019, 17:30 VSK ČK B - SK VOLEJBAL ZLIV .
© ČVS 2015-2018