Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
. kolo
Příští kolo
TJ DYNAMO ČB-TJ ZvíkovPO8.10.18:30
SKP ČB C-SK Pedagog ČB BPO20.8.17:00
TJ Sj Ledenice B-Sokol Křemže BPO20.8.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 POHŮRKA00000 0:00
2 TJ DYNAMO ČB00000 0:00
3 SKP ČB C00000 0:00
4 TJ Sj Ledenice B00000 0:00
5 Sokol Křemže B00000 0:00
6 SK Pedagog ČB B00000 0:00
7 TJ Zvíkov00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 8. 10. 2018, 18:30 TJ DYNAMO ČB - TJ Zvíkov .
3 20. 8. 2018, 17:00 SKP ČB C - SK Pedagog ČB B Březnický J.
4 20. 8. 2018, 17:00 TJ Sj Ledenice B - Sokol Křemže B Petrovič M.
2. kolo
6 15. 10. 2018, 18:00 SK Pedagog ČB B - TJ Sj Ledenice B Kobrle J.
7 27. 8. 2018, 17:00 TJ Zvíkov - SKP ČB C Nováček M.
8 27. 8. 2018, 17:45 POHŮRKA - TJ DYNAMO ČB Semrád L.
3. kolo
10 3. 9. 2018, 17:00 SKP ČB C - POHŮRKA Kneifl J.
11 3. 9. 2018, 17:00 TJ Sj Ledenice B - TJ Zvíkov Král M.
12 3. 9. 2018, 17:00 Sokol Křemže B - SK Pedagog ČB B .
4. kolo
14 10. 9. 2018, 17:00 TJ Zvíkov - Sokol Křemže B Semrád L.
15 10. 9. 2018, 17:00 POHŮRKA - TJ Sj Ledenice B Scheichl A.
16 10. 9. 2018, 17:00 TJ DYNAMO ČB - SKP ČB C Aubrecht V.
5. kolo
18 17. 9. 2018, 17:00 TJ Sj Ledenice B - TJ DYNAMO ČB Pařízek P.
19 17. 9. 2018, 17:00 Sokol Křemže B - POHŮRKA .
20 17. 9. 2018, 17:00 SK Pedagog ČB B - TJ Zvíkov Vondrášek J.
6. kolo
22 24. 9. 2018, 17:00 POHŮRKA - SK Pedagog ČB B Scheichl A.
23 24. 9. 2018, 17:00 TJ DYNAMO ČB - Sokol Křemže B Sokol V.
24 24. 9. 2018, 17:00 SKP ČB C - TJ Sj Ledenice B Janoušek V.
7. kolo
26 1. 10. 2018, 17:00 Sokol Křemže B - SKP ČB C .
27 1. 10. 2018, 18:30 SK Pedagog ČB B - TJ DYNAMO ČB Jaroš L.
28 1. 10. 2018, 17:00 TJ Zvíkov - POHŮRKA Korandová T.
8. kolo
30 29. 4. 2019, 17:30 TJ Zvíkov - TJ DYNAMO ČB .
31 29. 4. 2019, 17:30 SK Pedagog ČB B - SKP ČB C .
32 29. 4. 2019, 17:30 Sokol Křemže B - TJ Sj Ledenice B .
9. kolo
34 6. 5. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice B - SK Pedagog ČB B .
35 6. 5. 2019, 17:30 SKP ČB C - TJ Zvíkov .
36 6. 5. 2019, 17:30 TJ DYNAMO ČB - POHŮRKA .
10. kolo
38 13. 5. 2019, 17:30 POHŮRKA - SKP ČB C .
39 13. 5. 2019, 17:30 TJ Zvíkov - TJ Sj Ledenice B .
40 13. 5. 2019, 17:30 SK Pedagog ČB B - Sokol Křemže B .
11. kolo
42 20. 5. 2019, 17:30 Sokol Křemže B - TJ Zvíkov .
43 20. 5. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice B - POHŮRKA .
44 20. 5. 2019, 17:30 SKP ČB C - TJ DYNAMO ČB .
12. kolo
46 27. 5. 2019, 17:30 TJ DYNAMO ČB - TJ Sj Ledenice B .
47 27. 5. 2019, 17:30 POHŮRKA - Sokol Křemže B .
48 27. 5. 2019, 17:30 TJ Zvíkov - SK Pedagog ČB B .
13. kolo
50 3. 6. 2019, 17:30 SK Pedagog ČB B - POHŮRKA .
51 3. 6. 2019, 17:30 Sokol Křemže B - TJ DYNAMO ČB .
52 3. 6. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice B - SKP ČB C .
14. kolo
54 10. 6. 2019, 17:30 SKP ČB C - Sokol Křemže B .
55 10. 6. 2019, 17:30 TJ DYNAMO ČB - SK Pedagog ČB B .
56 10. 6. 2019, 17:30 POHŮRKA - TJ Zvíkov .
© ČVS 2015-2018