Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | 300:194 | 12 | |
2 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 9:9 | 384:351 | 8 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8:3 | 254:211 | 7 | |
4 | Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7:6 | 274:252 | 6 | |
5 | TJ Zvíkov spolek | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5:11 | 291:360 | 3 | |
6 | TJ Spartak Trhové Sviny z.s. | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 165:300 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31. 8. 2020, 17:00 | SK Dobrá Voda | - | TJ Zvíkov | 3:0 (16,18,13) | ||
2 | 31. 8. 2020, 17:00 | SKP ČB C | - | Sp Trhové Sviny B | 3:0 (15,14,8) | ||
3 | 31. 8. 2020, 17:00 | Sokol Křemže B | - | Sj Ledenice B | 3:0 (11,18,24) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 7. 9. 2020, 17:00 | TJ Zvíkov | - | Sj Ledenice B | 2:3 (-11,19,-23,23,-5) | ||
5 | 7. 9. 2020, 17:00 | Sp Trhové Sviny B | - | Sokol Křemže B | 0:3 (-10,-20,-16) | ||
6 | 7. 9. 2020, 17:00 | SK Dobrá Voda | - | SKP ČB C | 3:0 (11,14,23) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 14. 9. 2020, 17:00 | SKP ČB C | - | TJ Zvíkov | 3:0 (12,18,13) | ||
8 | 30. 11. 2020, 17:00 | Sokol Křemže B | - | SK Dobrá Voda | Soukup J. | ||
9 | 14. 9. 2020, 17:00 | Sj Ledenice B | - | Sp Trhové Sviny B | 3:0 (16,9,10) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 1. 10. 2020, 18:00 | Sokol Křemže B | - | TJ Zvíkov | 2:3 (-23,23,24,-17,-12) | ||
14 | 28. 9. 2020, 17:00 | Sj Ledenice B | - | SKP ČB C | 3:1 (14,-22,16,21) | ||
15 | 28. 9. 2020, 17:00 | Sp Trhové Sviny B | - | SK Dobrá Voda | 0:3 (-12,-16,-19) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 10. 5. 2021, 17:30 | TJ Zvíkov | - | SK Dobrá Voda | . | ||
17 | 10. 5. 2021, 17:30 | Sp Trhové Sviny B | - | SKP ČB C | . | ||
18 | 10. 5. 2021, 17:30 | Sj Ledenice B | - | Sokol Křemže B | . |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 17. 5. 2021, 17:30 | Sj Ledenice B | - | TJ Zvíkov | . | ||
20 | 17. 5. 2021, 17:30 | Sokol Křemže B | - | Sp Trhové Sviny B | . | ||
21 | 17. 5. 2021, 17:30 | SKP ČB C | - | SK Dobrá Voda | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 24. 5. 2021, 17:30 | TJ Zvíkov | - | SKP ČB C | . | ||
23 | 24. 5. 2021, 17:30 | SK Dobrá Voda | - | Sokol Křemže B | . | ||
24 | 24. 5. 2021, 17:30 | Sp Trhové Sviny B | - | Sj Ledenice B | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 31. 5. 2021, 17:30 | Sp Trhové Sviny B | - | TJ Zvíkov | . | ||
26 | 31. 5. 2021, 17:30 | Sj Ledenice B | - | SK Dobrá Voda | . | ||
27 | 31. 5. 2021, 17:30 | Sokol Křemže B | - | SKP ČB C | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 7. 6. 2021, 17:30 | Sokol Křemže B | - | TJ Zvíkov | . | ||
29 | 7. 6. 2021, 17:30 | SKP ČB C | - | Sj Ledenice B | . | ||
30 | 7. 6. 2021, 17:30 | SK Dobrá Voda | - | Sp Trhové Sviny B | . |