Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

CP-JKY-2-C

10. kolo
Drásov1:2Kolín KKY(-16, 21, -13)
Slavia Praha2:0VK České Budějovice(18, 11)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Slavia Liberec76010 13:219
2 Třebechovice75011 11:416
3 Kolín KKY72401 12:614
4 Kroměříž74012 9:613
5 Drásov73013 7:810
6 Slavia Praha72113 7:99
7 VK České Budějovice71006 2:123
8 Slavia JU Č.Budějovice70007 0:140
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
ČP KKY + JKY, 2.kolo - 3.osmička,15. – 16. 12. 2018, pořadatel: VSK Slavia JU Č. Budějovice
1. kolo
1 15. 12. 2018, 10:00 VK České Budějovice - Kroměříž 0:2 (-17,-13)
2 15. 12. 2018, 10:00 Kolín KKY - Slavia Praha 2:1 (22,-20,9)
3 15. 12. 2018, 10:00 Slavia JU Č.Budějovice - Drásov 0:2 (-20,-14)
4 15. 12. 2018, 10:00 Třebechovice - Slavia Liberec 0:2 (-19,-21)
2. kolo
5 15. 12. 2018, 11:30 Kroměříž - Slavia Liberec 0:2 (-20,-16)
6 15. 12. 2018, 11:30 Drásov - Třebechovice 0:2 (-21,-17)
7 15. 12. 2018, 11:30 Slavia Praha - Slavia JU Č.Budějovice 2:0 (21,16)
8 15. 12. 2018, 11:30 VK České Budějovice - Kolín KKY 0:2 (-15,-10)
3. kolo
9 15. 12. 2018, 13:00 Kroměříž - Kolín KKY 2:0 (23,16)
10 15. 12. 2018, 13:00 Slavia JU Č.Budějovice - VK České Budějovice 0:2 (-13,-22)
4. kolo
11 15. 12. 2018, 14:30 Třebechovice - Slavia Praha 2:0 (21,19)
12 15. 12. 2018, 14:30 Slavia Liberec - Drásov 2:0 (9,20)
5. kolo
13 15. 12. 2018, 16:00 Drásov - Kroměříž 0:2 (-14,-18)
14 15. 12. 2018, 16:00 Slavia Praha - Slavia Liberec 0:2 (-15,-12)
15 15. 12. 2018, 16:00 VK České Budějovice - Třebechovice 0:2 (-14,-8)
16 15. 12. 2018, 16:00 Kolín KKY - Slavia JU Č.Budějovice 2:0 (10,12)
6. kolo
17 15. 12. 2018, 17:30 Kroměříž - Slavia JU Č.Budějovice 2:0 (14,14)
18 15. 12. 2018, 17:30 Třebechovice - Kolín KKY 1:2 (12,-14,-13)
19 15. 12. 2018, 17:30 Slavia Liberec - VK České Budějovice 2:0 (21,10)
20 15. 12. 2018, 17:30 Drásov - Slavia Praha 2:0 (15,24)
7. kolo
21 16. 12. 2018, 09:00 Kolín KKY - Slavia Liberec 2:1 (9,-19,9)
22 16. 12. 2018, 09:00 Slavia JU Č.Budějovice - Třebechovice 0:2 (-4,-16)
8. kolo
23 16. 12. 2018, 10:30 Slavia Praha - Kroměříž 2:1 (19,-20,13)
24 16. 12. 2018, 10:30 VK České Budějovice - Drásov 0:2 (-15,-12)
9. kolo
25 16. 12. 2018, 12:00 Kroměříž - Třebechovice 0:2 (-21,-23)
26 16. 12. 2018, 12:00 Slavia Liberec - Slavia JU Č.Budějovice 2:0 (8,6)
10. kolo
27 16. 12. 2018, 13:30 Drásov - Kolín KKY 1:2 (-16,21,-13)
28 16. 12. 2018, 13:30 Slavia Praha - VK České Budějovice 2:0 (18,11)
© ČVS 2015-2018