Reprezentace
23. 5. 2020
Muži - Golden European League : MKD - CZE - odloženo
Reprezentace
24. 5. 2020
Ženy - Golden European League : FIN - CZE, odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Muži - Golden European League : POR - CZE odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CRO - CZE, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, odloženo
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

CP-JKY 2 - 1.osmička

KOLO
7. kolo
Přerov0:2Žatec(-23, -19)
Nymburk0:2Šternberk(-9, -11)
Kralupy2:1Střešovice(14, -15, 9)
Hradec Králové A0:2Rychnov nad Kněžnou(-22, -21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Šternberk 7 6 1 0 0 14:1 359:228 20
2 Kralupy 7 4 2 1 0 13:4 374:298 17
3 Hradec Králové A 7 3 1 1 2 9:7 354:325 12
4 Nymburk 7 3 0 0 4 6:8 286:319 9
5 Rychnov nad Kněžnou 7 2 1 0 4 6:9 315:356 8
6 Žatec 7 2 0 1 4 5:10 272:341 7
7 Přerov 7 2 0 0 5 4:10 278:329 6
8 Střešovice 7 1 0 2 4 4:12 314:356 5
kalendář skupiny
1. kolo
1 14. 12. 2019, 10:00 Nymburk - Střešovice 0:2 (-17,-20)
2 14. 12. 2019, 10:00 Rychnov nad Kněžnou - Kralupy 0:2 (-16,-16)
3 14. 12. 2019, 10:00 Šternberk - Přerov 2:0 (11,7)
4 14. 12. 2019, 10:00 Žatec - Hradec Králové A 0:2 (-14,-8)
2. kolo
5 14. 12. 2019, 12:00 Střešovice - Rychnov nad Kněžnou 0:2 (-24,-19)
6 14. 12. 2019, 12:00 Přerov - Nymburk 0:2 (-17,-15)
7 14. 12. 2019, 12:00 Kralupy - Žatec 2:0 (14,13)
8 14. 12. 2019, 12:00 Hradec Králové A - Šternberk 0:2 (-23,-18)
3. kolo
9 14. 12. 2019, 14:00 Šternberk - Kralupy 2:1 (-19,23,10)
10 14. 12. 2019, 14:00 Žatec - Rychnov nad Kněžnou 1:2 (-22,22,-16)
11 14. 12. 2019, 14:00 Přerov - Střešovice 2:0 (21,23)
12 14. 12. 2019, 14:00 Nymburk - Hradec Králové A 0:2 (-19,-18)
4. kolo
13 14. 12. 2019, 16:00 Kralupy - Nymburk 2:0 (23,12)
14 14. 12. 2019, 16:00 Rychnov nad Kněžnou - Šternberk 0:2 (-16,-14)
15 14. 12. 2019, 16:00 Střešovice - Žatec 0:2 (-21,-13)
16 14. 12. 2019, 16:00 Hradec Králové A - Přerov 2:0 (24,21)
5. kolo
17 15. 12. 2019, 09:00 Přerov - Kralupy 0:2 (-20,-21)
18 15. 12. 2019, 09:00 Nymburk - Rychnov nad Kněžnou 2:0 (30,23)
19 15. 12. 2019, 09:00 Šternberk - Žatec 2:0 (16,10)
20 15. 12. 2019, 09:00 Hradec Králové A - Střešovice 2:1 (-21,25,10)
6. kolo
21 15. 12. 2019, 11:00 Rychnov nad Kněžnou - Přerov 0:2 (-19,-15)
22 15. 12. 2019, 11:00 Žatec - Nymburk 0:2 (-16,-18)
23 15. 12. 2019, 11:00 Střešovice - Šternberk 0:2 (-20,-15)
24 15. 12. 2019, 11:00 Kralupy - Hradec Králové A 2:1 (23,-21,8)
7. kolo
25 15. 12. 2019, 13:00 Přerov - Žatec 0:2 (-23,-19)
26 15. 12. 2019, 13:00 Nymburk - Šternberk 0:2 (-9,-11)
27 15. 12. 2019, 13:00 Kralupy - Střešovice 2:1 (14,-15,9)
28 15. 12. 2019, 13:00 Hradec Králové A - Rychnov nad Kněžnou 0:2 (-22,-21)
© ČVS 2015-2018