Spartak TS "B" | 1:3 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | (-24, 29, -17, -12) |
SKP ČB | 1:3 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | (11, -14, -12, -21) |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 3:0 | SKP ČB | PO | 9.10. | 17:00 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. | 2:3 | Spartak TS "B" | PO | 9.10. | 17:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 16:6 | 521:439 | 15 | |
2 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 13:12 | 532:504 | 9 | |
3 | Spartak Trhové Sviny "B" | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 13:13 | 554:562 | 9 | |
4 | Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5:16 | 395:497 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4. 9. 2023, 17:00 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 1:3 (-24,18,-19,-14) | ||
2 | 4. 9. 2023, 17:00 | SKP ČB | - | Spartak TS "B" | 1:3 (18,-23,-12,-15) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 11. 9. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | Spartak TS "B" | 1:3 (-20,18,-16,-20) | ||
4 | 11. 9. 2023, 17:00 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | SKP ČB | 3:0 (16,22,18) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 18. 9. 2023, 17:00 | SKP ČB | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 0:3 (-23,-11,-15) | ||
6 | 18. 9. 2023, 17:00 | Spartak TS "B" | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 2:3 (-14,-14,20,15,-12) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 25. 9. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 3:1 (-16,22,22,13) | ||
8 | 25. 9. 2023, 17:00 | Spartak TS "B" | - | SKP ČB | 1:3 (-27,-22,15,-19) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 1. 10. 2023, 18:00 | Spartak TS "B" | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 1:3 (-24,29,-17,-12) | ||
10 | 1. 10. 2023, 18:00 | SKP ČB | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 1:3 (11,-14,-12,-21) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 9. 10. 2023, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | SKP ČB | 3:0 (16,18,15) | ||
12 | 9. 10. 2023, 17:00 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Spartak TS "B" | 2:3 (15,-23,-24,20,-10) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 6. 5. 2024, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | . | ||
14 | 6. 5. 2024, 17:30 | SKP ČB | - | Spartak TS "B" | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 13. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | Spartak TS "B" | . | ||
16 | 13. 5. 2024, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | SKP ČB | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 20. 5. 2024, 17:30 | SKP ČB | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | . | ||
18 | 20. 5. 2024, 17:30 | Spartak TS "B" | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 27. 5. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | . | ||
20 | 27. 5. 2024, 17:30 | Spartak TS "B" | - | SKP ČB | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 3. 6. 2024, 17:30 | Spartak TS "B" | - | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | . | ||
22 | 3. 6. 2024, 17:30 | SKP ČB | - | TJ Slavoj Ledenice z.s. | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 10. 6. 2024, 17:30 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | - | SKP ČB | . | ||
24 | 10. 6. 2024, 17:30 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | - | Spartak TS "B" | . |