CP-JKY-3-C

KOLO
2. kolo
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 2:XVolejbal Kroměříž, z.s.
Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 2:0VK Karviná, z.s. (19, 20)
VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. -Volejbalové sdružení Drásov
SK Volejbal Kolín, z.s. -Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc
VK Karviná, z.s. 2:XVolejbal Kroměříž, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. -Volejbalový klub České Budějovice, z.s.
VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. -SK Volejbal Kolín, z.s.
Volejbalové sdružení Drásov -VK Karviná, z.s.
Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc-Volejbalový klub České Budějovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. -SK Volejbal Kolín, z.s.
Volejbal Kroměříž, z.s. X:2Volejbalové sdružení Drásov
Příští kolo
kalendář skupiny
ČP KKY + JKY, 3.kolo - 3.osmička,16. – 17. 2. 2019, pořadatel: Sokol Štemberk v Olomouc
1. kolo
1 16. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 2:0 (3,5)
2 16. 2. 2019, 10:00 VK Karviná, z.s. - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 2:0 (20,23)
3 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Volejbalové sdružení Drásov 0:2 (-17,-21)
4 16. 2. 2019, 11:00 Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc - Volejbal Kroměříž, z.s. 2:X
5 16. 2. 2019, 11:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 0:2 (-20,-25)
6 16. 2. 2019, 12:00 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 0:2 (-10,-16)
7 16. 2. 2019, 12:00 Volejbal Kroměříž, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. X:2
8 16. 2. 2019, 13:00 Volejbalové sdružení Drásov - Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc 0:2 (-10,-10)
9 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Karviná, z.s. 0:2 (-19,-22)
10 16. 2. 2019, 14:00 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 0:2 (-23,-17)
11 16. 2. 2019, 14:00 VK Karviná, z.s. - Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc 0:2 (-16,-7)
12 16. 2. 2019, 15:00 Volejbalové sdružení Drásov - SK Volejbal Kolín, z.s. 0:2 (-11,-12)
13 16. 2. 2019, 15:00 Volejbalový klub České Budějovice, z.s. - Volejbal Kroměříž, z.s. 2:X
14 16. 2. 2019, 16:00 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Volejbal Kroměříž, z.s. 2:X
15 16. 2. 2019, 16:00 Volejbalové sdružení Drásov - Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 0:2 (-17,-12)
16 16. 2. 2019, 17:00 VK Karviná, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. 1:2 (22,-10,-12)
17 16. 2. 2019, 17:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc 0:2 (-17,-13)
2. kolo
18 17. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Volejbal Kroměříž, z.s. 2:X
19 17. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub České Budějovice, z.s. - VK Karviná, z.s. 2:0 (19,20)
20 17. 2. 2019, 10:00 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - Volejbalové sdružení Drásov Mužný Z.
21 17. 2. 2019, 10:00 SK Volejbal Kolín, z.s. - Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc Máčala M.
22 17. 2. 2019, 11:00 VK Karviná, z.s. - Volejbal Kroměříž, z.s. 2:X
23 17. 2. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Volejbalový klub České Budějovice, z.s. Máčala M.
24 17. 2. 2019, 12:00 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. Mužný Z.
25 17. 2. 2019, 12:00 Volejbalové sdružení Drásov - VK Karviná, z.s. Máčala M.
26 17. 2. 2019, 13:00 Volejbalový klub Univerzity Palackého Olomouc - Volejbalový klub České Budějovice, z.s. Mužný Z.
27 17. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. Máčala M.
28 17. 2. 2019, 14:00 Volejbal Kroměříž, z.s. - Volejbalové sdružení Drásov X:2
© ČVS 2015-2018