KOLO
2. kolo
Turnov0:3Odolena Voda(-18, -13, -15)
Dobřichovice1:3Ústí n. L.(24, -19, -11, -20)
Drásov0:3Příbram(-20, -16, -11)
Beskydy1:3Ostrava(-19, 19, -23, -17)
Bučovice1:3ČZU Praha A(23, -18, -24, -6)
Tesla Brno0:3Zlín(-18, -25, -18)
Příští kolo
Odolena Voda1:3Ústí n. L.ST15.11.18:30
Benátky n. J.0:3PříbramČT16.11.18:00
Jihostroj Č. Budějovice A3:0OstravaČT16.11.18:00
ČZU Praha A2:3ZlínÚT14.11.18:00
Ústí n. L.-Odolena VodaČT21.12.18:00
Příbram3:1Benátky n. J.ST13.12.18:00
Ostrava-Jihostroj Č. Budějovice AST3.1.17:00
Zlín-ČZU Praha ASO16.12.17:30
Play-off
2.kolo
Drásov 0-1 Příbram
Beskydy 0-1 Ostrava
Bučovice 0-1 ČZU Praha A
Tesla Brno 0-1 Zlín
Dobřichovice 0-1 Ústí n. L.
Turnov 0-1 Odolena Voda
3.kolo
Odolena Voda 0-1 Ústí n. L.
Benátky n. J. 0-2 Příbram
Jihostroj Č. Budějovice A 1-0 Ostrava
ČZU Praha A 0-1 Zlín
4.kolo
Příbram 0-0 Liberec
kalendář skupiny
Český pohár mužů
Final Four: 24. - 25. 2. 2018 - pořadatel: bude určen na základě VŘ
2. kolo
1 11. 10. 2017, 19:00 Turnov - Odolena Voda 0:3 (-18,-13,-15)
2 12. 10. 2017, 18:00 Dobřichovice - Ústí n. L. 1:3 (24,-19,-11,-20)
3 11. 10. 2017, 19:00 Drásov - Příbram 0:3 (-20,-16,-11)
4 24. 10. 2017, 18:00 Beskydy - Ostrava 1:3 (-19,19,-23,-17)
5 11. 10. 2017, 19:00 Bučovice - ČZU Praha A 1:3 (23,-18,-24,-6)
6 4. 10. 2017, 18:30 Tesla Brno - Zlín 0:3 (-18,-25,-18)
3. kolo
7 15. 11. 2017, 18:30 Odolena Voda - Ústí n. L. 1:3 (19,-15,-26,-16)
8 16. 11. 2017, 18:00 Benátky n. J. - Příbram 0:3 (-21,-21,-15)
9 16. 11. 2017, 18:00 Jihostroj Č. Budějovice A - Ostrava 3:0 (21,15,23)
10 14. 11. 2017, 18:00 ČZU Praha A - Zlín 2:3 (22,-21,-21,26,-10)
11 21. 12. 2017, 18:00 Ústí n. L. - Odolena Voda Němeček P. ,Dušek P.
12 13. 12. 2017, 18:00 Příbram - Benátky n. J. 3:1 (23,-23,18,26)
13 3. 1. 2018, 17:00 Ostrava - Jihostroj Č. Budějovice A Pecháček L. ,Grabovský Z.
14 16. 12. 2017, 17:30 Zlín - ČZU Praha A Kavala T. ,Kubinec J.
4. kolo
16 11. 1. 2018, 17:00 Příbram - Liberec .
20 25. 1. 2018, 17:00 Liberec - Příbram .
© ČVS 2015