Reprezentace
23. 5. 2020
Muži - Golden European League : MKD - CZE - odloženo
Reprezentace
24. 5. 2020
Ženy - Golden European League : FIN - CZE, odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Muži - Golden European League : POR - CZE odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CRO - CZE, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, odloženo
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Play-off Českého poháru mužů

KOLO
2. kolo
Benátky n. J.2:3Příbram(-16, 24, -23, 20, -14)
Holubice1:3Beskydy(-16, 20, -21, -23)
Bučovice0:3Zlín(-24, -17, -23)
Dobřichovice2:3Ústí nad Labem(-23, 20, 24, -25, -12)
Velké Meziříčí1:3Praha(-19, -21, 22, -22)
MFF Praha0:3Odolena Voda(-15, -13, -17)
Příští kolo
Beskydy2:3PříbramNE10.11.13:00
Zlín3:2OstravaČT9.1.17:00
Ústí nad Labem1:3BrnoČT28.11.18:00
Praha3:2Odolena VodaČT28.11.19:00
Příbram3:1BeskydyČT12.12.18:00
Ostrava3:0ZlínÚT7.1.17:00
Brno3:0Ústí nad LabemČT12.12.18:00
Odolena Voda1:3PrahaST11.12.18:30
Play-off
kalendář skupiny
Český pohár mužů
Final Four: 22. - 23. 2. 2020 - pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora
2. kolo
1 30. 10. 2019, 18:30 Benátky n. J. - Příbram vítěz sk. A 2:3 (-16,24,-23,20,-14)
2 31. 10. 2019, 19:00 Holubice - Beskydy vítěz sk. E 1:3 (-16,20,-21,-23)
3 30. 10. 2019, 19:00 Bučovice - Zlín vítěz sk. B 0:3 (-24,-17,-23)
4 5. 11. 2019, 18:00 Dobřichovice - Ústí nad Labem vítěz sk. D 2:3 (-23,20,24,-25,-12)
5 30. 10. 2019, 19:00 Velké Meziříčí - Praha vítěz sk. F 1:3 (-19,-21,22,-22)
6 30. 10. 2019, 20:00 MFF Praha - Odolena Voda vítěz sk. C 0:3 (-15,-13,-17)
3. kolo
7 10. 11. 2019, 13:00 Beskydy - Příbram W2 x W1 2:3 (25,28,-18,-17,-13)
8 9. 1. 2020, 17:00 Zlín - Ostrava vítěz ut. č. 3 3:2 (20,-23,-20,19,12)
9 28. 11. 2019, 18:00 Ústí nad Labem - Brno vítěz ut. č. 4 1:3 (23,-23,-13,-22)
10 28. 11. 2019, 19:00 Praha - Odolena Voda W5 x W6 3:2 (19,-23,-23,23,10)
11 12. 12. 2019, 18:00 Příbram - Beskydy 3:1 (-20,22,19,21)
12 7. 1. 2020, 17:00 Ostrava - Zlín 3:0 (17,19,15)
13 12. 12. 2019, 18:00 Brno - Ústí nad Labem 3:0 (24,21,20)
14 11. 12. 2019, 18:30 Odolena Voda - Praha 1:3 (19,-21,-23,-16)
4. kolo
15 15. 1. 2020, 18:00 Příbram - České Budějovice 1:3 (25,-18,-25,-16)
16 15. 1. 2020, 17:00 Ostrava - Karlovarsko 1:3 (18,-19,-16,-19)
17 23. 1. 2020, 18:00 Liberec - Brno 3:1 (17,-15,23,19)
18 15. 1. 2020, 18:00 Kladno - Praha 2:3 (-20,23,-22,27,-11)
19 23. 1. 2020, 18:00 České Budějovice - Příbram 3:0 (19,16,20)
20 22. 1. 2020, 18:00 Karlovarsko - Ostrava 3:1 (22,17,-18,22)
21 15. 1. 2020, 17:00 Brno - Liberec Sp. hala, Komenského 1256, Světlá n. S.Komenského 1256 Světlá nad Sázavou 1:3 (-24,22,-20,-25)
22 23. 1. 2020, 19:00 Praha - Kladno 0:3 (-22,-27,-18)
5. kolo
23 22. 2. 2020, 15:00 České Budějovice - Karlovarsko SemifináleČáslavská 274 Kutná Hora - Karlov 3:1 (21,-23,30,17)
24 22. 2. 2020, 18:00 Liberec - Kladno Čáslavská 274 Kutná Hora - Karlov 1:3 (22,-21,-23,-21)
6. kolo
25 23. 2. 2020, 16:00 České Budějovice - Kladno Finále - TVČáslavská 274 Kutná Hora - Karlov 3:1 (15,17,-23,19) ct sport
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018