Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

CP-ZKY-U3D

8. kolo
Junior Brno1:2Touškov(22, -11, -11)
Česká Třebová2:0Réma Rychnov(21, 24)
Příští kolo
Svitavy0:2TouškovNE31.3.8:30
Česká Třebová1:2VratislaviceNE31.3.8:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Réma Rychnov73301 12:515
2 Česká Třebová73121 10:713
3 Svitavy72221 10:812
4 Litomyšl73103 8:711
5 Junior Brno73022 8:811
6 Touškov71312 9:910
7 Vratislavice71231 9:1010
8 Orion B70025 2:142
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Český pohár starších žákyň - 4.útěcha, pořadatel: TJ Sokol Město Touškov, 30.-31.3.2019
1. kolo
1 31. 3. 2019, 09:00 Junior Brno - Vratislavice 2:0 (22,24)
2 31. 3. 2019, 09:00 Litomyšl - Touškov 2:0 (20,25)
2. kolo
3 31. 3. 2019, 10:00 Réma Rychnov - Svitavy 2:1 (12,-21,16)
4 31. 3. 2019, 10:00 Česká Třebová - Orion B 2:0 (22,17)
3. kolo
5 31. 3. 2019, 11:00 Réma Rychnov - Junior Brno 2:1 (11,-24,10)
6 31. 3. 2019, 11:00 Česká Třebová - Touškov 2:1 (16,-18,13)
4. kolo
7 31. 3. 2019, 12:00 Vratislavice - Svitavy 2:1 (-21,19,7)
8 31. 3. 2019, 12:00 Litomyšl - Orion B 2:0 (15,13)
5. kolo
9 31. 3. 2019, 13:00 Vratislavice - Réma Rychnov 1:2 (24,-13,-13)
10 31. 3. 2019, 13:00 Touškov - Orion B 2:1 (-23,21,11)
6. kolo
11 31. 3. 2019, 14:00 Junior Brno - Svitavy 0:2 (-22,-21)
12 31. 3. 2019, 14:00 Litomyšl - Česká Třebová 0:2 (-24,-17)
7. kolo
13 31. 3. 2019, 15:00 Svitavy - Orion B 2:1 (-21,18,11)
14 31. 3. 2019, 15:00 Litomyšl - Vratislavice 2:1 (17,-16,13)
8. kolo
15 31. 3. 2019, 16:00 Junior Brno - Touškov 1:2 (22,-11,-11)
16 31. 3. 2019, 16:00 Česká Třebová - Réma Rychnov 2:0 (21,24)
9. kolo
17 31. 3. 2019, 08:30 Svitavy - Touškov 0:2 (-10,-11)
18 31. 3. 2019, 08:30 Česká Třebová - Vratislavice 1:2 (-17,14,-13)
10. kolo
19 31. 3. 2019, 09:30 Junior Brno - Orion B 2:0 (19,20)
20 31. 3. 2019, 09:30 Litomyšl - Réma Rychnov 0:2 (-17,-7)
11. kolo
21 31. 3. 2019, 10:30 Svitavy - Česká Třebová 2:1 (22,-14,6)
22 31. 3. 2019, 10:30 Touškov - Vratislavice 2:1 (23,-19,8)
12. kolo
23 31. 3. 2019, 11:30 Junior Brno - Litomyšl 0:2 (-20,-12)
24 31. 3. 2019, 11:30 Réma Rychnov - Orion B 2:0 (15,22)
13. kolo
25 31. 3. 2019, 12:30 Junior Brno - Česká Třebová 2:0 (24,20)
26 31. 3. 2019, 12:30 Touškov - Réma Rychnov 0:2 (-14,-20)
14. kolo
27 31. 3. 2019, 13:30 Svitavy - Litomyšl 2:0 (21,18)
28 31. 3. 2019, 13:30 Orion B - Vratislavice 0:2 (-21,-25)
© ČVS 2015-2018