Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | 300:183 | 12 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 13:11 | 526:489 | 11 | |
3 | TJ Spartak Trhové Sviny z.s. | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 10:5 | 349:301 | 9 | |
4 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | 203:185 | 5 | |
5 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7:13 | 382:455 | 4 | |
6 | Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7:17 | 450:548 | 4 | |
7 | TJ Sokol Dubné | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6:12 | 364:413 | 3 | |
8 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26. 8. 2020, 17:00 | Sp. Trhové Sviny | - | SKP ČB B | 3:0 (14,17,9) | ||
3 | 26. 8. 2020, 17:00 | Sokol Lišov B | - | LOKOMOTIVA D | 0:3 (-18,-22,-13) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 2. 9. 2020, 17:30 | SKP ČB B | - | DYNAMO ČB | 2:3 (24,-22,-21,19,-11) | ||
6 | 2. 9. 2020, 17:00 | LOKOMOTIVA D | - | Sokol Dubné | 3:0 (18,17,14) | ||
7 | 27. 1. 2021, 18:30 | Sokol Lišov C | - | Sokol Lišov B | Dvořák K. | ||
8 | 2. 9. 2020, 17:00 | Sp. Trhové Sviny | - | Lokomotiva C | 3:1 (22,24,-22,14) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 9. 9. 2020, 17:00 | Lokomotiva C | - | SKP ČB B | 2:3 (17,-24,-21,22,-12) | ||
10 | 9. 9. 2020, 17:00 | Sokol Lišov B | - | Sp. Trhové Sviny | 3:1 (-20,23,16,17) | ||
11 | 22. 1. 2021, 19:00 | Sokol Dubné | - | Sokol Lišov C | Hromada J. |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 9. 2020, 17:00 | SKP ČB B | - | LOKOMOTIVA D | 0:3 (-18,-16,-15) | ||
14 | 13. 1. 2021, 18:30 | Sokol Lišov C | - | DYNAMO ČB | Lang F. | ||
15 | 16. 9. 2020, 17:00 | Sp. Trhové Sviny | - | Sokol Dubné | 3:1 (18,22,-20,16) | ||
16 | 16. 9. 2020, 17:00 | Lokomotiva C | - | Sokol Lišov B | 1:3 (-14,-16,18,-19) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 23. 9. 2020, 18:15 | Sokol Lišov B | - | SKP ČB B | 3:2 (-20,9,-22,19,12) | ||
18 | 23. 9. 2020, 17:00 | Sokol Dubné | - | Lokomotiva C | 1:3 (9,-22,-15,-22) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 11. 11. 2020, 19:00 | SKP ČB B | - | Sokol Lišov C | Aubrecht V. | ||
23 | 9. 11. 2020, 18:30 | Lokomotiva C | - | DYNAMO ČB | Březnický J. | ||
24 | 30. 9. 2020, 18:15 | Sokol Lišov B | - | Sokol Dubné | 3:1 (17,-23,19,13) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 7. 10. 2020, 17:00 | Sokol Dubné | - | SKP ČB B | 3:0 (18,19,24) | ||
26 | 5. 10. 2020, 18:30 | DYNAMO ČB | - | Sokol Lišov B | 3:1 (-20,19,20,16) | ||
27 | 7. 10. 2020, 17:00 | LOKOMOTIVA D | - | Lokomotiva C | 3:0 (8,14,10) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 23. 6. 2020, 17:30 | SKP ČB B | - | Sp. Trhové Sviny | . | ||
30 | 23. 6. 2020, 17:30 | Sokol Lišov C | - | Lokomotiva C | . | ||
31 | 23. 6. 2020, 17:30 | LOKOMOTIVA D | - | Sokol Lišov B | . | ||
32 | 23. 6. 2020, 17:30 | DYNAMO ČB | - | Sokol Dubné | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 12. 5. 2020, 17:30 | DYNAMO ČB | - | SKP ČB B | . | ||
34 | 12. 5. 2020, 17:30 | Sokol Dubné | - | LOKOMOTIVA D | . | ||
35 | 12. 5. 2020, 17:30 | Sokol Lišov B | - | Sokol Lišov C | . | ||
36 | 12. 5. 2020, 17:30 | Lokomotiva C | - | Sp. Trhové Sviny | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 19. 5. 2020, 17:30 | SKP ČB B | - | Lokomotiva C | . | ||
38 | 19. 5. 2020, 17:30 | Sp. Trhové Sviny | - | Sokol Lišov B | . | ||
39 | 19. 5. 2020, 17:30 | Sokol Lišov C | - | Sokol Dubné | . | ||
40 | 19. 5. 2020, 17:30 | LOKOMOTIVA D | - | DYNAMO ČB | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 26. 5. 2020, 17:30 | LOKOMOTIVA D | - | SKP ČB B | . | ||
42 | 26. 5. 2020, 17:30 | DYNAMO ČB | - | Sokol Lišov C | . | ||
43 | 26. 5. 2020, 17:30 | Sokol Dubné | - | Sp. Trhové Sviny | . | ||
44 | 26. 5. 2020, 17:30 | Sokol Lišov B | - | Lokomotiva C | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 2. 6. 2020, 17:30 | SKP ČB B | - | Sokol Lišov B | . | ||
46 | 2. 6. 2020, 17:30 | Lokomotiva C | - | Sokol Dubné | . | ||
47 | 2. 6. 2020, 17:30 | Sp. Trhové Sviny | - | DYNAMO ČB | . | ||
48 | 2. 6. 2020, 17:30 | Sokol Lišov C | - | LOKOMOTIVA D | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 9. 6. 2020, 17:30 | Sokol Lišov C | - | SKP ČB B | . | ||
50 | 9. 6. 2020, 17:30 | LOKOMOTIVA D | - | Sp. Trhové Sviny | . | ||
51 | 9. 6. 2020, 17:30 | DYNAMO ČB | - | Lokomotiva C | . | ||
52 | 9. 6. 2020, 17:30 | Sokol Dubné | - | Sokol Lišov B | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 16. 6. 2020, 17:30 | SKP ČB B | - | Sokol Dubné | . | ||
54 | 16. 6. 2020, 17:30 | Sokol Lišov B | - | DYNAMO ČB | . | ||
55 | 16. 6. 2020, 17:30 | Lokomotiva C | - | LOKOMOTIVA D | . | ||
56 | 16. 6. 2020, 17:30 | Sp. Trhové Sviny | - | Sokol Lišov C | . |